Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P18/ABIK R9 - Tæruddalen 14. august 2018

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana Stene

Nydalens Skiklub

44:10

+0:00

2.

Elin Cathrine Hagen

Halden SKiklubb

50:53

+6:43

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:19

+21:09

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:11:21

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

57:31

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:01:50

+4:19

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:18:17

+20:46

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

50:52

+0:00

2.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:03:44

+12:52

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:25:20

116

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:19:44

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMMUNE

1:39:41

+19:57

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:05:54

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:10:57

+5:03

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:17:52

+11:58

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Waage

FFI BIL

1:00:56

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Svertsen

OPsal

44:34

+0:00

2.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:02:49

+18:15

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

45:55

+0:00

2.

Andreas Barstad

FFI BIL

59:33

+13:38

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

48:02

+0:00

2.

Tor Kristian Tallaksen

Bygdø Badminton

49:43

+1:41

3.

Atle Pedersen

Reload

53:06

+5:04

4.

Thomas Lunde Jensen

FFI

53:54

+5:52

5.

Frode Lillevold

FFI

1:04:36

+16:34

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

39:52

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

40:29

+0:37

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:39

+2:47

4.

Johan Haavardtun

Schenker

47:00

+7:08

5.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

48:10

+8:18

6.

Gunnar Rustad

FFI BIL

49:25

+9:33

7.

Harald Iwe

IL Geoform

52:38

+12:46

8.

Stein Mella

Praxair

57:00

+17:08

9.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:07:35

+27:43

Arrangør

Øyvind Grandum

FFI BIL

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

34:49

+0:00

2.

Morten Kongsberg

TYRVING

53:29

+18:40

3.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:01:44

+26:55

4.

Claus Fritzner

Kongsberg

1:11:30

+36:41

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

43:30

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:28

+5:58

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:09

+6:39

4.

Tormod Øvergaard 

iStone

57:40

+14:10

5.

Erik Aasen

DYNEA

1:19:45

+36:15

6.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:27:00

+43:30

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:00

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

40:25

+5:25

3.

Per Nermo

COWI BIL

44:24

+9:24

4.

Reidar Kierulf

RKP

46:43

+11:43

5.

Per Magnus

FHI

1:12:31

+37:31

Arrangør

Magne Osmundsen

NILU

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

40:20

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:21

+3:01

3.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

44:49

+4:29

4.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

45:07

+4:47

5.

Trond Wettergreen

Andvord

50:32

+10:12

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

51:03

+10:43

7.

Roar Gudding

VET BIL

54:12

+13:52

8.

Per Haugen

NEDERMAN

58:45

+18:25

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:09:15

+28:55

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

HEMING Orientering

45:06

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

46:19

+1:13

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:35

+7:29

4.

Sigfred Fagervik

Thales

54:57

+9:51

5.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:00:43

+15:37

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:01:45

+16:39

7.

Terje Throndsen

Nittedal

1:02:58

+17:52

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:08:21

+23:15

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:19:11

+34:05

10.

Arne Øfsthus

Fugro

1:21:42

+36:36

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

35:07

108 107 116 115 110 249

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

57:19

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:00:06

+2:47

3.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

1:02:44

+5:25

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:05:21

+8:02

5.

Tor Drage

Aker Solutions

1:08:37

+11:18

6.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:16:10

+18:51

7.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:28:33

+31:14

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida van Megen

OPsal

1:30:28

+0:00

2.

Ping Ouyang

Østmarka OK

2:28:25

+57:57

DSQ

Rakel Øya Berg

AHUS BIL

1:12:42

114 116 115 110 249

DSQ

Heidi Lauritsen

AHUS BIL

1:12:51

114 116 115 110 249

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens Skiklub

44:19

+0:00

2.

Fredrik Høyer

Fossum IF

50:23

+6:04

3.

Uno Hanslien

Bilpost

56:36

+12:17

4.

Øyvind Bakke

SEco

1:07:48

+23:29

5.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:13:40

+29:21

6.

Geir Trøan

TELENOR

1:24:35

+40:16

7.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

1:24:37

+40:18

8.

Jarle Nilsen

SIemens

1:46:14

+1:01:55

DSQ

Knut Kvale

TELENOR

2:04:17

109 114

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelseinstituttet

48:56

+0:00

2.

Øystein Kihldahl

AHS

1:01:12

+12:16

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Berglund

FFI BIL

34:21

+0:00

2.

Erica Lindstrøm

FFI BIL

34:32

+0:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2018, 07:21:17

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95