Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2018OG karusellen langkonkurranse 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OG karusell 4 15. august 2018

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

46:20

+0:00

8:25

2.

Ola Keiserås

IL Leik

46:23

+0:03

8:26

3.

Oskar Andren

IL Leik

49:35

+3:15

9:00

4.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

54:09

+7:49

9:50

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

55:55

+9:35

10:10

6.

Runar Krognes

IL Leik

1:01:52

+15:32

11:14

7.

Ingebrigt Eid

IL Leik

1:07:28

+21:08

12:16

8.

Gisle Berg

IL Leik

1:09:55

+23:35

12:42

9.

Ådne Berg

IL Leik

1:20:01

+33:41

14:32

10.

Anders Estenstad

IL Leik

1:35:32

+49:12

17:22

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frode Haugskott

OL Trollelg

20:10

147 148 145 174 160 175 150

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

31:55

+0:00

7:47

2.

Svein Unsgård

IL Leik

36:45

+4:50

8:57

3.

Jan Hage

IL Leik

37:05

+5:10

9:02

4.

John Henry Hammer

Børsa-Orkanger

37:40

+5:45

9:11

5.

Stefan Preisig

Melhus IL

42:08

+10:13

10:16

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

42:56

+11:01

10:28

7.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger

47:26

+15:31

11:34

8.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

47:51

+15:56

11:40

9.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra

48:54

+16:59

11:55

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

38:19

171 163 146 149 173 174 160

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

37:05

+0:00

9:02

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

39:39

+2:34

9:40

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

28:47

+0:00

9:17

2.

Line Sølberg

IL Leik

29:11

+0:24

9:24

2.

Tone Almås

IL Leik

29:11

+0:24

9:24

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

29:22

+0:35

9:28

5.

Ragnar Ingdal

Børsa-Orkanger

36:38

+7:51

11:49

6.

John Lerli

Melhus IL

36:51

+8:04

11:53

7.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

37:23

+8:36

12:03

8.

Reidun Sæland

Melhus IL

37:39

+8:52

12:08

9.

Morten Blækkan

Børsa-Orkanger

40:46

+11:59

13:09

10.

Hallgeir Øian

OL Gaula

41:39

+12:52

13:26

11.

Eivind Bakk

Melhus IL

43:58

+15:11

14:10

12.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger

46:41

+17:54

15:03

13.

Halvard Kjønnli

Børsa-Orkanger

1:01:35

+32:48

19:51

14.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:02:34

+33:47

20:10

15.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:05:46

+36:59

21:12

DSQ

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

40:42

163

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Fossan

Melhus IL

37:49

+0:00

12:11

2.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

37:53

+0:04

12:13

3.

Michael Olsen

Melhus IL

56:47

+18:58

18:19

4.

Oskar Storler

Melhus IL

56:48

+18:59

18:19

5.

Ørjan Sæter

Melhus IL

57:02

+19:13

18:23

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

22:08

+0:00

11:38

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

22:24

+0:16

11:47

3.

Arne Gaustad

Børsa-Orkanger

25:00

+2:52

13:09

3.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

25:00

+2:52

13:09

5.

Kjell Sølberg

IL Leik

25:18

+3:10

13:18

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

26:18

+4:10

13:50

7.

Trine Sunnset

Melhus IL

26:35

+4:27

13:59

8.

Ingrid Rønning

Melhus IL

26:41

+4:33

14:02

9.

Inger H Bakken

IL Leik

26:56

+4:48

14:10

10.

Ola Grendal

Børsa-Orkanger

28:33

+6:25

15:01

11.

Klara Storler

Melhus IL

28:54

+6:46

15:12

12.

Martin Melhuus

Melhus IL

29:49

+7:41

15:41

13.

Ivar Skjærvold

OL Gaula

30:54

+8:46

16:15

14.

Ingrid Opedal

Melhus IL

31:34

+9:26

16:36

15.

Kristin Lerli

Melhus IL

32:38

+10:30

17:10

16.

Øivind Østeggen

Børsa-Orkanger

46:17

+24:09

24:21

17.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

48:45

+26:37

25:39

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

IL Leik

39:12

+0:00

20:37

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

24:03

+0:00

11:27

2.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger

25:49

+1:46

12:17

3.

Åse Høgsteggen

IL Leik

35:36

+11:33

16:57

4.

Hanna Øian

OL Gaula

36:07

+12:04

17:11

5.

Arne Grønset

Børsa-Orkanger

44:40

+20:37

21:16

6.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

46:16

+22:13

22:01

7.

Hannah Onsøyen

Melhus IL

1:24:13

+1:00:10

40:06

7.

Vårin Wold Finstad

Melhus IL

1:24:13

+1:00:10

40:06

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Næve

IL Leik

16:25

+0:00

7:49

2.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

22:55

+6:30

10:54

3.

Eva Brodal

OL Gaula

32:47

+16:22

15:36

4.

Henriette Bakken

IL Leik

35:20

+18:55

16:49

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eli Minde

IL Leik

15:42

13:05

Bjørg Krognes

IL Leik

15:43

13:05

151

Lykke Jørgensen

IL Leik

38:30

32:05

Eli Fallan

IL Leik

38:41

32:14

Hans Petter Aalberg

Melhus IL

27:40

23:03

Karoline Gevingås

Melhus IL

27:05

22:34

Åse Onsøyen

Melhus IL

33:46

28:08

Edvard Onsøyen

Melhus IL

34:03

28:22

Heidi Johansen

Melhus IL

33:48

28:10

Øyvind Onsøyen

Melhus IL

33:59

28:19

Ida Wold

Melhus IL

33:44

28:06

Birk Hansen

Melhus IL

33:51

28:12

Arne Magnus Melhuus

Melhus IL

23:00

19:10

Martin Melhuus jr.

Melhus IL

11:11

9:19

Nils Melhuus

Melhus IL

11:25

9:30

Sigurd Lundereng

Melhus IL

33:50

28:11

Stine Næve

IL Leik

11:43

9:45

DSQ

Trine Aas

Melhus IL

33:46

153 161


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 august 2018, 17:47:05

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92