Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK ÅM P20 Sandbekken skole 21. august 2018

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:06:22

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:01:35

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:05:05

+3:30

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:15:36

+14:01

DSQ

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

29:00

31 33 34 36 38 115 107 105 90 169 170 174

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:45

+0:00

2.

Lise Hugdahl

Coop

45:25

+3:40

3.

Elle Melbye

Elle BIL

49:18

+7:33

DSQ

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:34:47

100

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

56:35

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:53

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:35:45

+44:52

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:59

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

1:03:52

+3:53

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:03:56

+3:57

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:10:46

+10:47

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Weydahl

FFI BIL

1:13:19

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frode Lillevold

FFI

1:14:00

170

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

49:00

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

49:16

+0:16

3.

Johan Haavardtun

Schenker

56:02

+7:02

4.

Arnt Ove Takvam

FearnSport

1:11:35

+22:35

5.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:55:22

+1:06:22

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:45

+0:00

2.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

51:39

+2:54

3.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten

58:05

+9:20

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

41:37

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

47:01

+5:24

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

56:26

+14:49

4.

Tormod Øvergaard 

iStone

1:00:09

+18:32

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:03:15

+21:38

6.

Paal W Hanssen

BDO

1:04:33

+22:56

7.

Are Eriksen

OSI

1:10:32

+28:55

DSQ

Erik Aasen

DYNEA

1:28:02

100

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

39:06

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

42:13

+3:07

3.

Mogens Monsen

MySoft as

43:01

+3:55

4.

Per Magnus

FHI

43:43

+4:37

5.

Reidar Kierulf

RKP

43:56

+4:50

6.

Per Nermo

COWI BIL

53:39

+14:33

7.

Reidar Vifstad

TYRVING

57:03

+17:57

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

39:45

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

40:11

+0:26

3.

Helge Revhaug

PRIVAT

40:47

+1:02

4.

Einar Skåre

Brevpost

44:15

+4:30

5.

Lars-Evan Pettersson

NVE

48:59

+9:14

6.

John Thomas Petersen

NIttedal

50:26

+10:41

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

53:28

+13:43

8.

Per Haugen

NEDERMAN

59:13

+19:28

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:08:39

+28:54

10.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

1:08:40

+28:55

11.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:11:36

+31:51

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

44:43

115 107 105 90 169

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

50:07

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

50:37

+0:30

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:29

+1:22

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:02

+1:55

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

55:27

+5:20

6.

Terje Throndsen

NIttedal

57:45

+7:38

7.

Tor Ommundsen

Veritas

58:57

+8:50

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:00:56

+10:49

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:02:55

+12:48

10.

Hans Randen

PRIVAT

1:04:08

+14:01

11.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:09:36

+19:29

12.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:52:08

+1:02:01

13.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

2:05:21

+1:15:14

DSQ

Arne H Reistad

Thales BIL

56:13

100

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:05:32

115 107 105 90 169 170 174 100

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

51:27

+0:00

2.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

55:20

+3:53

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:01:51

+10:24

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:03:33

+12:06

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:05:44

+14:17

6.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:20:51

+29:24

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

59:13

105 90 169 170 174 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Hugdahl

Norsk Hydro

26:55

+0:00

2.

Tor Simonsen

OK ØST

26:57

+0:02

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:05:04

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

+0:0-4


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2018, 07:50:54

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79