Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2018OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskaeusellen løp 4 18 23. august 2018

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selja Boldingh Debernard

Kjelsås IL

1:07:28

+0:00

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

45:40

+0:00

DSQ

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

38:45

65 80

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

30:08

+0:00

2.

Heidi Sebjørnsen

Fossum IF

32:01

+1:53

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

47:57

+0:00

2.

ELLA Berstad

HEMING Orientering

59:32

+11:35

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:32

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

58:49

+1:17

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Harstad

HEMING Orientering

43:31

+0:00

2.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

53:53

+10:22

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Dahl

Nydalen

51:14

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisela Sundelin

PRIVAT

41:23

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

29:20

+0:00

2.

Lise Hugdahl

COOP

39:43

+10:23

3.

Toril Eine

Fossum IF

45:26

+16:06

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

41:06

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

56:24

+15:18

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STabæk If

37:08

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum komune

59:34

+22:26

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

51:18

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

59:25

+8:07

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:22:40

+31:22

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Stokka Beek

HEMING Orientering

47:02

+0:00

2.

Jørgen Solheim

Heming Orientering

56:47

+9:45

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Tandberg

Fossum IF

35:40

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

54:25

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

Søgne Sogndalen OK

32:36

+0:00

2.

Pål Nylud

Haugerud

1:22:25

+49:49

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Rygh

Nydalens SK

37:31

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

NRK

42:46

+5:15

3.

Finn Joakim Ryge

FDIL

42:52

+5:21

4.

Michel Dähnn

Nydalens SK /

44:23

+6:52

5.

Hans Petter Dale

Vestre Aker

1:05:46

+28:15

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

42:16

+0:00

2.

Atle Pedersen

Reload

46:58

+4:42

3.

Lars Grande

FBI

49:29

+7:13

4.

Frode Lillevold

FFI

59:16

+17:00

5.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

1:00:02

+17:46

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

40:54

+0:00

2.

Stein H. Hagen

Fossum IF

41:40

+0:46

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:18

+2:24

4.

Johan Haavardtun

Schenker

46:28

+5:34

5.

Gunnar Rustad

FFI BIL

46:47

+5:53

6.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

48:52

+7:58

7.

Guttorm Egge

OSI Orientering

49:05

+8:11

8.

Eskil Dahlen

Telenor

50:55

+10:01

9.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

55:17

+14:23

10.

Uno Hanslien

BILPOST

1:01:48

+20:54

11.

Peter Nylund

Haugerud IF

1:23:32

+42:38

12.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:29:34

+48:40

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kaarby

Overtoppen

44:59

+0:00

2.

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

53:17

+8:18

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:02

+0:00

2.

Kjell Markset

IL Koll

38:21

+0:19

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

45:17

+7:15

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

45:50

+7:48

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:57

+7:55

6.

Are Eriksen

OSI

48:01

+9:59

7.

Hasse Bergstrøme

HB Consult

50:00

+11:58

8.

Tormod Øvergaard 

Istone

51:07

+13:05

9.

Richard Blom

FBI

51:34

+13:32

10.

Rune Hultgreen

GEOFORM

56:22

+18:20

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

56:26

+18:24

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:12

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

35:09

+7:57

3.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

40:05

+12:53

4.

Reidar Kierulf

RKP

43:20

+16:08

5.

Tom Edvardsen

IL Koll

50:48

+23:36

6.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

55:16

+28:04

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

29:39

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

34:22

+4:43

3.

Johan Storsveen

OPIL

36:33

+6:54

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

37:15

+7:36

5.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

38:41

+9:02

6.

Per Haugen

NEDERMAN

44:32

+14:53

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

54:29

+24:50

8.

Roar Gudding

Vet BIL

1:01:58

+32:19

DSQ

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

44:15

54 62 91 52

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

38:00

+0:00

2.

SIgfred Fagervik

Thales BIL

38:40

+0:40

3.

Jon C. Fougner

Fugro

42:15

+4:15

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:00

+7:00

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

48:06

+10:06

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

48:39

+10:39

7.

Arne Øfsthus

Fugro

51:58

+13:58

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

54:20

+16:20

9.

Arne Reistad

Thales BIL

1:06:54

+28:54

10.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:25:41

+47:41

11.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:28:51

+50:51

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal

15:02

61 54 62 91 52 92

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:15

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

44:46

+0:31

3.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

54:14

+9:59

4.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

56:00

+11:45

5.

Annar Brustad

FOBIL

58:08

+13:53

6.

Tor Drage

Aker Solutions

1:06:53

+22:38

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Stina Skavlan

N1B ok

37:48

DSQ

Inger Vik

KjELSÅS

44:24

93 53 80

DSQ

Inge Ugland

KjELSÅS

1:07:06

93

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Peder Kvam

N1B ok

31:29

+0:00

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

33:44

+2:15

3.

KChrista Barlin Korvald

N1B ok

34:39

+3:10

4.

Ingrid Wang

Nydalen Skiklubb

54:31

+23:02

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

58:47

+27:18

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

33:01

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

34:35

+1:34

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

39:34

+6:33

DSQ

Maren Edvardsen

IL Koll

18:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Solheim

PRIVAT

38:09

+0:00

2.

Fredrik Høyer

Fossum IF

49:00

+10:51

3.

Tor Jacobsen

KPP/Runners

49:24

+11:15

4.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune

49:55

+11:46

5.

Karsten Borge

AIMIT AS

55:10

+17:01

6.

Torstein Schjelle

Armada

57:30

+19:21

7.

Hans Kristian Alveberg

PRIVAT

58:44

+20:35

8.

Jarle Nilsen

Siemens

1:03:18

+25:09

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

41:35

+0:00

2.

Kristian Korvald

N1B ok

42:59

+1:24

3.

SondreZahl

Fossum IF

48:15

+6:40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2018, 22:42:37

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

120

Antall startet:

120