Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2018OG karusellen langkonkurranse 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 5 29. august 2018

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andren

IL Leik

40:24

+0:00

7:33

2.

Ola Keiserås

IL Leik

44:11

+3:47

8:15

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

54:53

+14:29

10:15

4.

Audun Bakk

Melhus IL

55:18

+14:54

10:20

5.

Jon Røstum

Gaula OL

55:42

+15:18

10:24

6.

Erik Sundstrøm

Leik

57:45

+17:21

10:47

7.

Runar Krognes

IL Leik

1:00:37

+20:13

11:19

8.

Anders Estenstad

IL Leik

1:09:40

+29:16

13:01

9.

Gisle Berg

IL Leik

1:15:14

+34:50

14:03

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

1:15:35

+0:00

14:07

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

IL Leik

49:54

+0:00

12:26

2.

Svein Unsgård

IL Leik

50:44

+0:50

12:39

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

51:37

+1:43

12:52

4.

Stefan Preisig

Melhus IL

58:20

+8:26

14:32

5.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger

1:01:24

+11:30

15:18

6.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:01:49

+11:55

15:24

7.

Jan Hage

IL Leik

1:07:31

+17:37

16:50

8.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

1:15:02

+25:08

18:42

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

34:51

+0:00

11:30

2.

Tone Almås

IL Leik

36:51

+2:00

12:09

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

39:13

+4:22

12:56

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

40:12

+5:21

13:16

5.

Eivind Næve

IL Leik

41:56

+7:05

13:50

6.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

46:04

+11:13

15:12

7.

Hallgeir Øian

OL Gaula

49:41

+14:50

16:23

8.

Morten Blækkan

Børsa-Orkanger

50:42

+15:51

16:43

9.

John Lerli

Melhus IL

50:55

+16:04

16:48

10.

Mai Iren Almås

IL Leik

51:01

+16:10

16:50

11.

Ragnar Ingdal

Børsa-Orkanger

52:05

+17:14

17:11

12.

Eivind Bakk

Melhus IL

56:52

+22:01

18:46

13.

Ole Blækkan

Leik

1:02:07

+27:16

20:30

14.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:05:11

+30:20

21:30

15.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

1:12:20

+37:29

23:52

16.

Halvard Kjønli

Børsa-Orkanger

1:14:50

+39:59

24:41

17.

Reidun Sæland

Melhus IL

1:15:20

+40:29

24:51

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

1:23:33

+0:00

27:34

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Moa

Børsa-Orkanger

31:56

+0:00

16:07

2.

Anna Marie Hammer

Børsa-Orkanger

34:19

+2:23

17:19

3.

Øivind Østeggen

Børsa-Orkanger

34:38

+2:42

17:29

4.

Elfrid By

Børsa-Orkanger

35:58

+4:02

18:09

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

36:20

+4:24

18:21

5.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

36:20

+4:24

18:21

7.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

36:37

+4:41

18:29

8.

Kjell Sølberg

IL Leik

39:43

+7:47

20:03

9.

Martin Melhuus

Melhus IL

40:51

+8:55

20:37

10.

Heidi Flå

Børsa-Orkanger

43:29

+11:33

21:57

11.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

46:26

+14:30

23:27

12.

Ingrid Opedal

Melhus IL

47:42

+15:46

24:05

13.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

48:02

+16:06

24:15

14.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:02:53

+30:57

31:45

15.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

1:08:44

+36:48

34:42

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

IL Leik

40:04

+0:00

20:14

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Sundet

Leik

25:42

+0:00

12:39

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

26:13

+0:31

12:54

3.

Arne Grønset

Børsa-Orkanger

31:02

+5:20

15:17

4.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger

31:51

+6:09

15:41

5.

Jostein Glesåen

OL Gaula

32:31

+6:49

16:01

6.

Åse Høgsteggen

IL Leik

46:12

+20:30

22:45

7.

Johannes Rian Opland

Børsa-Orkanger

47:20

+21:38

23:19

8.

Åshild Rian Opland

Børsa-Orkanger

47:25

+21:43

23:21

9.

Oddveig Johanne Lien

Børsa-Orkanger

1:14:13

+48:31

36:33

10.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:15:36

+49:54

37:14

DSQ

Hanna Øian

OL Gaula

56:56

49

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

16:43

+0:00

8:14

2.

Joakim Qvenild Solberg

Melhus IL

25:58

+9:15

12:47

DSQ

Erik Tofte

Melhus IL

30:21

46

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Wold

Melhus IL

34:56

Vårin Wold Finstad

Melhus IL

33:46

Birk Hansen

Melhus IL

35:02

Anders Rian Opland

Børsa-Orkanger

29:07

Arild Opland

Børsa-Orkanger

29:02

Amalie Gylland

Melhus IL

34:45

Karoline Gevingås

Melhus IL

19:32

Hans Petter Aalberg

Melhus IL

19:43

Sigurd Schrøder

Melhus IL

13:16

Stine Næve

IL Leik

11:54

DSQ

Leah Gylland

Melhus IL

35:07

149


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2018, 22:09:15

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

77

Antall startet:

77