Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Nordmarkskarusellen 2018OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen - løp 5 30. august 2018

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

36:48

+0:00

17:31

2.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

51:44

+14:56

24:38

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selja Boldingh Debernard

Kjelsås IL

41:11

+0:00

27:27

Klasse: D15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Live Østvold

Heming Orientering

47:41

132 133 136

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Haverstad

COWI BIL

36:33

+0:00

9:52

DSQ

Kjersti Often

COWI BIL

40:34

138 103 46 172 50

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

28:59

+0:00

13:10

2.

Anne Danielsen

Nydalens SK

31:40

+2:41

14:23

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

35:49

+6:50

16:16

4.

Merete Bugge

Stami

43:58

+14:59

19:59

5.

Mari Birkeland Leholt

Maris Interiørhjelp og Systue

45:18

+16:19

20:35

6.

Toril Jørgensen

Forvarsbygg

47:23

+18:24

21:32

7.

Gisela Sundelin

Privat

47:24

+18:25

21:32

8.

Kirsti Hugdal

Norsk Hydro

50:37

+21:38

23:00

9.

Aina Grymyr

Haugerud

1:19:56

+50:57

36:20

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

50:06

+0:00

13:32

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

1:10:00

+0:00

18:55

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

29:25

+0:00

13:22

2.

Lisa Hugdal

COOP

36:21

+6:56

16:31

3.

Eva Reistad

Thales BIL

47:50

+18:25

21:44

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

33:45

+0:00

15:20

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

48:28

+14:43

22:01

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynil Fanuelsen

Fossum IF

41:15

+0:00

18:45

2.

Nora Ulsin

Bærum kom.

41:29

+0:14

18:51

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:44

+14:29

25:19

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

39:09

+0:00

17:47

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

47:09

+8:00

21:25

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Balder Westrum Karlsen

Kjelsås IL

53:46

+0:00

25:36

2.

Henrik Westrum Karlsen

Kjelsås IL

1:12:38

+18:52

34:35

3.

Bror Birkeland Sveen

Kjelsås IL

1:12:38

+18:52

34:35

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Solheim

Heming Orientering

39:58

+0:00

26:38

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

29:27

+0:00

13:23

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

32:38

+0:00

6:56

2.

Jarl Magnus Berge

Søgne og Sogndalen OK

38:02

+5:24

8:05

3.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

49:26

+16:48

10:31

4.

Glenn Müller

Flyfemkamp

57:16

+24:38

12:11

5.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:03:27

+30:49

13:30

6.

Joackim Eide

Flyfemkamp

1:14:29

+41:51

15:50

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

33:40

+0:00

7:09

2.

Inge Lindseth

Nydalens SK

36:57

+3:17

7:51

3.

Gard Lindseth

Nydalens SK

37:23

+3:43

7:57

4.

Johan Svedberg

Heming Orientering

39:08

+5:28

8:19

5.

Niklas Norman

IL GeoForm

45:25

+11:45

9:39

6.

Skage Grønberg

Heming Orientering

46:35

+12:55

9:54

7.

Hans Petter Dale

Vestre Akers SK

1:13:32

+39:52

15:38

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Bækkelagets SK

38:16

+0:00

8:08

2.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

47:45

+9:29

10:09

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

49:15

+10:59

10:28

4.

Lars Grande

FBI

53:40

+15:24

11:25

5.

Håkon Amundsen

DVASK

58:05

+19:49

12:21

6.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:07:24

+29:08

14:20

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:44

+0:00

8:52

2.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

42:45

+1:01

9:05

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

44:13

+2:29

9:24

4.

Christian Korvald

N1B OK

45:59

+4:15

9:47

5.

Johan Haavardtun

Schenker

48:34

+6:50

10:20

6.

Gunnar Rustad

FFI

51:39

+9:55

10:59

7.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

54:25

+12:41

11:34

8.

Helge Stenerud

IFS BIL

56:30

+14:46

12:01

9.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:00:15

+18:31

12:49

10.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

1:00:32

+18:48

12:52

11.

Harald Iwe

IL Geoform

1:02:52

+21:08

13:22

12.

Uno Hanslien

Bilpost

1:15:09

+33:25

15:59

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

Siemens

42:24

+0:00

11:27

2.

Egil Wikstrand Iversen

Heming Orientering

43:13

+0:49

11:40

3.

Rune Teigland

Østmarka OK

43:26

+1:02

11:44

4.

Per Kaarby

Overtoppen IL

51:20

+8:56

13:52

5.

Håkon Gjentoft

Oslo Kommune

56:46

+14:22

15:20

6.

Hans Henrik Flemming

Heming Orientering

58:46

+16:22

15:52

7.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:08:04

+25:40

18:23

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:05

+0:00

10:17

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:24

+8:19

12:32

3.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

51:25

+13:20

13:53

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

53:31

+15:26

14:27

5.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

54:06

+16:01

14:37

6.

Richard Blom

FBI

55:30

+17:25

15:00

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

57:41

+19:36

15:35

8.

Pål W Hanssen

BDO

58:05

+20:00

15:41

9.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:00:32

+22:27

16:21

10.

Hasse Bergstrøme

IL Tyrving

1:02:04

+23:59

16:46

11.

Rune Hultgreen

Oppsal Orientering

1:04:53

+26:48

17:32

12.

Dag Haugland

Oslo Kommune

1:11:18

+33:13

19:16

DSQ

Kjell Markset

IL Koll

28:06

137 138 103 46 172 50

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

24:31

+0:00

11:08

2.

Per Magnus

Folkehelseinstituttet

29:17

+4:46

13:18

3.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

32:43

+8:12

14:52

4.

Per Nermo

COWI BIL

33:49

+9:18

15:22

5.

Tom Edvardsen

IL Koll

46:44

+22:13

21:14

6.

Tore Ljungren

Nydalens SK

47:35

+23:04

21:37

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

28:31

+0:00

12:57

2.

Øyvind Stene

Asker SK

30:54

+2:23

14:02

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

36:49

+8:18

16:44

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

37:24

+8:53

16:59

5.

Einar Skåre

Brevpost/Nittedal

40:52

+12:21

18:34

6.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

43:58

+15:27

19:59

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

32:53

+0:00

14:56

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:39

+1:46

15:44

3.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

35:53

+3:00

16:18

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

37:07

+4:14

16:52

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:35

+10:42

19:48

6.

Arne Øfsthus

FUGRO

43:53

+11:00

19:56

7.

Arne Reistad

Thales BIL

46:47

+13:54

21:15

8.

Knut Hangeraas

IL Geoform

54:35

+21:42

24:48

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

54:58

+22:05

24:59

10.

Sigurd Haugerud

IL Geoform

1:31:25

+58:32

41:33

DSQ

Kjell Løvold

Heming Orientering

54:19

138

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

Årstad IL

39:49

+0:00

18:05

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:23

+2:34

19:15

3.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

47:03

+7:14

21:23

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:20:35

+40:46

36:37

DSQ

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

39:30

139 138 103 46 172 50

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Kristensen

Heming Orientering

28:24

+0:00

13:31

2.

Julie Rødsten

Heming Orientering

30:35

+2:11

14:33

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Børve

Privat

40:55

+0:00

18:35

2.

Torbjørn Dalløkken

Tynset IL

41:27

+0:32

18:50

3.

Stine Sjo

Flyfemkamp

48:16

+7:21

21:56

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsønn

Ringnes

34:45

+0:00

15:47

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

44:06

+9:21

20:02

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

58:19

130 139 138

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Solheim

Privat

50:55

+0:00

13:45

2.

Filip Engebretsen

Privat

58:42

+7:47

15:51

3.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

1:02:48

+11:53

16:58

4.

Espen Erdal

DNV BIL

1:03:27

+12:32

17:08

5.

Peter Nylund

Haugerud IF

1:14:07

+23:12

20:01

6.

Raphael Neto

Prival

1:21:27

+30:32

22:00

7.

Christian Fossen

Privat

1:29:15

+38:20

24:07

8.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:30:55

+40:00

24:34

DSQ

Hans Kristian Alveberg

Privat

1:03:31

172 50

DSQ

Ivar Skauge

Heming Orientering

1:20:24

132

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

45:01

+0:00

9:34

2.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

52:06

+7:05

11:05

3.

Per Osen

Vestre Akers SK

58:40

+13:39

12:28

4.

Frode Johansen

Statoil

1:04:01

+19:00

13:37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2018, 15:24:30

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133