Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2018OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 18 6. september 2018

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selja Boldingh Debernard

Kjelsås IL

1:08:33

+0:00

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

38:40

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Skauge

Heming Orientering

35:07

+0:00

104

2.

Julie Rødsten

Heming Orientering

37:33

+2:26

104

3.

Helene Kristensen

Heming Orientering

39:01

+3:54

Klasse: D17-34A(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Urseth

Vingelen

1:12:32

+0:00

105

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Gran Andreassen

HEMING/NJÅRD

50:18

+0:00

2.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

56:35

+6:17

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren

41:32

+0:00

2.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:02:13

+20:41

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

47:50

+0:00

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

49:48

+1:58

3.

Merete Bugge

STami

1:31:27

+43:37

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

39:54

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:13:00

+0:00

109

2.

Eilen Arctander Vik

IL Koll

1:23:33

+10:33

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIdsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:34:10

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:05:49

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Innselset

KjELSÅS

21:39

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Balder Westrum Karlsen

KjELSÅS

44:07

+0:00

2.

Henrik Westrum

KJELSÅS

46:17

+2:10

100

3.

Jørgen Solheim

Heming Orientering

1:11:34

+27:27

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIgurd Størmer Antonsen

Nydalen Skiklubb

31:39

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas G Polden

Gneist Orientering

41:38

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

44:29

+2:51

103 107

3.

SIndre Nordagen

Oppsal Orientering

47:08

+5:30

109 103 105 107 100

4.

Geir Moholdt

BUL Tromsø

49:04

+7:26

5.

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

54:47

+13:09

109 102 103 105 106 107 108 100

6.

Eudun Jørgensen

Østmarka OK

1:12:21

+30:43

103

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalen Skiklubb

38:52

+0:00

2.

Finn Rygh

Nydalens SK

39:22

+0:30

109 102 100

3.

Johan Svedberg

HEMING Orientering

49:18

+10:26

4.

Finn Joakim Ryge

FDIL

58:43

+19:51

102 103 105 106 100

5.

Jan Erlend Innselset

KjELSÅS

1:09:49

+30:57

6.

Hans Petter Dale

Vestre Aker

1:48:25

+1:09:33

109 102 107

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Grande

FBI

47:13

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:13

+0:00

109 102 103 106 107

2.

Kristian Korvald

N1B ok

45:58

+2:45

3.

Guttorm Egge

OSI Orientering

47:32

+4:19

103 105 106 100

4.

Johan Haavardtun

Schenker

48:12

+4:59

5.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

50:11

+6:58

103 105 106 107 100

6.

Tor Haugset

Schlumberger/Heming

51:03

+7:50

109 105 106 108

7.

Odd Arne Lian

IL Koll

51:04

+7:51

8.

Jon Ivar Juvik

LILLOMARKA

55:27

+12:14

106

9.

Eirik Dale

Lavinor BIL

55:49

+12:36

10.

Arne Torgersen

Forsvarsdepartementet

56:17

+13:04

11.

Helge Stenerud

IFS BIL

57:28

+14:15

109 102 103 105 106 107

12.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

58:06

+14:53

102 107 100

13.

Dag Wang

LILLOMARKA

59:24

+16:11

109 105 107 108 100

14.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:12:05

+28:52

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

38:32

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol

39:34

+1:02

3.

Per Arne Røstadsand

Nydalens Skiklub

42:24

+3:52

100

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

44:14

+5:42

5.

Truls Angell

LILLOMARKA

53:00

+14:28

105 104

DSQ

Per Morten Lefdal

Metier OEC

38:40

101 43

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

35:56

+0:00

2.

Pål Therkelsen

Privat

35:58

+0:02

3.

Are Eriksen

OSI

39:26

+3:30

4.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

39:29

+3:33

5.

Richard Zeiner Gunnersen

AkeR Brygge Orientering

41:54

+5:58

6.

Ivar Refsland

UIO

42:37

+6:41

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:25

+9:29

8.

Per Schanche

Asker SK

46:20

+10:24

9.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

47:33

+11:37

10.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:49

+12:53

11.

Tormod Øvergaard 

Istone

51:51

+15:55

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

1:05:17

+29:21

DSQ

Rune Hultgreen

GEOFORM

55:29

41

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:01

+0:00

2.

Per Magnus

FHI

36:18

+8:17

3.

Tom Edvardsen

IL Koll

40:00

+11:59

109

4.

Reidar Kierulf

RKP

41:19

+13:18

5.

Per Nermo

COWI BIL

48:02

+20:01

109

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:26:08

41 42 43

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

37:42

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

39:29

+1:47

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

40:34

+2:52

4.

Einar Skåre

Brevpost

41:44

+4:02

5.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

43:56

+6:14

6.

Lars-Evan Pettersson

NVE

44:16

+6:34

102

7.

Johan Storsveen

OPIL

53:46

+16:04

109

8.

Kaare Solhjell

Privat

55:14

+17:32

9.

Per Haugen

NEDERMAN

56:38

+18:56

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

58:13

+20:31

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

40:49

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:26

+0:37

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:18

+1:29

4.

Jon C. Fougner

Fugro

50:41

+9:52

5.

SIgfred Fagervik

Thales BIL

54:58

+14:09

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:10

+14:21

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

55:21

+14:32

8.

Arne Øfsthus

Fugro

56:21

+15:32

9.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:17:08

+36:19

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

38:54

+0:00

43

2.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:07:04

+28:10

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:12:00

+1:33:06

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ullern Speider

ULLErn Speidergruppe

25:53

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Hamar OK

33:03

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Nylund

Haugerud IF

39:44

+0:00

2.

Stina Skavlan

N1B ok

40:34

+0:50

2.

Christa Korvald

N1B ok

40:34

+0:50

4.

Erlend Peder Kvam

N1B ok

40:34

+0:50

5.

Kristine Sandvik

Klubbløs

52:46

+13:02

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Korsager

Asker SK

37:56

+0:00

2.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

39:26

+1:30

3.

Maren Edvardsen

IL Koll

40:00

+2:04

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

47:38

+9:42

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Solheim

PRIVAT

36:28

+0:00

2.

Olav Hasaas

Fossum IF

38:02

+1:34

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

39:32

+3:04

4.

Roger Birkeland

Telenor BIL

45:40

+9:12

5.

Torstein Schjelle

Armada

46:46

+10:18

6.

Ivar Skauge

Heming Orientering

48:58

+12:30

7.

Karsten Borge

AIMIT AS

49:22

+12:54

8.

Bent Kverme

Fossum IF

50:34

+14:06

9.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune

54:02

+17:34

10.

Arne Kongsnes

Kongsnes media

57:26

+20:58

11.

Dag Langseth

Ringnes

1:04:59

+28:31

12.

Jo Ulltveit-Moe

Koll IL

1:28:38

+52:10

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

50:51

+0:00

103 105 106 108

2.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd

1:00:34

+9:43

105

3.

Alain Ferber

FBI

1:11:24

+20:33

4.

Jarle Nilsen

Siemens

1:28:58

+38:07

109 103 108 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2018, 07:18:27

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124