Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P26 Sørli Skole 11. september 2018

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Beate Andresen

NILU

1:01:13

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

47:52

+0:00

DSQ

Eva Helen Reistad

Thales BIL

22:31

141 159 142 160 143 172 175 176 249

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

55:23

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:18:50

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:06:39

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Skomedal

IFE

50:58

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:28

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

49:21

+2:53

3.

Gunnar Rustad

FFI BIL

56:27

+9:59

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Næss

Nydalens Skiklub

52:27

+0:00

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

47:14

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

54:20

+7:06

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

54:38

+7:24

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

54:58

+7:44

5.

Paal W Hanssen

BDO

1:06:34

+19:20

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

34:32

+0:00

2.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:04:51

+30:19

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

49:37

159

DSQ

Tore LJungren

Statens veivesen

54:07

141 159 142 160 143 172 175 249

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

42:08

+0:00

2.

Lars-Evan Pettersson

NVE

45:33

+3:25

3.

Einar Skåre

Brevpost

50:11

+8:03

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

55:09

+13:01

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:02

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

54:05

+10:03

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

59:27

+15:25

4.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:11:15

+27:13

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:24:47

+40:45

141 175

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:32:18

+48:16

DSQ

Hans Randen

PRIVAT

1:18:02

142

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

55:35

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:19:06

+23:31

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

1:04:17

+0:00

skal ikke være disk da det var feil i systemet og...

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

50:53

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2018, 08:03:30

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

35

Antall startet:

35