Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK Ranking 2010Romerike ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Fellesløp Romerike/Oslo, Badedammen 19. august 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

31:31

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

39:41

+8:10

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

39:35

+0:00

2.

Elin Sjønnesen

NiTTEDAL

46:41

+7:06

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

41:25

+0:00

2.

Nina Didriksen

NRK

53:27

+12:02

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

50:19

+0:00

175

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

27:49

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

36:15

+8:26

3.

Hege Andersen

UBIL

41:16

+13:27

4.

Elle Melbye

Elle BIL

45:41

+17:52

5.

Inger Finstad

Geoform

47:20

+19:31

6.

Birgit Øverland

ISS

1:00:57

+33:08

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:55

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

46:43

+4:48

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

50:28

+8:33

4.

Atie D Saugerud

Veritas

51:50

+9:55

5.

Unni Sandbekk

Nordea

52:48

+10:53

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

34:30

+0:00

2.

Inger Døhlen

Romerike Politi

36:06

+1:36

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker

36:18

+1:48

4.

Inger Lise Bjordal

OUS

50:28

+15:58

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

51:53

+17:23

DSQ

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

57:24

31

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

43:57

+0:00

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

51:53

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

GVOC

42:52

+0:00

2.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

42:54

+0:02

3.

Per-Ivar Nikolaisen

FOrum

50:26

+7:34

4.

Ola Nakken

AHus BIL

1:00:50

+17:58

5.

Odin Gramstad

OSI

1:06:50

+23:58

6.

Lars Husberg

Cardo BIL

1:19:50

+36:58

DSQ

Harald Aas

PRIVAT

44:40

34

Arrang

Magnus Haakestad

FFI

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nille

38:53

+0:00

2.

Magne Omestad

Blom

43:45

+4:52

3.

Christian Vogelsang

NIVA

44:57

+6:04

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

49:11

+10:18

5.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

49:42

+10:49

6.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

50:22

+11:29

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

50:59

+12:06

8.

Knut Erling Øen

Nordea

51:47

+12:54

9.

Tor Ringstad

Tandberg

57:04

+18:11

10.

Hallvard Koren

OK Moss

57:48

+18:55

11.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

58:23

+19:30

12.

Eskil Dahlen

Telenor

58:52

+19:59

13.

Christian Grotnes

NRK

1:01:09

+22:16

14.

Tor Haugset

SPT Group

1:03:35

+24:42

15.

Johannes Skaar

Nittedal OL

1:13:14

+34:21

16.

Magne Knudsen

PRIVAT

1:16:54

+38:01

17.

Frode Lillevold

FFI

1:19:59

+41:06

18.

Geir Skari

Nittedal Orientering

1:26:53

+48:00

19.

Bjørn Gran

BJerke Videregående

1:42:54

+1:04:01

DSQ

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

23:09

33 34 142 35 36 37 38 39 40 41 42 175

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

40:29

+0:00

2.

Trond Westgaard

REC

46:42

+6:13

3.

Per Morten Lefdal

Heming

51:34

+11:05

4.

Håkon Halvorsen

Statnett

53:49

+13:20

5.

Øyvind Grandum

FFI

57:23

+16:54

Arrang

Jan Erik Torp

FFI Bil

Arrang

Arne Petter Bartholsen

FFI Bil

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Larsson

Lillomarka O-lag

40:55

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

42:51

+1:56

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

43:19

+2:24

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:08

+5:13

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

48:08

+7:13

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:01

+8:06

7.

Knut Anders Løken

FOssum IF

50:36

+9:41

8.

Tormod Kværna

NORSAR

56:10

+15:15

9.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

57:53

+16:58

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:53

+16:58

11.

Paal W Hanssen

BDO

1:00:13

+19:18

12.

Knut Erik Østengen

Thales

1:12:55

+32:00

13.

Magne Osmundsen

NILU

1:13:43

+32:48

14.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:26:07

+45:12

DSQ

Andreas Erichsen

COWI

52:07

39 40 41 42 175 249

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

32:15

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

33:50

+1:35

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo

35:45

+3:30

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

36:21

+4:06

5.

Christian Dons

SFT

37:08

+4:53

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

43:21

+11:06

7.

Olav Nipen

Statoil Hydro

46:57

+14:42

8.

Helge Stenseth

Thales

52:26

+20:11

9.

Tron Danielsen

NILU

1:01:21

+29:06

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

26:57

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

31:10

+4:13

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

33:02

+6:05

4.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs bil

36:17

+9:20

5.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

36:49

+9:52

6.

Bjørn Spjelkavik

FBI

38:13

+11:16

7.

Kjell Hobøl

AFK

38:31

+11:34

8.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

39:10

+12:13

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

39:12

+12:15

10.

Kjell Røkke

REINERTSEN

40:19

+13:22

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

41:02

+14:05

12.

Ivar Strømstad

Raumar

41:37

+14:40

13.

Sigfred Fagervik

Thales

46:23

+19:26

14.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

48:38

+21:41

15.

Erling Ruge

Hydro Oslo

48:56

+21:59

16.

Bernt Tollefsen

Statens Strålevern

55:27

+28:30

17.

Olav Hygen

Belisa

57:59

+31:02

18.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:05:29

+38:32

19.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:06:11

+39:14

DSQ

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo BIL

41:07

249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eyvind Aas

GEoForm

28:24

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

PETEC

31:10

+2:46

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

32:09

+3:45

4.

Odd Tore Saugerud

Veritas

32:13

+3:49

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

32:34

+4:10

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:10

+4:46

7.

Torstein Østen

MAESTRO

33:14

+4:50

8.

Hans Petter Jensen

Privat

34:27

+6:03

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

34:27

+6:03

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

35:01

+6:37

11.

Einar Hem

AHUS BIL

37:05

+8:41

12.

Tom Ibsen

UBIL

37:19

+8:55

13.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

37:24

+9:00

14.

Hans Randen

Craft food

37:31

+9:07

15.

Bjørn Grenager

Thales

38:03

+9:39

16.

Oddvar Mella

PRIVAT

38:28

+10:04

17.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

38:31

+10:07

18.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

48:49

+20:25

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

27:18

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

29:38

+2:20

3.

Svein Kvalheim

BT

31:02

+3:44

4.

Arne Jordal

SAS

34:48

+7:30

5.

Ronald Inglingstad

Nordea

35:54

+8:36

6.

Bjørn Eckstrøm

NVE

36:07

+8:49

7.

Arne Øfsthus

Fugro

37:39

+10:21

8.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

42:14

+14:56

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

42:24

+15:06

10.

Harald Birkeland

OUS

42:28

+15:10

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

45:56

+18:38

12.

Trond Varang

BM Norgros

47:09

+19:51

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Kvaase

HiAk

32:16

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

32:26

+0:10

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

33:18

+1:02

4.

Tor Drage

Aker Solutions

33:25

+1:09

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

33:43

+1:27

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

33:56

+1:40

7.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

36:46

+4:30

8.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

37:31

+5:15

9.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

39:32

+7:16

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

41:41

+9:25

11.

Hans Larsen

Privat

42:03

+9:47

12.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

42:47

+10:31

13.

Svein Forthun

HIO

42:52

+10:36

14.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

43:41

+11:25

15.

Magne Grande

FBI

44:46

+12:30

16.

Thomas Røgeberg

KolL

1:18:22

+46:06

DSQ

Per Ongstad

Privat

27:28

31

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

35:32

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

35:50

+0:18

3.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

44:41

+9:09

4.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

56:47

+21:15

DSQ

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

37:33

40

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hild Lamvik

Teknologirådet

37:27

+0:00

2.

Kari Laumann

Teknologirådet

41:02

+3:35

3.

Mirella Gullaksen

Astrazeneca

1:15:30

+38:03

DSQ

Christine Hafskjold

Teknologirådet

36:33

175

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

36:30

+0:00

2.

Gry HELLA

Østmarka OK

43:18

+6:48

3.

Britt Lundquist

TFL

46:45

+10:15

4.

Anna Coulter

PRIVAT

52:49

+16:19

5.

Tor Simonsen

PRIVAT

1:55:46

+1:19:16

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

38:02

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

45:53

+7:51

3.

Rikke Gåsholt

UIO

59:37

+21:35

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Nordstrand

HEMING/NJÅRD

36:08

+0:00

2.

Kjetil Østvold

PWC bil

38:20

+2:12

3.

Roar Bjordal

STATSBYGG

47:11

+11:03

4.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

49:00

+12:52

5.

Lars Henrik Søreng

MuLTICONSULT BIL

1:00:16

+24:08

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Einar Lian

Østmarka OK

47:34

+0:00

2.

Dana Stene

Nydalens Skiklub

55:02

+7:28

3.

Jarle Gullaksen

Aker Solutions

56:44

+9:10

4.

Ragnhild Aas

Raumar OL

56:50

+9:16

5.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

58:16

+10:42

6.

Bente Skari

Nittedal Orientering

1:00:52

+13:18

7.

Magnus Grøneng

PRIVAT

1:10:31

+22:57

8.

Anders Løland

FBI

1:43:31

+55:57

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

IFE

51:10

+0:00

2.

Halvard Kværna

Østmarka OK

1:21:53

+30:43

3.

Terje Martinsen

Lørenskog Kommune

1:38:00

+46:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2010, 19:28:09

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

186

Antall startet:

186