Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019ABIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2/ABIK R1 - Bråteåsen 2. mai 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

56:09

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Eithun

NIttedal kommune BIL

44:32

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

32:42

+0:00

2.

Kristin Dale Selvig

Nydalen Skiklubb

34:13

+1:31

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

52:51

+20:09

4.

Merete Bugge

Stami

1:02:48

+30:06

5.

Aina Grymyr

Haugerud

1:05:09

+32:27

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

56:03

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune BIL

46:29

+0:00

Riktig etternavn er Ursin

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:12:04

+25:35

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMMUNE

1:19:22

+32:53

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:56

116

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

49:15

+0:00

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

58:31

112 105 104

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Liaøy

Caverion

48:33

+0:00

2.

Torbjørn Vadder

ABB BIL

53:35

+5:02

3.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

53:44

+5:11

DSQ

Ola Gulbrandsen

ABB BIL

1:11:53

108

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Ingvaldsen

NIttedal O-lag

37:01

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

37:18

+0:00

2.

Thomas Lunde Jensen

FFI

45:48

+8:30

3.

Atle Pedersen

Fossum IF

51:30

+14:12

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

37:38

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

41:44

+4:06

3.

Johan Haavardtun

Schenker

43:22

+5:44

4.

Stein Mella

Nippon Gases

59:38

+22:00

5.

Uno Hanslien

Bilpost

1:06:48

+29:10

DSQ

Stein Mella

Nippon Gases

103 106 108 112 104 105 109 111 113 102 107 110 11...

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

42:22

113

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

37:05

+0:00

2.

Per Kaarby

Overtoppen

46:13

+9:08

3.

Øyvind Grandum

FFI BIL

56:39

+19:34

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

35:42

+0:00

2.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

40:03

+4:21

3.

Are Eriksen

OSI

40:19

+4:37

4.

Kjell Markset

Koll

42:08

+6:26

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

44:48

+9:06

6.

Stig Hultgreen Karlsen

IL Geoform

1:04:26

+28:44

DSQ

Martin Granly

SIemens

38:03

108

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:11

+0:00

2.

Tore Ringerike

DNB

32:04

+5:53

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

34:54

+8:43

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

36:49

+10:38

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:23

+12:12

6.

Stein Myhre

Sporveien BIL

39:22

+13:11

7.

Mogens Monsen

MySoft as

56:14

+30:03

8.

Per Nermo

COWI BIL

1:00:54

+34:43

Brutt

Reidar Kierulf

RKP

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

31:34

+0:00

2.

Knut Karlsen

Omega AS

40:08

+8:34

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

42:59

+11:25

4.

Einar Skåre

Brevpost

48:01

+16:27

5.

Per Haugen

NEDERMAN

50:53

+19:19

6.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:06:51

+35:17

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:50

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

43:57

+2:07

3.

Roar Gudding

VET BIL

44:15

+2:25

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:54

+3:04

5.

Arne Øfsthus

Fugro

52:00

+10:10

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:05:15

+23:25

7.

Tom Ibsen

OUS

1:06:55

+25:05

DSQ

Hans Randen

PRIVAT

1:05:01

110

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:48

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:06

+5:18

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:19:54

+35:06

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

53:48

111

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

31:55

+0:00

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

38:58

+7:03

3.

Joachim Lindstad

Jernbanens IL

46:26

+14:31

4.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

46:53

+14:58

5.

Bernt Iversen

Veidirektoratet IF

51:11

+19:16

6.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

58:44

+26:49

7.

Anne Arntzen

Raumar Orientering

1:08:51

+36:56

8.

Trine Nomeland

Østmarka OK

1:09:59

+38:04

9.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

1:10:15

+38:20

10.

Roger Amundsen

Jernbanens IL Oslo

1:35:05

+1:03:10

11.

Erling Hobul

Jernbanens IL

1:36:20

+1:04:25

DSQ

Matilde Holen

Østmarka OK

39:11

112 105 104

DSQ

Gina Breivik

Østmarka OK

47:36

104

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Bue Olsen

Asker SK

43:20

+0:00

2.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:01:01

+17:41

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:10:42

+27:22

DSQ

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

50:46

113 101 103

DSQ

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

50:47

113 101 103

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

41:18

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

46:13

+4:55

3.

Tomas Grøstad

Østmarka OK

1:06:37

+25:19

4.

Bård Næss

ABB BIL

1:25:11

+43:53

DSQ

Visar

Østmarka OK

43:51

112 104 105 109 111 113 102 107 110 116 117 105 11...

DSQ

Erik Næss

Østmarka OK

1:07:16

106 108 112 104


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2019, 15:01:44

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

90

Antall startet:

90