Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Liv PaltielFolkehelseinstituttet2060210301030
Klasse: D50-54(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Torunn Drage RotiFossum IF103011030
1Marit EithunNIttedal kommune BIL103011030
1Marit B EithunNittedal kommune BIL103011030
Klasse: D55-59(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Nina Elise JørgensenPromis BIL81628103099410301030988103010301030
2Sharon BroadwellIL GeoForm51057702100969817650965902
3Eva Beate AndresenNILU43416860957100980501943
4Merete BuggeStami20253540703782
5Trine RaaenAker Brygge Orientering192729111016
6Mari Birkeland LeholtMaris interiørhjelp og systue17952882913
7Unni StenhammerPRIVAT123031030100100
8Runa SkyttersæterHEMING103011030
9Aina GrymyrHaugerud10042504500
10Kristin Dale SelvigNydalen Skiklubb9971997
11Kirsti HugdahlNorsk Hydro7061706
12Mari Birkeland LeholdtMaris Interiørhjelp & Systue5001500
Klasse: D60-64(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Eva Helen ReistadThales BIL412041030103010301030
2Lise HugdahlCoop103011030
Klasse: D70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Kjersti ThoStabæk IF62587100103010301030103010081030
2Marit VågsnesOUS BIL536269775009859171030953
3Nora UrsinBærum kom.374749119531030853
4Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM26565656500500500500
5Brynhild FanuelsenFossum IF16782717961
6Sidsel SandelienVegdirektoratets IF14242745679
7Nora UrsinBærum Kommune BIL103011030
Klasse: D75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Anne Lise ØfsthusAsker SK30903103010301030
2Unni Drage Aker Solutions2160310301001030
3Astri RogstadGE Healthcare198331008531030
4Unni DrageAker Solutions103011030
Klasse: H17-34(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Georg BuggeAAS-JAKOBSEN30903103010301030
2Audun JørgensenØstmarka OK285539578681030
3Åsmund SkomedalIFE19562987969
4Torbjørn VadderABB bil15722968604
5Anders LiaøyCaverion103011030
6Ola GulbrandsenABB BIL1001100
6Erik PaulsenCardo BIL1001100
Klasse: H35-44(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Helge WeydahlFFI BIL2560310305001030
2Frank Åge KippernesFFI BIL2060210301030
3Morten WettergrenFossum IF103011030
3Haakon IngvaldsenNIttedal O-lag103011030
5Frank Aage KippernesFFI BIL1001100
Klasse: H45-49(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Olav EideOK BIL2160310301030100
2Lars Karelius NoerNRK2060210301030
3Atle PedersenFossum IF185028201030
4Thomas Lunde JensenFFI14062906500
5Frode LillevoldFFI13922596796
6Odin TellesbøØstmarka OK103011030
6Erik RosenvoldØstmarka OK103011030
8Espen MesselFFI BIL101311013
9Lasse NederhoedTeddy TV6791679
10Ståle HeitmannFossum IF1001100
Klasse: H50-54(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Svein NygårdNORGES BANK80578103099110301030103088610301030
2Bjørn-Erik GunnerødHagahogget låmlag53407906947816925715931100
3Gunnar RustadFFI BIL49646779806785877758959
4Knut E HellandLØRENSKOG KOMM442058989969961030500
5Carl Erik WasbergFFI BIL33694966977926500
6Johan HaavardtunSchenker27924934849100909
7Thomas KonowDr. Thec Olav Olsen24643772894798
8Jan Tore HenriksenNORGES BANK220241001030100972
9Stein MellaNippon Gases14842708776
10Christian GrotnesIL Tyrving101311013
11Lars NordinBrekke & Strand9331933
12Thomas KonowØOK8811881
12Svein RoslandStatens Veivesen Arendal8811881
14Arnt Ove TakvamFossum8441844
15Jarle RotiFOssum IF8081808
16Kjetil Sverdrup-ThygesonFBI7241724
17Frode JohansenStatoil Oslo Bil6531653
18Uno HanslienBilpost6121612
19Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL5001500
Klasse: H55-59(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Tore Voss FagervoldBane NOR BIL Oslo525961030931572891883952
2Bjørn SolbergseterBILPOST410241030103010121030
3Øyvind GrandumFFI BIL333047466838711030
4Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN2999310309391030
5Per KaarbyOvertoppen26733897966810
6Håkon HalvorsenStatnett BIL15992737862
7Per Morten LefdalMetier OEC103011030
8Nils Olav SolheimAker Solutions101211012
9Øystein KildahlAHS9901990
10Per KaarbøOvertoppen8241824
11Morten KongsbergTyrving, IL7551755
12Frode JohansenStatoil Oslo Bil7221722
13Kai Halvorsen AarekolSiemens7161716
14Jarle NilsenSIEMENS BIL5001500
15Frode JohansenEquinor BIL1001100
15Frank OlsenNordisk Energikontroll1001100
Klasse: H60-64(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Are EriksenOSI472459451030917879953
2Tom PettersenKPP/Runners41895928807794843817
3Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL41565873759814860850
4Terje Wiig MathisenOpen iT30903103010301030
5Martin GranlySIemens305641009789701008
6Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering3049310301030989
7Paal W HanssenBDO29654772516900777
8Kjell MarksetKolL194029101030
9Knut Anders LøkenFossum IF17642863901
10Hasse BergstrømHB Consult13092500809
11Karl Aasmund ErøySamtalen AS103011030
12Per Kristian EkebergTyrving, IL9961996
13Egil Wickstrand IversenHEMING9681968
14Bjørn ChristensenØstmarka OK9591959
15Tore SannesGeodata9231923
16Helge RevhaugPRIVAT7971797
17Stig Hultgreen KarlsenIL Geoform5981598
18Knut Erik ØstengenThales BIL5001500
19Vidar ElvekrokEiker OL1001100
Klasse: H65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Vidar BerteigIL GeoForm721071030103010301030103010301030
2Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim445957978379228731030
3Mogens MonsenMySoft as37436500620639705518761
4Per NermoCOWI BIL37185500826620796976
5Reidar KierulfRKP30765798699772707100
6Per MagnusFHI25763884765927
7Jon FredriksenFOBIL25103844851815
8Egil HusethKamp Vestheim23433767789787
9Tore RingerikeDNB9081908
10Stein MyhreSporveien BIL7481748
11Bjørn RossowThales7141714
12Jon FossFriskis&Svettis5171517
Klasse: H70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1John Thomas PetersenNittedal721071030103010301030103010301030
2Einar SkåreBrevpost598977398727581030909773908
3Karl GustavsenØstmarka OK329645009011007888
4Per HaugenNEDERMAN29274694878619736
5Knut KarlsenOmega AS18763884892100
6Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping15772829748
7Lars-Evan PetterssonNVE100311003
8Knut Tore SolheimFUGRO6231623
Klasse: H75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Øystein MadsenGE Healthcare6502810308689681030100786939781
2Knut Erik ØstengenThales BIL644079951030825500103010301030
3Jon C. FougnerFUGRO628379639588851018851786822
4Arne H ReistadThales BIL43916912842500778593766
5Roar GuddingVET BIL41395981656739957806
6Arne ØfsthusFugro40656878529734500774650
7Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM36916720500748500500723
8Kjell StenstadvollHydro Oslo30683103010301008
9Tom IbsenOUS24014700500701500
10Terje ThrondsenNIttedal21343679844611
11Knut MøgedalAker Solutions19693983100886
12Klaus EngenInnovasjon Norge16153919596100
13Per Eric StåhlbrandOUS11003100500500
14Hans RandenPRIVAT8242100724
15Terje ThrondsenScanska6191619
16Sigurd HaugerudMETEOROLOGEN5001500
16Oddvar HagenThales BIL5001500
16Eyvind AasGEOFORM5001500
Klasse: H80-(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Sigfred FagervikThales6930810010309577331030103010201030
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb61268961789783703699849640702
3Bjørn EgnerHEMING Orientering429961030103010010091030100
4Kjell TeiglandPRIVAT377556187701030645712
5Hans LarsenRaumar O-Lag16712931740
6Tor DRAGEAker Solutions14702715755
7Arne Chr ScheiePRIVAT2002100100
8Tor Drage Aker Solutions1001100
Klasse: ÅK(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Per OngstadPRIVAT2060210301030
2Claus FritznerKongsBERG203831001030908
3Anne ArntzenRaumar Orientering 10412500541
4Uno HanslienBilpost103011030
4Sigrid NermoenØstmarka OK103011030
4Liv PaltielFolkehelseinstituttet103011030
7Håvard RønningenØstmarka OK9101910
8Bjørn RossowThales BIL8851885
9Joachim LindstadJernbanens IL 7831783
10Ole Martin NomelandØstmarka OK7661766
11Bernt IversenVeidirektoratet IF6981698
12Andreas SandernesØstmarka OK5801580
13Trine NomelandØstmarka OK5001500
13Roger AmundsenJernbanens IL Oslo5001500
13Kristoffer NomelandØstmarka OK5001500
13Erling HobulJernbanens IL5001500
17Matilde HolenØstmarka OK1001100
17Kari Elisabeth NatvigNIttedal1001100
17Greger JohanssonFFI BIL1001100
17Gina BreivikØstmarka OK1001100
Klasse: ÅM(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Uno HanslienBilpost16502768882
2Jarle NilsenSIemens12943694500100
3Tor RingstadHedrum O-lag113021001030
4Uno HanslienFolkehelseinstituttet103011030
4Ola SkaarNIttedal Orientering103011030
4Kjetil Sverdrup-ThygesonFBI103011030
4Jan Tore HenriksenNORGES BANK103011030
4Bjørn Bue OlsenAsker SK103011030
9Brita Oppheim SauarKolL9251925
10Tor Magnus GrøstadØstmarka OK8161816
11Hans Kristian JordeAss-Jakobsen BIL7901790
12Frank OlsenNordisk Energikontroll7361736
13Johannes SkaarNittedal Orientering1001100
13Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1001100
13Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1001100
Klasse: ÅL(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Rune HultgreenGEOFORM103011030
1Magnus SvingheimRaumar O-Lag103011030
1Knut E HellandLØRENSKOG KOMM103011030
1Alain FerberFBI103011030
5Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering9601960
6Øystein KildahlØstmarka OK8531853
7Tomas GrøstadØstmarka OK7041704
8Terje MartinsenLØRENSKOG KOMM5001500
8Bård NæssABB BIL5001500
10VisarØstmarka OK1001100
10Hallvard BergTyrving, IL1001100
10Erik NæssØstmarka OK1001100
Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
Beate EllingsenØstmarka OK122411224
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK126511265
Stian LillegårdLillomarka OL128811288
Tor SimonsenOK Øst30603102010201020
Filip GavrilovicØstmarka OK102011020
Ole Martin NomelandØstmarka OK115411154
Kristoffer NomelandØstmarka OK115611156
Ia Amalie H JacobsenØstmarka OK100211002
Ane Cornelia H JacobsenØstmarka OK100211002
Emil LautenØstmarka OK102011020
Jonas Kortner VogtØstmarka OK9511951
Rasmus Sørlie RønningØstmarka OK9501950
Axel HoltØstmarka OK9281928
Karoline AskjrudØstmarka OK107311073
Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK107211072
Matea Meland KongslandØstmarka OK105111051
Emil Hanssen LautenØstmarka OK107211072
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Pernille Nor-WollØstmarka OK2803310301030743
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK103011030
3Martine Arntzen HaugØstmarka OK7321732
Klasse: DAMER-A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Marie Hammer IversenØstmarka OK2160310301001030
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK199821013985
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK113021030100
4Heidi VogtØstmarka OK103011030
5Hilde JarstadmarkenØstmarka OK101511015
6Linda HanssenØstmarka OK9871987
7Jartrud SteinsliØstmarka OK1001100
7Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1001100
Klasse: DAMER-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Eva Beate AndresenNILU2060210301030
2Siv JystadØstmarka OK113021030100
3Frida Van MegenOppsal Orientering103011030
3Eldrid OtterleiØstmarka OK103011030
5Katrine HolenØstmarka OK9931993
6Ingrid LundNOteam9801980
7Eva KarlsenØstmarka OK9511951
8Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK9071907
9Helena GranbergØstmarka OK8331833
10Anne ArntzenRaumar7861786
11Cicilia LaineØstmarka OK7741774
12Aina WestvikØstmarka OK7731773
13Ragnhild BrevikØstmarka OK6151615
13June HerredsvelaØstmarka OK6151615
15Trine Annette NomelandØstmarka OK5001500
15Eliska TellesbøØstmarka5001500
17Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE1001100
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Håvard RønningenØstmarka OK2060210301030
2Mathias LinløkkenØstmarka OK103011030
3Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK10002500500
4Erlend OtterleiØstmarka OK9591959
5Emil HuuseØstmarka OK8121812
6Andreas SandernesØstmarka OK7481748
7Ole Jakob GilljamØstmarka OK5001500
7Kristoffer NomelandØstmarka OK5001500
9Markus HirschBækkelagets SK1001100
9Jonas Fenne IngjerdBækkelagets SK1001100
9Aksel EideBækkelagets SK1001100
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
9Jakob GilljamØstmarka OK1001100
Klasse: HERRER-A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Odin TellesbøØstmarka OK3023396310301030
2Inge RambergØstmarka OK25394698100877864
3Knut Edvard HellandØstmarka OK2060210301030
4Helge WeydahlFFI BIL18342892942
5Rune TeiglandØstmarka OK17952850945
6Thomas GrøstadØstmarka OK17323506726500
7Bjørn ChristensenØstmarka OK15112829682
8Håvar BrevikØstmarka OK14192751668
9Kim IversenØstmarka OK12452500745
10Hans Olav HygenØstmarka OK11492575574
11Olav EideBækkelagets SK103011030
12Knut Harald HyllesethSentrum10232100923
13Nils Petter FremmingHeming Orientering9201920
14Øystein KildahlØstmarka OK9022100802
15Alexander SkarnesØstmarka OK8711871
16Håvard BjønnesØstmarka OK7931793
17Glenn MüllerØstmarka OK7571757
18Tormod ØvergaardVestre Aker7431743
19Tor Magnus GrøstadØstmarka OK7391739
20Kai Halvorsen AarekolSiemens6381638
21Audun HauglandØstmarka OK6231623
22Per StedjeØstmarka6091609
23Rune HultgrenGEOFORM5001500
24Sveinung SyversenOppsal Orientering1001100
24Claes UngerLillomarka OL1001100
Klasse: HERRER-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Nils Ivar HuuseØstmarka OK3003394310301030
2Ingar WollØstmarka OK2798310301030738
3Jens Magnus RønningenØstmarka OK103011030
4Øyvind HaugØstmarka OK9981998
5Ole Martin NomelandØstmarka OK8271827
6Dag HauglandØstmarka OK7691769
Klasse: HERRER-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Korhan MarkussenØstmarka OK2160310010301030
2Felix HyllesethSentrum OK191428841030
3Ole Jacob EdvardsenSarpsborg OL103011030
4Terje TrondsenNittedal O-lag9701970
5Kristoffer NomelandØstmarka OK9221922
6Hans RandenPrivat9021902
7Ole Martin NomelandØstmarka OK8871887
8Mathias LinløkkenØstmarka OK8851885
9Ole Jakob GilljamØstmarka OK5001500
9Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK5001500
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Gunnar RustadFFI BIL332241030653892747
2Svein NygårdNORGES BANK30903103010301030
3Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN18492869980
4Knut E HellandLØRENSKOG KOMM18452905940
5Thomas Lunde JensenFFI17742996778
6Øystein KildahlAHS17042835869
7Dorothea SchulzeNILU16962960736
8Håkon HalvorsenStatnett BIL16492923726
9Frank Åge KippernesFFI BIL13822654728
10Knut HellandLØRENSKOG KOMM100411004
11Carl Erik WasbergFFI BIL9281928
12Bjørn FjeldstadAbbot BIL8781878
13Yngvar ChristiansenStorebrand Sport7771777
14Kristin WaageFFI BIL7741774
15Liv PaltielFolkehelseinstituttet6201620
16Øyvind GrandumFFI BIL5001500
16Stig Hultgreen KarlsenIL Geoform5001500
16Nina Elise JørgensenPromis BIL5001500
16Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE5001500
16Claus FritznerKongsBERG5001500
21Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1001100
21Eira Wessel LineØstmarka OK1001100
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Karl GustavsenØstmarka OK196129311030
2Øyvind EriksenOK Øst183521030805
3Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM171831030588100
4Hans RandenPRIVAT17042964740
5Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM14743874500100
6Håvard RønningenØstmarka OK103011030
7Anne ArntzenRaumar Orientering 9991999
8Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim9861986
9Kjell TeiglandPRIVAT9081908
10Tor SimonsenOK ØST8702770100
11Eva Beate AndresenNILU7861786
12Kristoffer NomelandØstmarka OK6861686
13Ole Martin NomelandØstmarka OK6751675
14Trine NomelandØstmarka OK6611661
15Stine dæhlenOK ØST5001500
15Karsten Dæhlen TønsbergOK ØST5001500
15Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK5001500
18Sivert Gisnås1001100
18Ping OuyangØstmarka OK1001100
18Marius EsvallØstmarka OK1001100
18Lillian BooijØstmarka OK1001100
18Jo og Uno Hanslien1001100
18Jakob GilljamØstmarka OK1001100
Klasse: D35-44(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Elin Cathrine HagenIFE103011030
1Dorothea SchulzeNILU103011030
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Tor SimonsenOK ØST491651030103079610301030
2Nikolai RoaldFFI BIL103011030
3Linda FrantzenPRIVAT9161916
4Yngvar NygårdJIL1001100
4Jørn ØvsthusNOTEAM1001100
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
Martine Berg-OlsenØstmarka OK2160210201140
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK2091210711020
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK2158211111047
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK31693107610731020
Leonie SvensvikØstmarka OK211021156954
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Sigrid NermoenØstmarka OK103011030
Klasse: DAMER-AK
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Ingrid NermoenØstmarka OK355849658377261030
2Anne Margrete HammerØstmarka OK21853611698876
3Gry Buraas LautenØstmarka OK2060210301030
4Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK15732820753
5Kristin Stubban HygenØstmarka OK13442712632
6Tine JacobsenSIemens103011030
7Marthe KristensenSarpsborg o-lag101511015
8Siv JystadØstmarka OK8421842
9Gunvor RuudØstmarka OK8182718100
10Janna TellesbøØstmarka OK8101810
11Katrine HolenØstmarka OK5001500
Klasse: H9 -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
Aksel HoltØstmarka OK102011020
Emil Hanssen LautenØstmarka OK199329731020
Klasse: HERRER-AK
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Per Arne KarlsenØstmarka OK2846310307861030
2Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK20413639554848
3Tor Magnus GrøstadØstmarka OK192328931030
4Erlend OtterleiØstmarka OK103011030
5Jørn MjøsterØstmarka OK9621962
6Per StefferudØstmarka OK9381938
7Rune TeiglandØstmarka OK9291929
8Øystein KildahlØstmarka OK9141914
9Kjell HobølØstmarka OK9021902
10Henrik GudimØstmarka OK8801880
11Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK8361836
12Andreas SandernesØstmarka OK7951795
13Jens Magnus RønningenØstmarka OK7881788
14Kim IversenØstmarka OK7781778
15Håvard RønningenØstmarka OK7741774
16Clas UngerØstmarka OK7671767
17Claes UngerLillomarka OL7581758
18Claus FritznerKongsBERG7421742
19Svein OtterleiØstmarka OK7341734
20Sigfred FagervikThales BIK5891589
21Terje LinløkkenØstmarka OK1001100
21Kai Halvorsen AarekolSiemens1001100
21John Thomas PetersenNittedal O-lag1001100
Klasse: DAMER-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Beate EllingsenØstmarka OK199321030963
2Tyra BråtenSarpsborg o-lag10402101030
3Trine Annette NomelandØstmarka OK8221822
4Siv JystadØstmarka OK8131813
5Leah HanneborgØstmarka OK7281728
6Ping OuyangØstmarka OK6002100500
7Nina KristensenSarpsborg30130
8Marthe KristensenSarpsborg OL20120
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
Aksel HoltØstmarka OK102011020
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Øyvind GrandumFFI BIL103011030
2Bjørn FjeldstadAbbot BIL1001100
Klasse: D80-(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Unni DrageAker Solutions103011030
Klasse: D11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Leah HanneborgØstmarka OK103011030
2Martine Berg OlsenØstmarka OK9371937
3Solveig Ruud TetnesØstmarka OK9141914
4Leonie SvendsvikØstmarka OK7761776
5Mathea KongslandØstmarka OK7751775
6Katrina Jarstadmarka PriceØstmarka OK5001500
6Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK5001500
Klasse: D13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Pernille Nor-WollØstmarka OK103011030
2Martine HaugØstmarka OK9881988
Klasse: D15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Sigrid NermoenØstmarka OK103011030
2Gina BrevikØstmarka OK7971797
Klasse: DAMER-AM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Linda HanssenØstmarka OK103011030
1Hanne Cecilie MesselØstmarka OK103011030
3Kari Elisabeth NatvigNIttedal9671967
4Hilde JardstamarkenØstmarka OK8161816
5Inga WinsvollØstmarka OK6981698
6Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1001100
Klasse: H13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Marius EsvallØstmarka OK30130
2Erlend OtterleiØstmarka OK20120
3Håvard RønningenØstmarka OK10110
Klasse: HERRER-AM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Jørn MjøsterØstmarka OK18372938899
2Vemund KongsnesØstmarka OK103011030
2Rune TeiglandØstmarka OK103011030
4Trond DøskelandFana IL101511015
5Torgeir StrandFana IL9891989
6Per Arne KarlsenØstmarka OK8941894
7Kai Halvorsen AarekolSiemens8161816
8Morten KongsbergTyrving, IL7831783
9Arne KongsnesKongsnes Media7711771
10Truls AngellLillomarka O-lag7651765
11Truls HangellLillomarka6501650
12Kjetil ÅstebølOppsal orientering5721572
13Erlend OtterleiØstmarka OK1001100
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Tor SimonsenOK ØST103011030
2Greger johanssonFFI BIL101011010
3Sara-Sofie Larsen SimonsenOK ØST8571857
4Liv SimonsenOK ØST8321832
5Uni HerebrødenOK ØST8151815
5Eva granOK ØST8151815
Klasse: D17-34(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15R16
1Kaja BredvoldFFI BIL103011030


Antall tellende løp: 8

Poengregel: