Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P5 Ekerud 21. mai 2019

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dorothea Schulze

NILU

49:17

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING

35:33

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

37:23

+1:50

3.

Eva Beate Andresen

NILU

46:15

+10:42

DSQ

Sharon Broadwell

IL GeoForm

39:48

67

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

58:39

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:47

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:26

+3:39

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

51:14

+8:27

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:06:59

+24:12

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:01:33

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

54:47

+0:00

2.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:11:25

+16:38

3.

Torbjørn Vadder

ABB bil

1:39:15

+44:28

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

1:07:39

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

52:42

+0:00

2.

Christian Grotnes

IL Tyrving

53:27

+0:45

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

54:44

+2:02

4.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

55:06

+2:24

5.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

1:02:39

+9:57

6.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

1:03:26

+10:44

7.

Johan Haavardtun

Schenker

1:08:40

+15:58

8.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:15:58

+23:16

9.

Thomas Konow

Dr. Thec Olav Olsen

1:16:46

+24:04

10.

Frode Johansen

Statoil Oslo Bil

1:29:19

+36:37

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

44:15

+0:00

2.

Per Kaarby

Overtoppen

49:04

+4:49

3.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:06:50

+22:35

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:53

+0:00

2.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

47:19

+4:26

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:55

+7:02

DSQ

Vidar Elvekrok

Eiker OL

58:36

34 31

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:10

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

39:49

+10:39

3.

Per Nermo

COWI BIL

39:55

+10:45

4.

Reidar Kierulf

RKP

40:58

+11:48

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:28

+12:18

6.

Mogens Monsen

MySoft as

51:19

+22:09

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

35:01

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

45:24

+10:23

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:32

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

47:49

+5:17

3.

Arne H Reistad

Thales BIL

50:54

+8:22

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:45

+11:13

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

46:16

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:39

+21:23

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:08:30

+22:14

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

25:21

+0:00

DSQ

Yngvar Nygård

JIL

50:34

64 33

DSQ

Jørn Øvsthus

NOTEAM

1:29:12

64 60 33 38 35

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

42:24

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2019, 08:27:44

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51