Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Orkla-Gaula Karusellen 2010Lagkonkurranse OG-KarusellenDataeksport
Brikkesys.no

Karusell løp 6 1. september 2010

Klasse: A/B 5.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus

18:33

+0:00

2.

Andreas Sølberg

Leik

19:15

+0:42

3.

Ola Røstum

Gaula OK

21:55

+3:22

4.

Brage Keiserås

Leik

22:00

+3:27

5.

Runar Krognes

Leik

24:34

+6:01

6.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

25:18

+6:45

7.

Anders Solstad

Orkanger IF

26:58

+8:25

8.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus

30:44

+12:11

Klasse: A/B 5.5 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Gaula OK

18:28

+0:00

2.

Bjørn Brenne

Trollelg OL

36:54

+18:26

3.

Harald Lauglo

Trollelg OL

47:52

+29:24

Klasse: A/B 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

16:51

+0:00

2.

Ola Keiserås

Leik

17:18

+0:27

3.

John Henry Hammer

Børsa IL

17:35

+0:44

4.

Svein Unsgård

Leik IL

19:46

+2:55

5.

Svein Olav Åmot

Leik IL

20:07

+3:16

6.

Randi Wærnes

Orkanger IF

20:54

+4:03

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

24:42

+7:51

8.

Eivind Bakk

Melhus

28:28

+11:37

9.

Jan Petter Oppedal

Melhus

30:31

+13:40

10.

Håvard Brodal

Gaula OK

37:24

+20:33

Klasse: A/B 4 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krogstadøra

24:54

+0:00

2.

Anne Lise Brenne

Trollelg OL

44:59

+20:05

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik

17:22

+0:00

2.

Ådne K. Berg

Leik

17:30

+0:08

3.

Ingebrigt Eid

Leik

18:19

+0:57

4.

Tone Almås

Leik

18:23

+1:01

5.

Arne Gaustad

Børsa IL

19:45

+2:23

6.

Ola Grendal

Orkanger IF

19:59

+2:37

7.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

20:21

+2:59

8.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

21:24

+4:02

9.

Kristin Løhre Sølberg

Leik

22:26

+5:04

10.

Asbjørn Bjerkenås

Leik

22:28

+5:06

11.

Mette Moa

Orkanger IF

22:47

+5:25

12.

Trine Sunnset

Melhus

23:50

+6:28

13.

Elfrid By

Orkanger IF

24:49

+7:27

14.

Hilde Bellinmo

Gaula OK

25:52

+8:30

Klasse: B3TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle K. Berg

Leik

17:46

+0:00

2.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

20:18

+2:32

3.

Ola Skorstad

Orkanger IF

21:40

+3:54

Klasse: B2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Opedal

Melhus

15:38

+0:00

2.

Kjell Sølberg

Leik

16:05

+0:27

3.

Reidar Solem

Gaula OK

16:16

+0:38

4.

Martin Melhuus

Melhus

16:33

+0:55

5.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

18:27

+2:49

6.

Heidi Flå

Orkanger IF

20:16

+4:38

7.

Ola Neraune

Orkanger IF

20:32

+4:54

8.

Åse Høgsteggen

Leik

27:01

+11:23

DSQ

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

23:33

164

Klasse: B2TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

17:16

+0:00

2.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

19:29

+2:13

3.

Dag A. Lund

Børsa IL

27:28

+10:12

4.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

32:04

+14:48

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Melhuus

Melhus

14:39

+0:00

2.

Esten Melhuus

Melhus

14:40

+0:01

3.

Line Sølberg

Leik

15:24

+0:45

4.

Jostein Glesåen

Gaula OK

18:53

+4:14

5.

Sivert Bellingmo

Gaula OL

19:09

+4:30

6.

Tor Isdal

Orkanger IF

21:02

+6:23

7.

Anne Mari By

Børsa IL

24:06

+9:27

8.

Magnar Fandrem

Orkanger IF

25:28

+10:49

9.

Oddveig Lien

Orkanger IF

25:47

+11:08

10.

John Åmot

Leik

29:13

+14:34

Klasse: N 1.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit By

Børsa IL

24:24

+0:00

2.

Anna Bellingmo

Gaula OK

32:33

+8:09

3.

Elias Brodal

Gaula OK

46:15

+21:51

4.

Tine Sofie Brodal

Gaula OK

46:22

+21:58

5.

Erik Bakk

Melhus IL

50:22

+25:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2010, 08:37:44

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68