Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P10 Sandbekkhallen 11. juni 2019

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

46:00

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

50:43

+4:43

3.

Eva Beate Andresen

NILU

50:53

+4:53

4.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

56:51

+10:51

5.

Kirsti Hugdahl

Norsk Hydro

1:13:04

+27:04

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

46:13

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:59

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

53:18

+6:19

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:18:04

+31:05

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:34:34

+47:35

5.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

2:07:40

+1:20:41

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:04:36

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:14:56

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

49:11

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:22:41

+33:30

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:05

+0:00

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

53:59

+6:54

3.

Svein Rosland

Statens Veivesen Arendal

59:14

+12:09

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:05:20

+18:15

DSQ

Johan Haavardtun

Schenker

24:45

91 38 39 174 169 59 64 100 249

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

48:43

38 39 174 169 59 64 100

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:35

+0:00

2.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

46:37

+7:02

3.

Per Kaarbø

Overtoppen

54:19

+14:44

4.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:00:23

+20:48

5.

Frode Johansen

Statoil Oslo Bil

1:01:36

+22:01

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

39:31

+0:00

2.

Paal W Hanssen

BDO

59:06

+19:35

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:41

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:54

+15:13

3.

Reidar Kierulf

RKP

52:59

+20:18

4.

Mogens Monsen

MySoft as

56:15

+23:34

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

42:39

+0:00

2.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

52:47

+10:08

3.

Per Haugen

NEDERMAN

53:55

+11:16

4.

Einar Skåre

Brevpost

1:03:16

+20:37

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

45:32

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

50:14

+4:42

3.

Arne H Reistad

Thales BIL

59:54

+14:22

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:01:26

+15:54

5.

Terje Throndsen

NIttedal

1:14:45

+29:13

6.

Roar Gudding

VET BIL

1:16:54

+31:22

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:28:24

+42:52

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:32:00

+46:28

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:50:22

67 59

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:08:48

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

1:17:25

+8:37

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:40:01

+31:13


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2019, 10:51:57

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48