Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019ABIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 Tærudhallen 25. juni 2019

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal kommune BIL

55:29

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

41:58

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

59:00

+17:02

DSQ

Eva Beate Andresen

NILU

1:06:45

40 43 46

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:30:05

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:15

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

56:58

+3:43

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:52:26

+59:11

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:08:54

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:31:53

+22:59

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

1:00:13

63

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

52:17

+0:00

2.

Åsmund Skomedal

IFE

55:45

+3:28

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Weydahl

FFI BIL

1:03:30

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OK BIL

46:59

+0:00

2.

Frode Lillevold

FFI

1:26:49

+39:50

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:20:20

33

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:59

+0:00

2.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

48:10

+2:11

3.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

53:40

+7:41

4.

Johan Haavardtun

Schenker

54:21

+8:22

5.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

1:02:57

+16:58

6.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:05:48

+19:49

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:39

+0:00

2.

Øystein Kildahl

AHS

46:15

+2:36

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:53

+6:14

4.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

55:43

+12:04

5.

Per Kaarby

Overtoppen

1:00:13

+16:34

6.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:11:21

+27:42

7.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

1:21:02

+37:23

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

42:33

+0:00

2.

Martin Granly

SIemens

46:10

+3:37

3.

Are Eriksen

OSI

50:28

+7:55

4.

Helge Revhaug

PRIVAT

59:49

+17:16

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:03:05

+20:32

6.

Paal W Hanssen

BDO

1:23:46

+41:13

7.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

1:32:55

+50:22

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:37

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

42:34

+6:57

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Skåre

Brevpost

45:04

+0:00

2.

Lars-Evan Pettersson

NVE

46:36

+1:32

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

57:31

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:42

+0:11

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:00:35

+3:04

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:06:48

+9:17

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:28:06

+30:35

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Arrang

Arne H Reistad

Thales BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Thales BIL

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

54:28

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

1:25:45

+31:17

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:27:57

+33:29

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

5:03

40 43 46 50 51 53 63 55 64 100

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

40:45

51 53 63 55 64 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

46:55

+0:00

2.

Linda Frantzen

PRIVAT

56:40

+9:45

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

58:09

+0:00

2.

Bjørn Rossow

Thales BIL

1:13:51

+15:42

DSQ

Claus Fritzner

KongsBERG

6:32

43 46 50 51 53 63 55 64 100

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

59:53

+0:00

2.

Frank Olsen

Nordisk Energikontroll

1:33:52

+33:59

3.

Jarle Nilsen

SIemens

2:00:08

+1:00:15

DSQ

Tor Ringstad

Hedrum O-lag

4:10

36 37 41 42 46 59 48 49 50 51 64 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2019, 18:08:50

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63