Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Romerike ranking 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Tur-O-Løpet 2010 12. september 2010

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

1:06:35

+0:00

2.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:26:13

+19:38

43 37 38 43 42

3.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:35:08

+28:33

43 37 38 43 42

4.

Rikke Gåsholt

UIO

1:56:55

+50:20

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:08:54

+0:00

33 35 40 41 142 176

2.

Jan Ilseth

Gazellen AS

1:14:59

+6:05

33 35 40 41 142 176

3.

Harald Wibye

WDS

1:20:29

+11:35

4.

Thor Andre Iversen

PRIVAT

1:21:12

+12:18

33 35 40 41 142 176

5.

Tor Simonsen

PRIVAT

1:44:43

+35:49

33 35 40 41 142 176

Arrang

Magne Osmundsen

NILU

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Skattedirektoratet

1:11:53

+0:00

2.

Tor Ringstad

Tandberg

1:37:14

+25:21

3.

Per Jorgeir Karlsbakk

PRIVAT

1:52:34

+40:41

4.

Lasse Nederhoed

NRK

2:02:45

+50:52

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:07:49

+0:00

2.

Hallvard Fjær

IFE

1:12:51

+5:02

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:14:05

+6:16

4.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

1:14:34

+6:45

5.

Pål Stenslet

1:14:46

+6:57

6.

Knut Engen

Posten Jessheim

1:19:23

+11:34

7.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:26:38

+18:49

8.

Paal W Hanssen

BDO

1:45:57

+38:08

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:47:24

+39:35

10.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:59:25

+51:36

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:07:03

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

1:10:51

+3:48

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:14:50

+7:47

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:19:54

+12:51

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

58:30

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:03:16

+4:46

3.

Steinar Skoglund

FOssum IF

1:06:58

+8:28

4.

Knut Erik Østengen

Thales

1:08:03

+9:33

5.

Olav Hygen

Belisa

1:10:26

+11:56

6.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

1:10:43

+12:13

7.

Einar Skåre

Brevpost

1:10:45

+12:15

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:12:23

+13:53

9.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs bil

1:14:48

+16:18

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:15:36

+17:06

11.

Ivar Strømstad

Raumar

1:19:10

+20:40

12.

Trond Wettergreen

Andvord

1:19:23

+20:53

13.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:25:36

+27:06

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:06:39

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

PETEC

1:10:22

+3:43

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:22:17

+15:38

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

1:09:19

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

Nordea

1:12:08

+2:49

3.

Arne Øfsthus

Fugro

1:25:28

+16:09

4.

Trond Varang

BM Norgros

1:28:18

+18:59

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:12:54

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:14:29

+1:35

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:16:00

+3:06

4.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:27:39

+14:45

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:19:58

+0:00

DSQ

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

1:18:54

36 37 38 43 42

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Riktor

IFE

1:08:37

+0:00

2.

Nina Sjue

PRIVAT

1:28:22

+19:45

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

1:06:25

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

1:18:26

+12:01

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:04:59

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:10:24

+5:25

3.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:25:36

+20:37

4.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:49:07

+44:08

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:26:58

+0:00

2.

Ellen Grande

VETBIL

1:39:42

+12:44

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:39:49

+12:51

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:43:14

+16:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2010, 19:36:28

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66