Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2019OG karusellen langkonkurranse 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell - 4 2019 7. august 2019

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isak Minde Sætre

IL Leik

20:25

16:09

korriger

Eli Minde

IL Leik

20:29

16:13

korriger

Bjørg Krognes

IL Leik

20:23

16:08

korriger

Martin Næve

IL Leik

11:44

9:17

korriger

Stine Næve

IL Leik

11:32

9:07

korriger

Håvard Bakken

OL Gaula

22:37

17:54

korriger

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

24:06

19:04

korriger

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

22:51

18:05

korriger

Emil Størseth Berg

Melhus IL

22:49

18:03

korriger

Julie Solberg Qvenild

Melhus IL

25:51

20:28

korriger

Arve Sundet

IL Leik

22:55

18:08

korriger

Jenny Rønning

Melhus IL

17:53

14:09

korriger

Edvard Onsøyen

Melhus IL

28:33

22:36

korriger

Heidi Johansen

Melhus IL

28:34

22:37

korriger

Øyvind Onsøyen

Melhus IL

17:35

13:55

korriger

Hanna Onsøyen

Melhus IL

20:48

16:28

korriger

Maria Åmot Olsen

Melhus IL

10:32

8:20

korriger

Pauline Sagdal

Melhus IL

12:04

9:33

korriger

Kristin Sandvik

Melhus IL

20:55

16:33

korriger

Anniken Hanssen Bolland

Melhus IL

10:37

8:24

korriger

Ragad Mohammed

Melhus IL

12:07

9:35

korriger

Jørn Bolland

Melhus IL

20:50

16:29

korriger

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Rønning

Melhus IL

19:54

+0:00

10:11

korriger

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

22:14

+2:20

11:22

korriger

3.

Erik Bakk

Melhus IL

25:11

+5:17

12:53

korriger

4.

Mona Windseth

Melhus IL

25:25

+5:31

13:00

korriger

5.

Ådne Sundet

IL Leik

25:28

+5:34

13:01

korriger

6.

Malin Sundet

IL Leik

26:12

+6:18

13:24

korriger

7.

Martin Melhuus

Melhus IL

31:58

+12:04

16:21

korriger

8.

Erik Prestmo

Melhus IL

32:16

+12:22

16:30

korriger

9.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

35:02

+15:08

17:55

korriger

10.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

35:07

+15:13

17:58

korriger

11.

Åse Høgsteggen

IL Leik

49:33

+29:39

25:21

korriger

DSQ

Ola Neraune

Børsa-Orkanger IF

45:56

korriger

74

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

49:41

korriger

128

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

IL Leik

33:50

+0:00

15:45

korriger

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

37:01

+3:11

17:13

korriger

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

40:13

+6:23

18:43

korriger

4.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

41:10

+7:20

19:09

korriger

5.

Eivind Bakk

Melhus IL

44:16

+10:26

20:36

korriger

6.

Kjell Sølberg

IL Leik

45:13

+11:23

21:03

korriger

7.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

46:55

+13:05

21:50

korriger

8.

Kristin Antonsen

IL Leik

49:49

+15:59

23:11

korriger

9.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

52:40

+18:50

24:31

korriger

10.

Esten Bakken

OL Gaula

54:33

+20:43

25:23

korriger

11.

Ingrid Opedal

Melhus IL

57:13

+23:23

26:38

korriger

12.

Kristin Lerli

Melhus IL

58:30

+24:40

27:14

korriger

13.

Inger H Bakken

IL Leik

59:08

+25:18

27:31

korriger

14.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

1:24:00

+50:10

39:06

korriger

DSQ

Hanna Øyan

OL Gaula

1:17:57

korriger

115

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

33:49

+0:00

12:36

korriger

2.

Svein Unsgård

IL Leik

35:15

+1:26

13:08

korriger

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

38:01

+4:12

14:10

korriger

4.

Hallgeir Øian

OL Gaula

38:08

+4:19

14:13

korriger

5.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger IF

42:22

+8:33

15:47

korriger

6.

Hege S Melhuus

Melhus IL

46:00

+12:11

17:09

korriger

7.

Eivind Næve

IL Leik

49:52

+16:03

18:35

korriger

8.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

56:27

+22:38

21:02

korriger

9.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

57:36

+23:47

21:28

korriger

10.

Trine Aas

Melhus IL

58:34

+24:45

21:50

korriger

11.

Ole Blækkan

IL Leik

59:47

+25:58

22:17

korriger

12.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

1:00:03

+26:14

22:23

korriger

13.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:04:46

+30:57

24:08

korriger

14.

Halvard Kjønli

Børsa-Orkanger IF

1:12:18

+38:29

26:57

korriger

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

45:08

+0:00

12:07

korriger

2.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

51:36

+6:28

13:52

korriger

3.

Stefan Preisig

Melhus IL

56:01

+10:53

15:03

korriger

4.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger IF

1:11:03

+25:55

19:05

korriger

5.

Ola Skorstad

Børsa-Orkanger IF

1:15:24

+30:16

20:16

korriger

6.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:31:00

+45:52

24:27

korriger

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

36:55

+0:00

8:06

korriger

2.

Audun Bakk

Melhus IL

49:05

+12:10

10:46

korriger

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

52:55

+16:00

11:37

korriger

4.

Runar Krognes

IL Leik

1:01:13

+24:18

13:26

korriger

5.

Gisle Berg

IL Leik

1:16:37

+39:42

16:49

korriger

6.

Jan Peder Hegdal

Børsa-Orkanger IF

1:18:45

+41:50

17:17

korriger

7.

Eivind Opedal

Melhus IL

1:35:37

+58:42

21:00

korriger

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Seehuus

Melhus IL

23:59

18:59

korriger

Kristin Sølberg

IL Leik

15:47

12:29

korriger

Marit Solberg

Melhus IL

25:48

20:25

korriger

Kristin Sølvberg Sundet

IL Leik

23:02

18:14

korriger

Åse Onsøyen

Melhus IL

28:36

22:38

korriger

Erik Olsen

Melhus IL

10:58

8:40

korriger

DSQ

Håvard Qvenild

Melhus IL

25:50

korriger

64

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Seehuus

Melhus IL

22:14

+0:00

11:22

korriger

2.

Charlotte Opedal

Melhus IL

31:09

+8:55

15:56

korriger

3.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

32:21

+10:07

16:33

korriger

4.

Børge Trondvold

Melhus IL

34:15

+12:01

17:31

korriger

5.

Eli Aasland

Melhus IL

34:20

+12:06

17:34

korriger

6.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

57:53

+35:39

29:37

korriger

7.

Siv Høgsteggen

IL Leik

58:10

+35:56

29:46

korriger

8.

Vibeke Ludvigsen

IL Leik

59:34

+37:20

30:29

korriger

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Bakken

OL Gaula

1:03:00

+0:00

29:19

korriger

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Olav Næve

IL Leik

50:31

+0:00

18:50

korriger

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

1:04:43

+0:00

14:12

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 august 2019, 19:07:35

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95