Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16 Bråteåsen 20. august 2019

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

37:16

+0:00

12:27

2.

Eva Beate Andresen

NILU

40:14

+2:58

13:27

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

40:37

+3:21

13:35

4.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

43:46

+6:30

14:38

5.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

43:54

+6:38

14:40

DSQ

Unni Stenhammer

PRIVAT

34:44

109

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:03:28

+0:00

21:13

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

46:20

+0:00

15:29

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

47:28

+1:08

15:52

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

50:54

+4:34

17:01

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

54:00

+7:40

18:03

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:26

+0:00

17:52

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

57:07

+0:00

11:01

2.

Åsmund Skomedal

IFE

1:02:59

+5:52

12:09

DSQ

Erik Paulsen

Cardo BIL

1:54:48

175

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Weydahl

FFI BIL

55:06

+0:00

10:38

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OK BIL

57:38

+0:00

11:07

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

49:12

+0:00

9:29

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:02:26

+13:14

12:03

3.

Thomas Konow

Dr. Thec Olav Olsen

1:10:04

+20:52

13:31

4.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

1:17:15

+28:03

14:54

5.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:46:19

+57:07

20:31

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

52:20

+0:00

13:14

2.

Tore Voss Fagervold

Bane Nor BIL Oslo

1:06:42

+14:22

16:53

3.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:06:51

+14:31

16:55

DSQ

Frank Olsen

Nordisk Energikontroll

30:56

115 176 59 40 65 44 249

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

42:51

+0:00

10:50

2.

Martin Granly

SIemens

43:51

+1:00

11:06

3.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

44:02

+1:11

11:08

4.

Tore Sannes

Geodata

49:26

+6:35

12:30

5.

Paal W Hanssen

BDO

51:27

+8:36

13:01

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

54:53

+12:02

13:53

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:00:29

+17:38

15:18

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:37:25

+54:34

24:39

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:35

+0:00

9:13

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

38:54

+11:19

13:00

3.

Per Nermo

COWI BIL

49:06

+21:31

16:25

4.

Mogens Monsen

MySoft as

54:12

+26:37

18:07

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:13

+26:38

18:07

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

33:50

+0:00

11:18

2.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

34:43

+0:53

11:36

3.

Knut Karlsen

Omega AS

41:51

+8:01

13:59

4.

Einar Skåre

Brevpost

49:13

+15:23

16:27

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

50:53

+17:03

17:01

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

59:19

+25:29

19:50

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

36:30

+0:00

12:12

2.

Roar Gudding

VET BIL

41:08

+4:38

13:45

3.

Terje Throndsen

NIttedal

48:35

+12:05

16:14

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:08

+15:38

17:26

5.

Arne Øfsthus

Fugro

52:58

+16:28

17:42

6.

Tom Ibsen

OUS

58:20

+21:50

19:30

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:06:01

+29:31

22:04

8.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:06:11

+29:41

22:08

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:13:20

+36:50

24:31

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:15:18

+38:48

25:11

11.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:36:15

+59:45

32:11

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

44:37

36

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

40:21

+0:00

13:29

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

41:15

+0:54

13:47

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

53:22

+13:01

17:50

4.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

1:01:21

+21:00

20:31

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

28:35

+0:00

17:51

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ringstad

Hedrum O-lag

46:00

+0:00

11:38

2.

Brita Oppheim Sauar

KolL

54:42

+8:42

13:50

3.

Hans Kristian Jorde

Ass-Jakobsen BIL

1:06:16

+20:16

16:46

DSQ

Jarle Nilsen

SIemens

33:02

162 168 169 115 176 59 40 65 44 249

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leah Hanneborg

Østmarka OK

37:42

+0:00

15:42

2.

Martine Berg Olsen

Østmarka OK

43:58

+6:16

18:19

3.

Solveig Ruud Tetnes

Østmarka OK

44:55

+7:13

18:42

4.

Leonie Svendsvik

Østmarka OK

54:34

+16:52

22:44

5.

Mathea Kongsland

Østmarka OK

54:39

+16:57

22:46

6.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:17:27

+39:45

32:16

7.

Katrina Jarstadmarka Price

Østmarka OK

1:20:55

+43:13

33:42

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

44:25

+0:00

12:20

2.

Martine Haug

Østmarka OK

47:17

+2:52

13:08

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

59:09

+0:00

14:58

2.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:25:31

+26:22

21:38

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

1:07:51

44

DSQ

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:07:52

170 174 176

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Cecilie Messel

Østmarka OK

53:17

+0:00

13:29

2.

Kari Elisabeth Natvig

NIttedal

58:59

+5:42

14:55

3.

Hilde Jardstamarken

Østmarka OK

1:13:56

+20:39

18:43

4.

Inga Winsvoll

Østmarka OK

1:25:26

+32:09

21:37

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Jacobsen

SIemens

39:08

+0:00

13:05

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:02:07

+22:59

20:46

3.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:02:29

+23:21

20:53

4.

Anne Margrete Hammer

Østmarka OK

1:02:48

+23:40

21:00

5.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:20:16

+41:08

26:50

Klasse: Damer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldrid Otterlei

Østmarka OK

1:17:36

+0:00

21:33

Klasse: Damer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Kristensen

Sarpsborg OL

23:54

+0:00

9:57

2.

Tyra Bråten

Sarpsborg

26:52

+2:58

11:11

3.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

29:46

+5:52

12:24

4.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

35:05

+11:11

14:37

5.

Yiming Wang

Østmarka OK

1:30:04

+1:06:10

37:31

6.

Nina Kristensen

Sarpsborg

+0:0-54

0:00

DSQ

Ping Ouyang

Østmarka OK

46:42

36 44

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

32:56

+0:00

9:08

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

38:21

+5:25

10:39

3.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

38:48

+5:52

10:46

4.

Emil Huuse

Østmarka OK

41:14

+8:18

11:27

5.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

46:50

+13:54

13:00

6.

Marius Esvall

Østmarka OK

+0:0-56

0:00

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

44:55

+0:00

8:40

2.

Inge Ramberg

Østmarka OK

57:44

+12:49

11:08

3.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:03:35

+18:40

12:16

4.

Kim Iversen

Østmarka OK

1:07:51

+22:56

13:05

5.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:13:28

+28:33

14:10

6.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:14:46

+29:51

14:26

7.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:23:09

+38:14

16:03

8.

Rune Hultgren

GEOFORM

1:33:39

+48:44

18:04

9.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:45:29

+1:00:34

20:21

DSQ

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

53:06

162 170 174 175

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

41:42

+0:00

10:33

2.

Torgeir Strand

Fana IL

44:17

+2:35

11:12

3.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

47:43

+6:01

12:04

4.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

50:31

+8:49

12:47

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

59:49

+18:07

15:08

6.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:00:47

+19:05

15:23

7.

Truls Angell

Lillomarka O-lag

1:01:19

+19:37

15:31

8.

Kjetil Åstebøl

Oppsal orientering

1:17:22

+35:40

19:35

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

29:48

+0:00

9:57

2.

Clas Unger

Østmarka OK

44:53

+15:05

15:00

3.

Claus Fritzner

KongsBERG

45:46

+15:58

15:18

DSQ

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:10:40

32 34 105 107 109 36 35 67 91

Klasse: Herrer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

42:58

+0:00

11:56

2.

Øyvind Haug

Østmarka OK

44:51

+1:53

12:27

3.

Ingar Woll

Østmarka OK

1:06:18

+23:20

18:25

Klasse: Herrer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Jacob Edvardsen

Sarpsborg OL

30:07

+0:00

12:32

2.

Felix Hylleseth

Sentrum OK

38:20

+8:13

15:58

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Lauten

Østmarka OK

40:18

25:11

Jonas Kortner Vogt

Østmarka OK

45:52

28:40

Rasmus Sørlie Rønning

Østmarka OK

45:58

28:43

Axel Holt

Østmarka OK

46:06

28:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2019, 07:47:18

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133