Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2019ABIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P19/ABIK R12 29. august 2019

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:44

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

57:15

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

47:11

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

33:54

+0:00

2.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

34:10

+0:16

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

41:14

+7:20

4.

Merete Bugge

Stami

48:41

+14:47

5.

Eva Beate Andresen

NILU

1:07:45

+33:51

6.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

1:18:23

+44:29

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

55:33

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

57:28

+1:55

DSQ

Aina Grymyr

Haugerud

1:37:36

113 114

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:45

+0:00

Arrangør

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

56:39

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

2:05:08

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:14:04

+0:00

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

1:21:30

+0:00

DSQ

Ragnhild Hansen

NESODDEN

1:07:31

105 106 107 108 109 110 111 113 114

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:55:53

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sigurd Opedal

Betonmast

1:11:30

108 109 110 111 103 113 114

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:01:34

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

42:36

+0:00

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

50:09

+7:33

3.

Jarle Roti

FOssum IF

59:49

+17:13

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:03:14

+20:38

5.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:06:09

+23:33

Arrangør

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Vigrestad

NMD-klubben

52:55

+0:00

2.

Øyvind Torgersrud

Rudsbygd IL

1:06:29

+13:34

DSQ

Andreas Barstad

FFI BIL

1:29:55

109 110 111 103 113 114

Arrangør

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

Arrangør

Alexander Urnes

FFI BIL

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI BIL

55:32

+0:00

2.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

56:26

+0:54

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Nydalen SK

48:29

+0:00

2.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

1:07:08

+18:39

3.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:15:10

+26:41

4.

Frode Lillevold

FFI

1:19:56

+31:27

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

38:45

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

41:10

+2:25

3.

Are Eriksen

OSI

43:10

+4:25

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

49:23

+10:38

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:57

+12:12

6.

Paal W Hanssen

BDO

56:01

+17:16

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

55:04

+0:00

101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 103 11...

2.

Asbjørn Håland

Egp

1:17:48

+22:44

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:31

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

36:53

+8:22

3.

Per Nermo

Cowi BIL

40:43

+12:12

4.

Per Magnus

FHI

41:56

+13:25

5.

Mogens Monsen

MySoft as

42:09

+13:38

6.

Reidar Kierulf

RKP

45:14

+16:43

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

39:13

+0:00

2.

Roger Birkeland

TELENOR

58:41

+19:28

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

31:18

+0:00

2.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

39:35

+8:17

3.

Per Haugen

NEDERMAN

48:27

+17:09

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

42:45

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:46

+8:01

3.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

52:37

+9:52

4.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:00:22

+17:37

104 108 109 110 111 103 114

5.

Paal W Hanssen

BDO

1:04:03

+21:18

6.

Tom Rådahl

Tyrving, IL

1:12:32

+29:47

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

34:41

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

35:31

+0:50

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:36

+4:55

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:37

+7:56

5.

Roar Gudding

VET BIL

48:08

+13:27

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:32

+14:51

7.

Terje Throndsen

NIttedal

1:01:38

+26:57

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:19:05

+44:24

Arrangør

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

38:32

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

38:34

+0:02

3.

Tor DRAGE

Aker Solutions

58:12

+19:40

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:00:46

+22:14

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:06:18

+27:46

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:43

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

57:10

+23:27

3.

Per Haugen

NEDERMAN

1:05:07

+31:24

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

33:00

+0:00

2.

Claus Fritzner

KongsBERG

40:23

+7:23

3.

Anne Arntzen

Raumar Orientering

1:03:59

+30:59

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

47:29

+0:00

2.

Knut Møgedal

AkerSolutions

58:54

+11:25

3.

Bjørn Myhr

Bækkelagets Spkl.

1:00:39

+13:10

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:53

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

55:28

+18:35

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

58:31

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

1:06:30

+7:59

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:34:19

+35:48

4.

Tor DRAGE

Aker Solutions

1:39:08

+40:37

Brutt

Tor Henriksen

Årvoll

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:22:25

+0:00

Arrangør

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kaarby

Overtoppen

43:33

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kristin Waage

FFI BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2021, 14:14:09

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98