Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2011 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup løp 2 14. april 2011

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Leithe

Selbu OK

8:45

+0:00

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

9:16

+0:31

3.

Hege Lien

Selbu OK

10:28

+1:43

4.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

10:29

+1:44

5.

Martine Klock Fleten

Wing OK

10:45

+2:00

6.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

11:14

+2:29

7.

Charlotte Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

11:58

+3:13

8.

Anna Røstum Bellingmo

OL Gaula

18:23

+9:38

DSQ

Vera Melkild

SPK Freidig

7:22

167

DSQ

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

7:32

167

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

25:04

+0:00

2.

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

26:54

+1:50

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

27:56

+2:52

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:18

+4:14

5.

Tina Løvås

SPK Freidig

30:51

+5:47

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

32:03

+6:59

7.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

32:17

+7:13

8.

Malin Sandstad

SPK Freidig

33:33

+8:29

9.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

33:54

+8:50

10.

Frida Opheim

SPK Freidig

39:58

+14:54

11.

maikensandberg

nydalens sk

46:55

+21:51

DSQ

Emma Arnesen

Byåsen IL

22:12

163

DSQ

Helga Stenvik

Byåsen IL

32:51

136

DSQ

Live Spilker

Byåsen IL

43:53

136

DSQ

Live Augusta Spilker

Byåsen IL

43:53

136

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

21:58

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

22:37

+0:39

3.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

25:07

+3:09

4.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

25:33

+3:35

5.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

25:46

+3:48

6.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

27:32

+5:34

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

28:34

+6:36

8.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

29:04

+7:06

9.

Andrea Vindal

Wing OK

29:21

+7:23

10.

Ida Øien

OL Trollelg

30:01

+8:03

11.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

30:35

+8:37

12.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

30:42

+8:44

13.

stina sandberg

nydalens sk

31:47

+9:49

14.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

32:40

+10:42

15.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

33:27

+11:29

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

19:57

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

24:52

+4:55

3.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

25:15

+5:18

4.

Trude Nonstad Fornes

Malvik IL

26:51

+6:54

5.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

26:52

+6:55

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

30:19

+10:22

DSQ

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

26:45

136

DSQ

Anne Wiggen

Byåsen IL

35:03

136

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

19:49

+0:00

2.

Pavla Udrzalova

Wing OK

20:26

+0:37

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

21:16

+1:27

4.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

21:18

+1:29

5.

Maja Berger

Kristiansand OK

21:35

+1:46

6.

Hanne Nøvik

NTNUI

21:36

+1:47

7.

Natalie Egli

NTNUI

21:42

+1:53

8.

Sofie Aarnes

NTNUI

23:03

+3:14

9.

Giulia Mazzotti

NTNUI

23:12

+3:23

10.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

24:39

+4:50

11.

Inga Vatne

NTNUI

25:00

+5:11

12.

Emily Wall

Wing OK

25:28

+5:39

13.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

25:34

+5:45

14.

Sølvi Fossøy

NTNUI

25:47

+5:58

15.

Anette Heggøy

NTNUI

25:52

+6:03

16.

Maria Rost

NTNUI

26:01

+6:12

17.

Anna Hall

NTNUI

27:26

+7:37

18.

Camilla Stridsklev

NTNUI

29:20

+9:31

19.

Celine Brun Lie

Heming Njård

29:50

+10:01

20.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

30:46

+10:57

21.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

38:18

+18:29

DSQ

Jenny Persson

NTNUI

9:12

154 157 158 159 160 161 162 157 156 163 164 165 15...

DSQ

Elise Taylor Spets

Selbu OK

28:01

136

DSQ

Emily Fertig

NTNUI

33:37

163 164 165 156

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

26:18

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

28:01

+1:43

3.

Tone Almås

IL Leik

30:27

+4:09

4.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

30:41

+4:23

5.

Anne Berit Lien

Selbu OK

30:50

+4:32

6.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

35:35

+9:17

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

23:31

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

29:56

+6:25

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:57

+6:26

4.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

41:32

+18:01

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

41:57

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

6:31

+0:00

2.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

7:56

+1:25

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

9:01

+2:30

4.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

9:16

+2:45

5.

Martin Selmer

SPK Freidig

9:42

+3:11

6.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

9:46

+3:15

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

9:53

+3:22

8.

Mikkel Holt

SPK Freidig

11:55

+5:24

9.

Ludvig William Strømsnes

Malvik IL

14:18

+7:47

DSQ

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

6:39

133 134 135 167

DSQ

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

9:11

135

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

20:06

+0:00

2.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

20:53

+0:47

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

22:01

+1:55

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

23:15

+3:09

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

24:38

+4:32

6.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

25:33

+5:27

7.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

28:21

+8:15

8.

Birk Gravdahl

Wing OK

31:32

+11:26

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

34:35

+14:29

10.

Martin Løvås

OK Nidarøst

35:32

+15:26

11.

Adrian Opheim

SPK Freidig

37:29

+17:23

12.

Odin Løvås

SPK Freidig

42:13

+22:07

DSQ

Preben Antonsen

Byåsen IL

24:55

153

DSQ

Johannes Løvås

Byåsen IL

27:25

136

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

17:29

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

20:05

+2:36

3.

Elias Mølnvik

Fossum IF

20:50

+3:21

4.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

21:17

+3:48

5.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

22:30

+5:01

6.

John G Kanstad

Wing OK

23:21

+5:52

7.

Arvid Lyngstad

Wing OK

24:03

+6:34

8.

Ola Keiserås

IL Leik

24:32

+7:03

9.

Vegard Hassel

Malvik IL

26:01

+8:32

10.

Torgeir Leithe

Selbu OK

29:31

+12:02

11.

Arne Hofsmo

Selbu OK

30:41

+13:12

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

15:43

+0:00

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

15:45

+0:02

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:01

+1:18

4.

Tor Håkon Skogstad

OL Gaula

17:15

+1:32

5.

Lars Owren

SPK Freidig

18:38

+2:55

6.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

19:27

+3:44

7.

Bendik Standal

Byåsen IL

19:38

+3:55

8.

Ingebrigt Eid

IL Leik

22:07

+6:24

9.

Ådne Berg

IL Leik

25:08

+9:25

DSQ

Johannes Svendsen

OL Trollelg

17:58

163

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

19:05

167

DSQ

Mattis Holt

SPK Freidig

19:51

163

DSQ

Geir Inge Keiserås

IL Leik

20:09

136

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

15:54

+0:00

2.

Chris Forne

Wing OK

15:59

+0:05

3.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

16:19

+0:25

4.

Tomas Udrzal

Wing OK

16:30

+0:36

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:38

+0:44

6.

Anders Einum

NTNUI

16:49

+0:55

7.

Ola Berger

Wing OK

17:06

+1:12

8.

Øivind Aunøien

OK Fjell

17:09

+1:15

9.

Terje Maroni

Byåsen IL

17:15

+1:21

10.

Øystein Haug

Frol IL

17:31

+1:37

11.

Per Wiréhn

Byåsen IL

17:52

+1:58

12.

Stian Bergersen

NTNUI

17:56

+2:02

13.

Eivind Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

18:08

+2:14

14.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

18:11

+2:17

14.

Anders Fougner

NTNUI

18:11

+2:17

16.

Wolfgang Kampel

NTNUI

19:02

+3:08

17.

Øyvind Enger

NTNUI

19:06

+3:12

18.

Alastair Brunton

Wing OK

19:26

+3:32

19.

Are Løset

NTNUI

19:40

+3:46

20.

Snorre Hansen

Byåsen IL

20:05

+4:11

21.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

20:31

+4:37

22.

Håkon Leithe

Selbu OK

20:52

+4:58

23.

Øysten Alvestad

Wing OK Trondheim

21:35

+5:41

24.

Torbjørn Aass

NTNUI

22:18

+6:24

25.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

23:17

+7:23

26.

aleksander pedersen

OL Trollelg

24:13

+8:19

27.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

25:46

+9:52

DSQ

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

15:06

163 164 165 156

DSQ

Lars Skjeset

Frol IL

15:34

136

DSQ

Arild Nomeland

Kristiansand OK

16:30

136

DSQ

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

17:05

136

DSQ

Kjetil Okkenhaug

Verdal OK

17:25

154 158 159 160 161 162 157 163 164 165 156

DSQ

Øyvind Watterdal

OL Tønsberg og omegn

17:26

163

DSQ

Åsmund Hasaas

NTNUI

19:03

136

DSQ

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

20:53

167

DSQ

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

30:33

151 152 154 156 157 158 159 160 161 162 157 156 16...

DSQ

Johan Eriksson

Linkøpings OK

59:16

154 156 157 158 159 160 161 162 157 156 163 164 16...

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

SPK Freidig

16:58

+0:00

2.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

17:44

+0:46

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

18:02

+1:04

4.

Bård Smestad

Wing OK

18:28

+1:30

5.

Jon Røstum

OL Gaula

19:07

+2:09

6.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

19:33

+2:35

7.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

20:10

+3:12

8.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

20:48

+3:50

9.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

22:18

+5:20

10.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

22:32

+5:34

11.

Knut Hagen

Byåsen IL

23:00

+6:02

12.

Stein Ove Østvik

Wing OK

23:37

+6:39

13.

Harald Storrønning

Byåsen IL

23:46

+6:48

14.

Ole-Petter Holmvassdal

25:12

+8:14

14.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

25:12

+8:14

16.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

25:30

+8:32

16.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

25:30

+8:32

18.

Kyrre Auran

Malvik IL

25:31

+8:33

19.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

25:45

+8:47

20.

Arild Heggeset

SPK Freidig

26:18

+9:20

21.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

28:40

+11:42

DSQ

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

19:06

158 159

DSQ

Bernt Brynhildsen

Wing OK

21:25

136

DSQ

Hendrik Spilker

Byåsen IL

35:27

152

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

19:36

+0:00

2.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

20:01

+0:25

3.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

21:35

+1:59

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

22:40

+3:04

5.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

22:55

+3:19

6.

Terje Kanstad

Wing OK

24:23

+4:47

7.

Helge Rustad

SPK Freidig

25:34

+5:58

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:34

+5:58

9.

Frank Bjarkø

Wing OK

25:51

+6:15

10.

Magne Lysberg

SPK Freidig

26:06

+6:30

11.

Olav Kvittem

SPK Freidig

28:25

+8:49

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

29:10

+9:34

13.

Rune M Holt

SPK Freidig

32:05

+12:29

14.

per sandberg

nydalens sk

40:37

+21:01

DSQ

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

20:46

163

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

23:23

136

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

27:35

+0:00

2.

Svein Hove

Byåsen IL

27:48

+0:13

3.

Per Hveem

28:08

+0:33

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

28:28

+0:53

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

28:35

+1:00

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

28:47

+1:12

7.

Leif Røhjell

Byåsen IL

29:13

+1:38

8.

Tom Bugge

Byåsen IL

30:22

+2:47

9.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

30:47

+3:12

DSQ

Kristian J. Fougner

OK Nidarøst

23:02

163 164 165 156

DSQ

Bjørn Berger

Byåsen IL

24:27

154

DSQ

Tore Kiste

OK Nidarøst

29:07

154

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

30:52

+0:00

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

31:41

+0:49

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

32:34

+1:42

4.

Robert Strøm

Wing OK

33:47

+2:55

5.

Tore Brurok

OK Nidarøst

33:59

+3:07

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

34:54

+4:02

7.

Paul Forseth

OL Trollelg

39:14

+8:22

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

SPK Freidig

21:46

+0:00

2.

Martin Gudem

NTNUI

26:28

+4:42

DSQ

Vegard Hansen

OL Trollelg

24:11

136

DSQ

Cyril Holweck

Q-Free

8:45:26

Problem med brikke, cirka 34 minuter


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2011, 11:16:10

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

232

Antall startet:

232