Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P4 Ovanna Sør 5. mai 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

40:51

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

49:53

+9:02

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

50:44

+0:00

2.

Anne Arntzen

Raumar

1:00:36

+9:52

Brutt

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

47:07

+0:00

2.

UNNI STENHAMMER

PRIVAT

52:29

+5:22

3.

Hanne Gjermo

OUS

55:46

+8:39

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Aina Grymyr

IBM-klubben

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Kalstad

Stovnerkameratene

39:21

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

36:13

+0:00

2.

Inger Finstad

ISS

54:46

+18:33

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:03:23

+27:10

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:40

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

42:20

+4:40

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

45:28

+7:48

4.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

51:15

+13:35

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

53:07

+15:27

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

55:35

+17:55

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:12:57

+35:17

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

45:33

80 94 95 87 88 90 130

DSQ

Inger Døhlen

Romerike Politi

57:15

91 92 93

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

45:15

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

52:15

+7:00

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

46:42

93

DSQ

Berit Svendsen

Fet O-Lag

1:08:10

87

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nythun Nergård

Nittedal

33:30

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Nittedal

37:05

+3:35

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Bredalen

Nittedal

57:29

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Martin Rørvik

FBI

1:18:43

+0:00

DSQ

Russell Flynn

Reload

48:07

96 107 109 85 105 87 88 90 130 92 93 249

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Håland

Kristiansand

56:19

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

56:53

+0:34

3.

Eskil Dahlen

Telenor

57:17

+0:58

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil

58:13

+1:54

5.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

58:29

+2:10

6.

Tore Bredalen

Nittedal

1:00:25

+4:06

7.

Frode Sandersen

Nittedal

1:07:43

+11:24

8.

Per Iver Nordset

Nittedal

1:09:27

+13:08

9.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:10:01

+13:42

10.

Morten Rannem

Vegdirektoratet

1:10:13

+13:54

11.

Sigbjørn Høydalen

Nittedal

1:31:55

+35:36

12.

Frode Lillevold

FFI

1:37:14

+40:55

13.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

1:46:22

+50:03

DSQ

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

58:57

81

DSQ

Olav Eide

SKBO

1:02:04

82 83 84 96 107 109 85 105 87 88 90 130 9...

Arrang

Martin Veastad

Thales

Arrang

Jon Sletvold

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

43:16

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

44:52

+1:36

3.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:00:55

+17:39

4.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:04:03

+20:47

5.

Geir Hanesand

Thales

1:09:44

+26:28

DSQ

Rune Nergård

Nittedal

1:14:59

92

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

47:09

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

48:04

+0:55

3.

Yngve Gottfridsson

Nittedal

48:33

+1:24

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:37

+1:28

5.

Johan Lunde

OUS

49:06

+1:57

6.

Øystein Kildahl

AHS

49:11

+2:02

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:48

+4:39

8.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

53:27

+6:18

9.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

56:57

+9:48

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

58:24

+11:15

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

59:25

+12:16

12.

Kjetil Stenhammer

Alcatel-Lucent BIL

1:01:11

+14:02

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:06:01

+18:52

14.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:08:48

+21:39

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

38:45

+0:00

2.

Jon Foss

Friskis&Svettis

46:53

+8:08

3.

Per Magnus

FHI

49:35

+10:50

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

50:09

+11:24

5.

Erik Aasen

DYNEA

59:20

+20:35

6.

Bjørn Rossow

Thales

1:12:24

+33:39

DSQ

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

46:35

81

Arrang

Helge Stenseth

Thales

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:31

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

40:11

+7:40

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

40:23

+7:52

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

43:07

+10:36

5.

Øistein Hagen

OK Øst

44:36

+12:05

6.

Geir Trøan

TELENOR

45:35

+13:04

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

47:02

+14:31

8.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

47:49

+15:18

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

47:49

+15:18

10.

Magne Osmundsen

NILU

47:55

+15:24

11.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

50:03

+17:32

12.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

52:37

+20:06

13.

Kjell Hobøl

SKBIL

53:19

+20:48

14.

Sigfred Fagervik

Thales

55:14

+22:43

15.

Harald Wibye

WDS

55:46

+23:15

16.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:07:02

+34:31

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

27:08

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

30:05

+2:57

3.

Ivar Strømstad

Raumar

32:54

+5:46

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

36:36

+9:28

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

36:50

+9:42

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

37:37

+10:29

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:41

+11:33

8.

Einar Skåre

BREVPOST

39:34

+12:26

9.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

39:43

+12:35

10.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

40:45

+13:37

11.

Jan Erik Haug

FFI

49:57

+22:49

12.

Arne Holmgren

OPIL

52:58

+25:50

13.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

59:39

+32:31

14.

Tom Ibsen

OUS

1:00:21

+33:13

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:01:45

+34:37

16.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:05:18

+38:10

17.

Torstein Østen

MAESTRO

1:07:57

+40:49

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:28

+0:00

2.

Arne Jordal

SAS

36:10

+1:42

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

37:14

+2:46

4.

Annar Brustad

FOBIL

37:29

+3:01

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

39:28

+5:00

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

40:21

+5:53

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

40:46

+6:18

8.

Eivind Aas

GeoFORM

42:26

+7:58

9.

Ronald Inglingstad

NORDEA

42:36

+8:08

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

46:35

+12:07

11.

Hangeraas, Knut

Geoform

47:03

+12:35

12.

Sverre Farstadvoll

Petec

48:54

+14:26

13.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:00:08

+25:40

14.

Bjørn Berre

UMB

1:13:05

+38:37

15.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:15:29

+41:01

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:11:33

87 90

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

37:26

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

40:16

+2:50

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

44:18

+6:52

4.

Per Gjermo

Asker SK

46:40

+9:14

5.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

49:58

+12:32

6.

Hans Larsen

Privat

50:08

+12:42

7.

Harald Birkeland

OUS

52:16

+14:50

8.

Aage Mella

Skattedirektoratet

53:11

+15:45

9.

Johann Theisen

KLP FORSIKRING

54:38

+17:12

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:01:16

+23:50

11.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:12:41

+35:15

DSQ

Einar Hoff

NORCONSULT

41:18

87 88 90 130 91

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

47:33

+0:00

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

50:44

+3:11

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

51:31

+3:58

4.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:36:59

+49:26

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

Nittedal

21:08

+0:00

2.

Nina Merete Svestad

Nittedal

28:20

+7:12

3.

Amund Svestad

NIttedal

28:23

+7:15

4.

Andrine Svestad

Nittedal

28:33

+7:25

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Vonen

Nittedal

44:17

+0:00

2.

Tor Simonsen

PRIVAT

48:55

+4:38

3.

Birgit Øverland

ISS

51:27

+7:10

4.

Liv Simonsen

Privat

56:23

+12:06

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Schjelle

AIMIT

35:47

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

38:27

+2:40

3.

Morten Sørlie

AimIT AS

38:38

+2:51

4.

Oda E Paulsen

Nittedal

44:06

+8:19

5.

Sidsel Nordhagen

HELSEDIREKTORATET

44:07

+8:20

6.

Hilde Martinsen

Nittedal

48:07

+12:20

7.

Annette Stålstrøm

PRIVAT

52:42

+16:55

8.

Anne Grethe Gustavsen

Nittedal

1:01:55

+26:08

9.

Ingrid Nergård

Nittedal

1:02:41

+26:54

10.

Ingvild Fleisje

Nittedal

1:06:09

+30:22

11.

Gisle Grønstad

PRIVAT

1:37:18

+1:01:31

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Svestad

Nittedal

41:04

+0:00

2.

Marianne Tveter

Nittedal

43:45

+2:41

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

49:18

+0:00

2.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

50:07

+0:49

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal

55:30

+0:00

2.

Astrid Ruud

Nittedal

59:49

+4:19

3.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:00:57

+5:27

4.

Lars Benestad

Grane

1:10:19

+14:49

5.

Anna Rosenberg

Nittedal

1:12:18

+16:48

6.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:13:36

+18:06

7.

Rune Egeland

PRIVAT

1:14:35

+19:05

8.

Gerd Fossestøl

Nittedal

1:14:40

+19:10

9.

Lars Gustav Rogne

Nittedal

1:17:38

+22:08

DSQ

Lena Gotfridson

Nittedal

1:04:27

90

DSQ

Mats Rosenberg

Nittedal

1:11:35

105

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Olsen

Nittedal

1:02:05

+0:00

2.

Johannes Skaar

Nittedal

1:12:20

+10:15


Sist oppdatert:

14 oktober 2011, 07:28:28

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

179

Antall startet:

179