Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Åstrippelen 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Åstrippelen 2 (terrengløp) 4. mai 2011

Klasse: G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

2:56

+0:00

korriger

2.

Mathias Skjevdal

Ås IL

3:03

+0:07

korriger

3.

Knut Skaug Haraldsen

Ås IL

3:27

+0:31

korriger

Klasse: G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

4:28

+0:00

korriger

2.

Filip Langdalen

Ås IL

4:40

+0:12

korriger

3.

Bjørn Øvstedal

Ås IL

4:43

+0:15

korriger

4.

Andreas Opsahl Ferstad

Ås IL

5:19

+0:51

korriger

5.

Sigurd Fløistad

Ås IL

5:21

+0:53

korriger

6.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

5:30

+1:02

korriger

7.

Halvard Futterer-Wannebo

Ås IL

5:40

+1:12

korriger

Klasse: G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Treekrem

Ås IL

4:23

+0:00

korriger

2.

Henrik Eijsink

Ås IL

4:52

+0:29

korriger

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Antonsen

Ås IL

8:28

+0:00

korriger

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

8:25

+0:00

korriger

2.

Halvor Steinsholt

Ås IL

8:54

+0:29

korriger

3.

Harald Schytz

Ås IL

10:21

+1:56

korriger

Klasse: H40-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Bergsholm

Ås IL

8:28

+0:00

korriger

2.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

8:47

+0:19

korriger

3.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

9:11

+0:43

korriger

4.

Ola Øvstedal

Ås IL

9:16

+0:48

korriger

5.

Nils Karbø

Ås IL

9:43

+1:15

korriger

6.

Erling Fløistad

Ås IL

11:51

+3:23

korriger

7.

Andreas Lundqvist

Ås IL

11:57

+3:29

korriger

8.

Trond Knapp Haraldsen

Ås IL

12:01

+3:33

korriger

Klasse: J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

Ås IL

3:02

+0:00

korriger

2.

Marianne Kure

Ås IL

3:03

+0:01

korriger

3.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

3:04

+0:02

korriger

4.

Agnes R. Sørheim

Ås IL

3:39

+0:37

korriger

Klasse: J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig W. Nordhagen

Ås IL

5:32

+0:00

korriger

Klasse: J15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås IL

4:40

+0:00

korriger

Klasse: K17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås IL

9:58

+0:00

korriger

Klasse: K21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås IL

9:54

+0:00

korriger

2.

Anne Hovind

Ås IL

11:30

+1:36

korriger

3.

Nina Lundqvist

Ås IL

11:54

+2:00

korriger

Klasse: K40-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås IL

12:27

+0:00

korriger

2.

Gunnhild B Meldal-Johnsen

Ås IL

14:00

+1:33

korriger

Klasse: 0-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mia Tveite

Ås IL

korriger

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

korriger

Veronika Høyen

Ås IL

korriger

Vegard Thorshov

Ås IL

korriger

Torunn Marskar Teiene

Ås IL

korriger

Sondre Lundqvist

Ås IL

korriger

Petter Strandrud

Ås IL

korriger

Mari Schytz

Ås IL

korriger

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås IL

korriger

Kristine Lilleby Kvarme

Ås IL

korriger

Kaja W. Solberg Sandnes

Ås IL

korriger

Johanne Bjugan

Ås IL

korriger

Jacob Schytz

Ås IL

korriger

Halvor Marskar Teiene

Ås IL

korriger

Gunnar Bjerva

Ås IL

korriger

Erlend Tveite

Ås IL

korriger

Davina Tveito Compaore

Ås IL

korriger

Camilla Lundqvist

Ås IL

korriger

August Holt-Siegel

Ås IL

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

korriger

Andreas Kure

Ås IL

korriger

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

korriger

Klasse: G7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torbjørn Walker Ørka

Ås IL

3:45

korriger

Lawrens Moen Grindflek

Ås IL

2:19

korriger

Konrad Meldal-Johnsen

Ås IL

2:15

korriger

Niklas Soløy Solheim

Ås IL

2:14

korriger

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

2:09

korriger

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

2:08

korriger

Håkon Bjugan

Ås IL

1:56

korriger

Halvor Slettnes

Ås IL

1:52

korriger

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

1:52

korriger

Martin Marskar Teiene

Ås IL

1:50

korriger

Klasse: G9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alrik Aasestad

Ås IL

3:44

korriger

Even Wollebek

Ås IL

3:31

korriger

Erlend Solberg

Ås IL

3:29

korriger

Øystein Thorshov

Ås IL

3:29

korriger

Nils Tveite

Ås IL

3:08

korriger

Klasse: J7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Viktoria Høyen

Ås IL

2:31

korriger

Lisa Strandrud

Ås IL

2:27

korriger

Helene Solberg

Ås IL

2:12

korriger

Kristin Futterer-Wannebo

Ås IL

2:09

korriger

Carina Schytz

Ås IL

2:08

korriger

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås IL

1:58

korriger

Regina Holt-Siegel

Ås IL

1:57

korriger

Eline Skjevdal

Ås IL

1:49

korriger

Eunice Tveito Compaore

Ås IL

1:47

korriger

Christine Kure

Ås IL

1:39

korriger

Klasse: J9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthe Lundqvist

Ås IL

3:45

korriger

Julie Kvarme Gangnæs

Ås IL

3:26

korriger

Hanna Hegstad

Ås IL

3:22

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 mai 2011, 13:54:54

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

86

Antall startet:

86