Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2011, rankinglisterOG karusellen 2011, lagkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

OG karusellen 1 1. juni 2011

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

22:11

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

26:40

+4:29

3.

Ola Keiserås

Leik IL

29:14

+7:03

4.

Runar Krognes

Leik IL

29:54

+7:43

5.

Martin Bartnes

Orkanger IF

32:42

+10:31

6.

Brage Keiserås

Leik IL

32:43

+10:32

7.

Eirik Sundstrøm

Leik IL

33:39

+11:28

8.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

34:19

+12:08

9.

Arild Wærnes

Orkanger IF

35:13

+13:02

10.

Anders Solstad

Orkanger IF

37:28

+15:17

11.

Erik Foss

Leik IL

39:58

+17:47

12.

Kjersti bø

Klæbu IL

39:59

+17:48

13.

Jan Hage

Leik IL

41:31

+19:20

14.

Kai Ove Bjerkenås

Leik IL

45:25

+23:14

DSQ

Morten Rikstaddal

Leik IL

32:04

164 166

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

46:41

+0:00

2.

Paul Forseth

Trollelg OL

48:03

+1:22

3.

Harald Lauglo

Trollelg OL

57:44

+11:03

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

21:41

+0:00

2.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

21:53

+0:12

3.

Ingebrigt Eid

Leik IL

24:43

+3:02

4.

John Henry Hammer

Børsa IL

25:09

+3:28

5.

Ådne K. Berg

Leik IL

25:57

+4:16

6.

Svein Olav Åmot

Leik IL

27:08

+5:27

7.

Øystein Bye

Børsa IL

28:14

+6:33

8.

Ola Skorstad

Orkanger IF

28:49

+7:08

9.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

29:19

+7:38

10.

Hallgeir Øian

Gaula OL

29:23

+7:42

11.

Eivind Bakk

Melhus IL

29:33

+7:52

12.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

30:54

+9:13

13.

Eivind Opedal

Melhus IL

32:21

+10:40

14.

Jonas Bjørklimark

Klæbu IL

33:49

+12:08

15.

Jan Petter Oppedal

Melhus IL

35:05

+13:24

16.

Ole Hjulstad

Melhus IL

37:01

+15:20

17.

Arild Karlsen

Melhus IL

39:43

+18:02

18.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

53:06

+31:25

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Grendal

Orkanger IF

24:58

+0:00

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

25:04

+0:06

3.

Mette Moa

Orkanger IF

25:13

+0:15

4.

Arne Gaustad

Børsa IL

25:27

+0:29

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

26:13

+1:15

6.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula OL

26:19

+1:21

7.

Hege S Melhuus

Melhus IL

28:05

+3:07

8.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

28:35

+3:37

9.

Anne Kari Stubsjøen

Leik IL

36:07

+11:09

10.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

38:11

+13:13

11.

Endre Flå

Gaula OL

41:34

+16:36

12.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

41:47

+16:49

13.

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

44:46

+19:48

14.

Ingrid Opedal

Melhus IL

46:52

+21:54

15.

Kristin Fløttum

Børsa IL

1:00:42

+35:44

16.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:10:34

+45:36

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

25:51

+0:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Leik IL

15:52

+0:00

2.

Reidar Solem

Gaula OL

19:18

+3:26

3.

Ola Neraune

Orkanger IF

21:26

+5:34

4.

Kjell Sølberg

Leik IL

22:20

+6:28

5.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

23:52

+8:00

6.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

23:55

+8:03

7.

Heidi Flå

Orkanger IF

24:16

+8:24

8.

Jonas Unsgård

Leik IL

25:06

+9:14

9.

Åse Høgsteggen

Leik IL

31:52

+16:00

10.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

34:26

+18:34

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

32:54

+0:00

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

Gaula OL

14:01

+0:00

2.

Oddveig Lien

Orkanger IF

26:28

+12:27

3.

Ivar Løberg

Gaula OL

30:38

+16:37

4.

Tor Isdal

Orkanger IF

32:55

+18:54

5.

Marit By

Børsa IL

35:31

+21:30

6.

Magnar Fandrem

Orkanger IF

35:33

+21:32

7.

John Åmot

Leik IL

35:59

+21:58

DSQ

Kristin Åsen

Melhus IL

45:44

153 159 160

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mari By

Børsa IL

36:01

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Hjulstad

Melhus IL

14:18

+0:00

2.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

15:28

+1:10

3.

Stein Hoseth

Melhus IL

16:07

+1:49

4.

Charles James Ferraren Flå

Gaula OL

27:54

+13:36

5.

Inger Flå

Gaula OL

28:53

+14:35

6.

Natalie Bellingmo

Gaula OL

36:29

+22:11

7.

Anna Bellingmo

Gaula OL

36:35

+22:17

8.

Åshild Bjørkøy

Gaula OL

36:51

+22:33

9.

Erik W. Bakk

Melhus IL

37:22

+23:04

10.

Knut Flå

Gaula OL

40:44

+26:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2011, 12:53:26

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83