Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2011, rankinglister

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Andreas SølbergLeik IL4004100100100100
2Ola KeiseråsLeik IL284476845569
3Jon RøstumGaula OL2744839695
4Anders SolstadOrkanger IF253459606569
5Erik FossLeik IL223456585257
6Brage KeiseråsLeik IL2074687069
7Audun BakkMelhus IL2002100100
8Per Harald SkogstadOL Gaula12826464
9Jan Peder HegdalOrkanger IF12526560
10Kjersti BøKlæbu IL12225666
10Arild WærnesOrkanger IF12226359
12Erik HelgemoGaula OL82182
13Tor Håkon SkogstadGaula OK74174
13Runar KrognesLeik IL74174
15Martin BartnesOrkanger IF68168
16Eirik SundstrømLeik IL66166
17Martin UglemMelhus58158
18Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus56156
19Jan HageLeik IL53153
20Kai Ove BjerkenåsLeik IL50150
20Børge JønlandLeik IL50150
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Svein UnsgårdLeik IL398410098100100
2Geir Inge KeiseråsLeik IL3824991009984
3Svein Olav ÅmotLeik IL343580100626994
4Ådne K. BergLeik IL31358460648382
5Ragnar IngdalBørsa IL298570747678
6Eivind BakkMelhus IL273473665876
7John Henry HammerBørsa IL2634868097
8Ole HjulstadMelhus IL261459696964
9Hallgeir ØianGaula OL2453748685
10Ingebrigt EidLeik IL2323885094
11Oddbjørn SyrstadLeik IL2173746479
12Hans Boye SkogstadOL Gaula17828989
13Arild KarlsenMelhus IL1693555064
14Øystein ByBørsa IL14226478
15Jan Petter OppedalMelhus IL12526263
16Eivind OpedalMelhus IL12226755
17Jonas BjørklimarkKlæbu IL11426450
18Jan Egil TillereggenKlæbu IL10025050
19Ola Røstum BellingmoGaula OK85185
20Nils Kristian MoeKlæbu IL84184
20Jan HageLeik IL84184
22Øystein ByeBørsa IL77177
23Ola SkorstadOrkanger IF75175
24Otto SørtømmeGaula OK72172
25Steinar SkomedalKlæbu IL53153
26Kasper MyhrKlæbu IL51151
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Tone AlmåsLeik IL38449610088100
2Rolf WærnesOrkanger IF3735100829110077
3Ola GrendalOrkanger IF358510083808293
4Arne GaustadBørsa IL35459881916484
5Randi W.BartnesOrkanger IF26738710080
6Asbjørn BjerkenåsLeik IL25156061635067
7Hege S MelhuusMelhus IL2343896481
8Trine SunnsetMelhus IL2283955875
9Kristin Løhre SølbergLeik IL216456506050
10Nils Ottar SvaanKlæbu IL1943656465
11Ola HjulstadMelhus1913645968
12Pauline Røstum BellingmoGaula OL17529580
13Jonas HjulstadMelhus IL1693505069
14Mette MoaOrkanger IF16229963
15Anne Kari StubsjøenLeik IL15526986
16Audun KleivenMelhus IL10825454
17Jorunn Opedal UglemMelhus IL10625650
18Kjersti BøKlæbu IL87187
19Andrine StevikGaula OL80180
20Eva BrodalGaula OL71171
21Kåre OnsøyenMelhus65165
21Hilde BringedalMelhus IL65165
21Anne Mette UglemMelhus IL65165
24Endre FlåGaula OL60160
25Ingrid OpedalMelhus IL53153
26Jan Erik HelgemoGaula OL52152
27Øivind ØsteggenOrkanger IF50150
27Kristin FløttumBørsa IL50150
27Bjørn RønningenKlæbu IL50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Ole Gunnar SølbergIL Leik200450505050
2Morten RikstaddalIL Leik50150
2Morten BlækkanBørsa IL50150
2Jan HageLeik IL50250
2Endre FlåGaula OL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Arnt Johan SjetneBørsa IL39241001009993
2Line SølbergLeik IL344510058819766
3Kjell SølbergLeik IL312571505091100
4Ivar SkjærvoldGaula OL300466915093
5Jonas UnsgårdLeik IL2994635010086
6Ola NerauneOrkanger IF2966745053749550
7Anna Marie HammerBørsa IL272467567772
8Heidi FlåOrkanger IF27156550777059
9Marcel LanckmansGaula OK213450505756
10Ann Karin EvjenOrkanger IF2004506882
11Martin MelhuusMelhus16427886
12Åse HøgsteggenLeik IL1503505050
13Kristin AntonsenLeik IL14126576
14Ingrid OpedalMelhus IL84184
15Reidar SolemGaula OL82182
16Jørgen IndegårdOrkanger IF75175
17Kristin Våga FløttumBørsa IL67167
18Arne GrønsetOrkanger IF61161
19Toril RehaugOrkanger IF58158
20Rolf WærnesOrkanger IF50150
20Charles James Ferraren FlåGaula OL50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Dag Atle LundBørsa IL20055050505050
2Jan Egil TillereggenKlæbu IL50150
2Arild KarlsenMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1John ÅmotLeik IL30155071838661
2Jostein GlesåenGaula OK3003100100100
3Oddveig LienOrkanger IF266453797559
4Marit ByBørsa IL235450577850
5Sivert BellingmoGaula OL2002100100
6Magnar FandremOrkanger IF1883506078
7Tor IsdalOrkanger IF1713507150
8Ole K. LienLeik IL11026050
9Thomas MyrvangGaula OL1001100
10Ivar LøbergGaula OL50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
1Anne Mari ByBørsa IL200450505050
2Olav LienLeik IL50150
2Ingrid LienLeik IL50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
Ane HjulstadMelhus IL200450505050
Filip Rønning HosethMelhus IL200450505050
Erik W. BakkMelhus IL1503505050
Stein HosethMelhus IL1503505050
Charles James Ferraren FlåGaula OL50150
Inger FlåGaula OL50150
Knut FlåGaula OL50150
Anna BellingmoGaula OL10025050
Natalie BellingmoGaula OL50150
Åshild BjørkøyGaula OL50150
Malin SundetLeik IL50150
Mari SundetLeik IL50150
Kristin SundetLeik IL50150
Håkon SjømoLeik IL50150
Solveig SjømoLeik IL50150
Hannah Synnøve KvåleLeik IL50150
Mona WindsethMelhus IL50150
Kristin ÅsenMelhus IL50150
Anne Moa SolstadOrkanger IF10025050
Kari Moa SolstadOrkanger IF10025050
Kaja ØritslandMelhus IL50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp2Løp3Løp 4Løp 5ArrPoeng
Mette MoaOrkanger IF10025050


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.