Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P11 Grønmo 9. juni 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

55:10

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

59:54

+4:44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:56

+0:00

2.

Hanne Høien

Aker Sykehus

1:07:39

+7:43

3.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:21:58

+22:02

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Grymyr

IBM-klubben

2:31:51

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:02:42

+0:00

2.

Turid Hiller

Norges Forskningsråd

1:23:29

+20:47

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:21:21

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

50:41

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:10:29

+19:48

DSQ

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:27:37

47

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

55:25

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:12:14

+16:49

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:51:04

+55:39

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Martin Rørvik

FBI

1:16:30

+0:00

2.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:32:25

+15:55

3.

Ole Peder Borgting

PRIVAT

2:01:36

+45:06

4.

Martin Langaas

Oppsal IF

2:01:39

+45:09

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

51:08

+0:00

2.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

53:28

+2:20

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

54:54

+3:46

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

1:06:34

+15:26

5.

Tor Ringstad

Cisco

1:09:26

+18:18

6.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

1:23:03

+31:55

7.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

1:42:47

+51:39

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Krüger

Gabler Wassum

41:36

+0:00

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

49:49

+8:13

3.

Trond Westgaard

REC

54:10

+12:34

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

36:52

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:57

+4:05

3.

John Hansen

AB PIL

42:32

+5:40

4.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

46:52

+10:00

5.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

49:54

+13:02

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:03

+16:11

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

57:57

+21:05

DSQ

Øystein Kildahl

AHS

51:53

52

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:37

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:14

+1:37

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

52:25

+5:48

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:20:02

+33:25

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:47

+0:00

2.

Steinar Skoglund

Fossum IF

45:28

+3:41

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

54:38

+12:51

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

54:55

+13:08

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

57:55

+16:08

6.

Knut G Karlsen

KGK Management

59:18

+17:31

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:00:47

+19:00

8.

Per Nermo

COWI BIL

1:01:03

+19:16

9.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:06:33

+24:46

10.

Helge Bjårland

ELLE BIL

1:12:19

+30:32

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

39:10

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

42:12

+3:02

3.

Ivar Strømstad

Raumar

44:07

+4:57

4.

Einar Skåre

BREVPOST

48:33

+9:23

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:43

+11:33

6.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

52:34

+13:24

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:43

+13:33

8.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

53:19

+14:09

9.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

56:12

+17:02

10.

Per Erik Sørensen

Haugerud

56:26

+17:16

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

59:26

+20:16

12.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

59:44

+20:34

13.

Bjørn Grenager

Thales

1:02:48

+23:38

14.

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:56

+25:46

15.

Per Haugen

NEDERMAN

1:12:56

+33:46

16.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:19:29

+40:19

17.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:43:57

+1:04:47

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:59

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:20

+0:21

3.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

49:33

+0:34

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

58:54

+9:55

5.

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:02:28

+13:29

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:02:58

+13:59

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:09:19

+20:20

8.

Bjørn Berre

UMB

1:13:46

+24:47

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:18:56

+29:57

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:12:45

100

DSQ

Arne Jordal

SAS

1:46:17

100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

54:45

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

55:21

+0:36

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:04:28

+9:43

4.

Helge Kvaase

HIAK

1:06:28

+11:43

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:08:28

+13:43

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:16:26

+21:41

7.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:17:38

+22:53

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:44:31

+49:46

DSQ

Tor Drage

Aker Solutions

1:00:08

47

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:08:04

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:28:54

+20:50

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

PRIVAT

51:20

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:24:50

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Margrethe Røren

ORKH

1:02:35

+0:00

56 69 36

DSQ

Elin M. Lien

Sysselmannen

57:51

58 47

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johanson

PRIVAT

1:05:56

+0:00

2.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:10:59

+5:03

3.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:17:10

+11:14

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindseth

Nydalens Skiklub

44:44

+0:00

2.

Christian Grotnes

NRK BIL

46:24

+1:40

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

BS-akustikk

51:49

+0:00


Sist oppdatert:

21 mars 2012, 07:44:07

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

100

Antall startet:

100