Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2011, rankinglisterOG karusellen 2011, lagkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

OG karusellen 2 15. juni 2011

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

48:50

+0:00

2.

Tor Håkon Skogstad

Gaula OK

1:05:55

+17:05

3.

Brage Keiserås

Leik IL

1:09:44

+20:54

4.

Per Harald Skogstad

Gaula OL

1:16:44

+27:54

5.

Arild Wærnes

Orkanger IF

1:22:25

+33:35

6.

Børge Jønland

Leik IL

1:46:41

+57:51

DSQ

Kristian Fossmo

Leik IL

11:35

72 73 76 74 75 88 90 93 95 96 100

DSQ

Jon Røstum

Gaula OL

56:21

93

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Leik IL

45:29

+0:00

2.

Svein Unsgård

Leik IL

46:14

+0:45

3.

Hans Boye Skogstad

Gaula OK

51:19

+5:50

4.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula OK

53:24

+7:55

5.

Otto Sørtømme

Gaula OK

1:03:34

+18:05

6.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:06:13

+20:44

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:08:32

+23:03

8.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

1:10:56

+25:27

9.

Øystein By

Børsa IL

1:11:12

+25:43

10.

Ådne K. Berg

Leik IL

1:16:30

+31:01

11.

Steinar Skomedal

Klæbu IL

1:26:27

+40:58

12.

Kasper Myhr

Klæbu IL

1:29:17

+43:48

13.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:31:53

+46:24

14.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

2:01:26

+1:15:57

DSQ

John Henry Hammer

Børsa IL

59:27

74

DSQ

Ragnar Ingdal

Børsa IL

1:02:44

74

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

36:29

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

38:03

+1:34

3.

Kjersti Bø

Klæbu IL

42:10

+5:41

4.

Anne Kari Stubsjøen

Leik IL

42:15

+5:46

5.

Ola Grendal

Orkanger IF

43:53

+7:24

6.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

44:45

+8:16

7.

Arne Gaustad

Børsa IL

45:03

+8:34

8.

Ola Hjulstad

Melhus

57:00

+20:31

9.

Hege S Melhuus

Melhus IL

57:06

+20:37

10.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

59:46

+23:17

11.

Audun Kleiven

Melhus

1:07:52

+31:23

12.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

1:13:51

+37:22

13.

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

1:25:39

+49:10

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Flå

Gaula OL

1:09:25

+0:00

DSQ

Jan Hage

Leik IL

37:41

88

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

22:02

+0:00

2.

Martin Melhuus

Melhus

28:21

+6:19

3.

Kristin Antonsen

Leik IL

33:43

+11:41

4.

Line Sølberg

Leik IL

38:05

+16:03

5.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

39:39

+17:37

6.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

44:27

+22:25

7.

Charles James Ferraren Flå

Gaula OL

44:38

+22:36

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

44:44

+22:42

9.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

46:24

+24:22

10.

Kjell Sølberg

Leik IL

48:11

+26:09

11.

Ola Neraune

Orkanger IF

50:11

+28:09

12.

Jonas Unsgård

Leik IL

50:44

+28:42

13.

Åse Høgsteggen

Leik IL

1:00:59

+38:57

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

1:07:57

+0:00

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OK

27:07

+0:00

2.

John Åmot

Leik IL

38:08

+11:01

3.

Tor Isdal

Orkanger IF

38:23

+11:16

4.

Magnar Fandrem

Orkanger IF

45:00

+17:53

5.

Ole K. Lien

Leik IL

45:12

+18:05

6.

Marit By

Børsa IL

47:19

+20:12

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Lien

Leik IL

29:59

+0:00

2.

Ingrid Lien

Leik IL

30:02

+0:03

3.

Anne Mari By

Børsa IL

48:25

+18:26

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Hjulstad

Melhus IL

18:57

+0:00

2.

Solveig Sjømo

Leik IL

30:54

+11:57

3.

Håkon Sjømo

Leik IL

37:31

+18:34

4.

Hannah Synnøve Kvåle

Leik IL

37:56

+18:59

5.

Malin Sundet

Leik IL

38:23

+19:26

6.

Mari Sundet

Leik IL

38:24

+19:27

7.

Erik W. Bakk

Melhus IL

38:28

+19:31

8.

Kristin Sundet

Leik IL

39:05

+20:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juni 2011, 22:32:39

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70