Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nittedal Orientering Movann 16. juni 2011

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma E Paulsen

Nittedal

46:51

+0:00

2.

Ingrid Bredalen

Nittedal

49:50

+2:59

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda E Paulsen

Nittedal

32:00

+0:00

Brutt

Ingrid Nergård

Nittedal

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Guro Marie Wyller

Ås UMB

45:07

153 147 141 142 150

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:07:06

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

54:13

+0:00

DSQ

Marianne Tveter

Nittedal

1:37:07

131 153

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Natvig

Nittedal

1:07:05

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:15:43

+8:38

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:29:17

135 131 153 147 141 142

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

59:45

+0:00

DSQ

Liv Haugli

Dyre Vaa

42:09

140 138 136 135 131 153 147 141 142

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:13:14

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:27:27

+14:13

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:41:38

+28:24

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:22:38

+0:00

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:09:59

147 141

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Botnen

Bø OL

54:24

+0:00

2.

Sigve Botnen

Bø OL

55:11

+0:47

3.

Lars Christian Bråten

HEMING-Njård

57:12

+2:48

4.

Fredrik Rosenberg

Nittedal

57:49

+3:25

154

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

42:52

+0:00

2.

Tore Bredalen

Nittedal

46:15

+3:23

3.

Per Iver Nordset

Nittedal

49:37

+6:45

4.

Lars Grande

FBI

55:42

+12:50

5.

Hallvard Koren

OK Moss

58:06

+15:14

154 ble tatt ut av postlista

6.

Tor Ringstad

Cisco

1:00:21

+17:29

154 ble tatt ut av postlista. Skal være nr 6. Hils...

7.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

1:03:04

+20:12

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

29:51

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

34:28

+4:37

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

39:35

+9:44

4.

Tore Kalhovd

Aker Solutions

59:32

+29:41

5.

Rune Nergård

Nittedal

1:11:44

+41:53

DSQ

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:10:06

141

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

41:07

+0:00

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

42:16

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

42:37

+0:21

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

53:03

+10:47

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:01:26

+19:10

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

36:48

+0:00

2.

Olav Hygen

Belisa

42:36

+5:48

3.

Helge Bjårland

ELLE BIL

45:25

+8:37

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

45:33

+8:45

5.

Tor Lea

UMB

47:10

+10:22

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:18

+12:30

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

50:14

+13:26

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

51:24

+14:36

9.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

57:07

+20:19

10.

Per Nermo

COWI BIL

57:40

+20:52

11.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:02:22

+25:34

12.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:13:37

+36:49

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

42:58

+0:00

2.

Einar Hem

Ahus BIL

49:09

+6:11

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

52:59

+10:01

4.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

56:10

+13:12

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

56:41

+13:43

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

56:47

+13:49

7.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:06:33

+23:35

8.

Einar Skåre

BREVPOST

1:10:02

+27:04

9.

Per Haugen

NEDERMAN

1:19:12

+36:14

DSQ

Ivar Opsahl

Planbygg

2:45:08

153 147 141

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

51:20

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:33

+6:13

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:02:01

+10:41

4.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:13:57

+22:37

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:14:30

+23:10

6.

Bjørn Berre

UMB

1:16:09

+24:49

7.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

1:16:58

+25:38

8.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

2:00:25

+1:09:05

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

17:56

136 135 131 153 147 141 142 150

DSQ

Leif Bråten

CSC

35:11

138 136 135 131 147 141 142

DSQ

Eivind Aas

GeoFORM

41:07

140 138 136 135 131 153 147 141 142

DSQ

Arne Jordal

SAS

1:14:08

141 142

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

51:56

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

58:34

+6:38

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

58:34

+6:38

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:04:14

+12:18

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:04:51

+12:55

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:06:04

+14:08

7.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:12:46

+20:50

150

8.

Harald Birkeland

OUS

1:15:47

+23:51

9.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:15:53

+23:57

10.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:17:35

+25:39

11.

Magne Grande

FBI

1:18:57

+27:01

12.

Helge Kvaase

HIAK

1:26:56

+35:00

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:11:02

+0:00

2.

Kjell Teigland

Privat

1:11:45

+0:43

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rogne

Nittedal

35:51

+0:00

2.

Anne Grethe Gustavsen

Nittedal

43:27

+7:36

DSQ

Paz Lopez-Doriga

HEMING/NJÅRD

1:14:08

132 142

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

Privat

1:43:35

+0:00

2.

Liv Simonsen

Privat

1:44:04

+0:29

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

41:01

+0:00

2.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

56:52

+15:51

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

50:25

+0:00

2.

Mats Rosenberg

Nittedal

1:01:37

+11:12

3.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:16:24

+25:59

4.

Lars Gustav Rogne

Nittedal

1:37:58

+47:33

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

58:36

+0:00

2.

Bjørn Åmdal

Nittedal

1:01:29

+2:53

3.

Marit B. Eithun

Nittedal

1:02:46

+4:10

4.

Toril Nes

NYDALEN

1:10:19

+11:43

154

5.

Terje Stensholm

TV2

1:18:44

+20:08

6.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:24:16

+25:40

Post 154 virker ikke. Den er ikke registrert på s...

7.

Ida Tangen

NYDALEN

1:27:08

+28:32

154

DSQ

Rolf Anders Systad

Lyn

35:21

154 153 140 141 142 150

DSQ

Anna Rosenberg

Nittedal

1:00:24

140 147 153 140


Sist oppdatert:

29 juni 2011, 09:08:42

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108