Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2011, rankinglisterOG karusellen 2011, lagkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

OG Karusellen 3 22. juni 2011

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

40:37

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

42:26

+1:49

3.

Ola Keiserås

Leik IL

48:33

+7:56

4.

Kjersti Bø

Klæbu IL

1:01:54

+21:17

5.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

1:07:16

+26:39

6.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:07:37

+27:00

7.

Martin Uglem

Melhus

1:09:53

+29:16

8.

Erik Foss

Leik IL

1:10:15

+29:38

DSQ

Brage Keiserås

Leik IL

1:13:12

130 103 124 115

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

31:07

+0:00

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

39:07

+8:00

3.

Øystein By

Børsa IL

39:41

+8:34

4.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

41:55

+10:48

5.

Ådne K. Berg

Leik IL

48:26

+17:19

6.

Svein Olav Åmot

Leik IL

50:35

+19:28

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

54:07

+23:00

8.

Ingebrigt Eid

Leik IL

1:02:31

+31:24

9.

Jonas Bjørklimark

Klæbu IL

1:06:02

+34:55

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik IL

29:40

+0:00

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

32:30

+2:50

3.

Arne Gaustad

Børsa IL

32:37

+2:57

4.

Ola Grendal

Orkanger IF

36:58

+7:18

5.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

36:59

+7:19

6.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula OL

37:11

+7:31

7.

Andrine Stevik

Gaula OL

37:15

+7:35

8.

Eva Brodal

Gaula OL

41:52

+12:12

9.

Anne Mette Uglem

Melhus IL

45:37

+15:57

10.

Hilde Bringedal

Melhus IL

45:40

+16:00

11.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

46:37

+16:57

12.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

46:56

+17:16

13.

Jorunn Opedal Uglem

Melhus IL

52:48

+23:08

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Leik IL

35:25

+0:00

2.

Morten Blækkan

Børsa IL

40:23

+4:58

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

23:12

+0:00

2.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

25:38

+2:26

3.

Martin Melhuus

Melhus

27:03

+3:51

4.

Line Sølberg

Leik IL

28:37

+5:25

5.

Heidi Flå

Orkanger IF

30:00

+6:48

6.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

30:03

+6:51

7.

Kristin Antonsen

Leik IL

30:44

+7:32

8.

Kristin Våga Fløttum

Børsa IL

34:45

+11:33

9.

Arne Grønset

Orkanger IF

38:09

+14:57

10.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

40:53

+17:41

11.

Ola Neraune

Orkanger IF

43:29

+20:17

12.

Kjell Sølberg

Leik IL

53:05

+29:53

DSQ

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

27:56

115

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Karlsen

Melhus IL

32:46

+0:00

2.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

34:34

+1:48

3.

Dag Atle Lund

Børsa IL

1:08:27

+35:41

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Myrvang

Gaula OL

29:15

+0:00

2.

Sivert Bellingmo

Gaula OL

29:17

+0:02

3.

John Åmot

Leik IL

35:49

+6:34

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

36:54

+7:39

5.

Magnar Fandrem

Orkanger IF

37:27

+8:12

6.

Marit By

Børsa IL

37:30

+8:15

7.

Tor Isdal

Orkanger IF

1:03:58

+34:43

8.

Ole K. Lien

Leik IL

1:15:23

+46:08

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mari By

Børsa IL

39:10

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

7:39

+0:00

1.

Stein Hoseth

Melhus IL

7:39

+0:00

3.

Kristin Åsen

Melhus IL

11:43

+4:04

4.

Anna Bellingmo

Gaula OL

12:50

+5:11

5.

Mona Windseth

Melhus IL

22:11

+14:32

6.

Erik W. Bakk

Melhus IL

22:14

+14:35

7.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

34:36

+26:57

8.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

34:45

+27:06

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Moa

Orkanger IF

34:49

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2011, 21:28:04

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67