Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16 Tokerud 16. august 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:09:05

+0:00

2.

Emma Gren

Nydalens Skiklub

1:24:30

+15:25

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:40:42

+31:37

4.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:55:54

+46:49

5.

Kaia Solland

Statnett BIL

2:16:12

+1:07:07

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Riktor

IFE

1:19:29

+0:00

2.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

1:28:59

+9:30

3.

Susannah Malm

STATNETT

1:41:53

+22:24

4.

Rikke Gåsholt

UIO

2:13:06

+53:37

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

1:24:53

+0:00

2.

Maria Torgersen

Høeg Sport

1:44:27

+19:34

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

2:04:39

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

2:33:21

+28:42

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

1:14:32

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:28:00

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:33:10

+5:10

3.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:35:59

+7:59

DSQ

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:32:38

143 144 93 249

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:35:12

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:38:24

+3:12

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:40:00

+4:48

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:51:32

+16:20

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:20:22

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:34:34

+14:12

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Øystein Nybråten

Tyrving, IL

1:11:11

+0:00

2.

Torkild Eide Solstad

Tyrving, IL

1:24:50

+13:39

3.

Oscar Arman

Nykøpings OK

1:33:16

+22:05

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

1:20:22

+0:00

2.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

1:21:59

+1:37

3.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

1:22:19

+1:57

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo Bil

1:27:13

+6:51

5.

Olav Eide

SKBO

1:33:44

+13:22

6.

Rolf Anders Systad

Lyn

1:36:15

+15:53

7.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:39:34

+19:12

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:41:04

+20:42

9.

Arne Dybdahl

JERNBANEVERKET

1:43:03

+22:41

10.

Asbjørn Håland

Egp

1:45:30

+25:08

11.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:49:59

+29:37

12.

Tor Ringstad

Cisco

1:50:22

+30:00

13.

Jon Sletvold

Thales

1:54:10

+33:48

14.

Audun Bjerknes

PrivaT

2:03:09

+42:47

15.

Frode Lillevold

FFI

2:04:56

+44:34

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HeMING/NJÅRD

1:10:55

+0:00

2.

Odd Arve Lien

Fossum IF

1:11:34

+0:39

3.

Lasse Arnesen

Sweco Norge

1:14:17

+3:22

4.

Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

1:15:13

+4:18

5.

Lars Krüger

Gabler Wassum

1:19:36

+8:41

6.

Arne M. Torgersen

OSLO Kommune BIL

1:31:45

+20:50

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:33:13

+22:18

8.

Øivind Due Trier

FBI Norsk Regnesentral

1:52:18

+41:23

9.

Trond Westgaard

REC

1:56:57

+46:02

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:06:26

82

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

1:13:42

+0:00

2.

Øystein Kildahl

AHS

1:14:28

+0:46

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:16:05

+2:23

4.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

1:16:37

+2:55

5.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:17:42

+4:00

6.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:20:18

+6:36

7.

Hallvard Fjær

IFE

1:20:31

+6:49

8.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

1:29:34

+15:52

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:45:56

+32:14

10.

Richard Blom

FBI

1:54:47

+41:05

11.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:55:47

+42:05

12.

Iain Mcleod

FuGRO

2:02:49

+49:07

DSQ

Martin Veastad

Thales BIL

29:41

84 85 175 87 88 176 96 92 93 249

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:11:33

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:12:49

+1:16

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

1:15:02

+3:29

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:23:48

+12:15

5.

Helge Stenseth

Thales

1:52:44

+41:11

6.

Tron Danielsen

NILU

2:54:04

+1:42:31

DSQ

Mogens Monsen

MySoft as

1:05:47

78 97 85 175 87 176 90 91 92 93

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:33:57

85

Arrang

Bjørn Rossow

Thales

Arrang

Kjell Liset

Thales

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:09:57

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:10:50

+0:53

3.

Geir Trøan

TELENOR

1:16:21

+6:24

4.

Tore Ringerike

DNB

1:16:29

+6:32

5.

Helge Bjårland

ELLE BIL

1:21:25

+11:28

6.

Olav Hygen

Belisa

1:26:41

+16:44

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:27:31

+17:34

8.

Knut G Karlsen

KGK Management

1:27:57

+18:00

9.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:35:47

+25:50

10.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:39:12

+29:15

11.

Per Nermo

COWI BIL

1:40:29

+30:32

DSQ

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

25:44

87 176 90 91 92 93 249

DSQ

Tor Arne Ulfeng

NRVA

1:02:35

90 91

DSQ

Jørn Bue Olsen

JBO-prosjektledelse

1:08:59

97

DSQ

Reidar Kierulf

RKP

1:44:45

93

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

49:49

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:00:14

+10:25

3.

Einar Skåre

BREVPOST

1:04:48

+14:59

4.

Einar Hem

Ahus BIL

1:12:09

+22:20

5.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:13:11

+23:22

6.

Ivar Strømstad

Raumar

1:13:56

+24:07

7.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

1:14:30

+24:41

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

1:19:25

+29:36

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:22:30

+32:41

10.

Per Haugen

NEDERMAN

1:25:30

+35:41

11.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:32:13

+42:24

12.

Tom Ibsen

OUS

1:34:07

+44:18

13.

Torstein Østen

MAESTRO

1:41:26

+51:37

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:46:13

+56:24

15.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

1:49:06

+59:17

16.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

2:09:24

+1:19:35

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

46:53

80 81 141 143 144 93

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:04:39

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:08:46

+4:07

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:10:29

+5:50

4.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

1:14:03

+9:24

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:21:12

+16:33

6.

Jappe Blomhoff

OUS

1:21:13

+16:34

Rikshospitalet eksiterer ikke lengre

7.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:47:14

+42:35

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:47:45

+43:06

9.

Bjørn Berre

UMB

2:03:56

+59:17

DSQ

Arne Øfsthus

FUGRO

1:55:31

143

Arrang

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

1:16:04

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

1:22:01

+5:57

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:37:16

+21:12

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:38:27

+22:23

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:38:27

+22:23

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:56:27

+40:23

7.

Magne Grande

FBI

1:57:57

+41:53

8.

Harald Birkeland

OUS

2:04:45

+48:41

9.

Johann Theisen

KLP FORSIKRING

2:09:29

+53:25

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

95 79 80 81 141 142 143 144 93 249

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

2:00:28

143 144 93 249

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:34:38

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:44:38

+10:00

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

2:03:40

+29:02

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Eilertsen

Thales BIL

31:39

+0:00

2.

Stian Eilertsen

Thales BIL

48:02

+16:23

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

49:33

+0:00

2.

Camilla Oftebro

Fossum IF

1:00:32

+10:59

3.

Hans Henrik Fremming

HEMING/NJÅRD

1:24:30

+34:57

DSQ

Tor Kristian Håversen

Namsfogden

1:06:54

80 81 141 142 143 144 93 249

DSQ

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

1:44:03

95 79 142 143 144

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Nederhoed

NRK

1:06:43

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:13:26

+6:43

3.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:26:46

+20:03

4.

Vegard Eriksen

NRK

1:31:11

+24:28

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Nydalens Skiklub

56:35

+0:00

2.

Håkon Sagberg

FBI

1:30:29

+33:54

DSQ

Christine Parnemo

OSI

1:52:46

176 96


Sist oppdatert:

12 oktober 2011, 08:02:13

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

149

Antall startet:

149