Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2011, rankinglisterOG karusellen 2011, lagkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

OG Karusellen 4 17. august 2011

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

38:48

+0:00

2.

Erik Helgemo

Gaula OL

47:07

+8:19

3.

Brage Keiserås

Leik IL

56:11

+17:23

4.

Anders Solstad

Orkanger IF

59:55

+21:07

5.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus

1:09:17

+30:29

6.

Ola Keiserås

Leik IL

1:10:47

+31:59

7.

Erik Foss

Leik IL

1:14:22

+35:34

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

56:32

39

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

38:04

+0:00

2.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

38:17

+0:13

3.

Ingebrigt Eid

Leik IL

40:41

+2:37

4.

Hallgeir Øian

Gaula OL

44:25

+6:21

5.

Nils Kristian Moe

Klæbu IL

45:12

+7:08

6.

Ådne K. Berg

Leik IL

45:59

+7:55

7.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

47:56

+9:52

8.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

49:52

+11:48

9.

Ole Hjulstad

Melhus IL

55:02

+16:58

10.

Svein Olav Åmot

Leik IL

55:20

+17:16

11.

Jan Petter Oppedal

Melhus IL

1:00:05

+22:01

12.

Eivind Opedal

Melhus IL

1:09:19

+31:15

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

27:58

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

31:57

+3:59

3.

Ola Grendal

Orkanger IF

34:10

+6:12

4.

Hege S Melhuus

Melhus IL

34:28

+6:30

5.

Kåre Onsøyen

Melhus

42:57

+14:59

6.

Arne Gaustad

Børsa IL

43:41

+15:43

7.

Mette Moa

Orkanger IF

44:23

+16:25

8.

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

46:16

+18:18

9.

Ola Hjulstad

Melhus

47:31

+19:33

10.

Trine Sunnset

Melhus IL

47:53

+19:55

11.

Jan Erik Helgemo

Gaula OL

54:17

+26:19

12.

Jorunn Opedal Uglem

Melhus IL

58:59

+31:01

13.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:01:47

+33:49

14.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:04:09

+36:11

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

38:38

+0:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik IL

22:38

+0:00

2.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

22:46

+0:08

3.

Line Sølberg

Leik IL

23:19

+0:41

4.

Kjell Sølberg

Leik IL

24:49

+2:11

32 49 34 44 46 48

5.

Ingrid Opedal

Melhus IL

26:50

+4:12

6.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

30:05

+7:27

7.

Ola Neraune

Orkanger IF

30:44

+8:06

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

32:12

+9:34

9.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

33:22

+10:44

10.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

47:21

+24:43

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

49:35

+0:00

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OK

31:53

+0:00

2.

John Åmot

Leik IL

37:02

+5:09

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

42:19

+10:26

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

51:27

Kaja Øritsland

Melhus IL

43:10

Ane Hjulstad

Melhus IL

43:13


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2011, 14:44:41

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52