Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2011, rankinglisterOG karusellen 2011, lagkonkurranseDataeksport
Brikkesys.no

OG Karusellen 5 31. august 2011

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

50:51

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

53:35

+2:44

3.

Ola Keiserås

Leik IL

1:13:23

+22:32

4.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:13:31

+22:40

5.

Erik Foss

Leik IL

1:29:15

+38:24

Brutt

Brage Keiserås

Leik IL

1:07:39

61 62 63 64

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

45:19

+0:00

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

46:56

+1:37

3.

Svein Olav Åmot

Leik IL

48:04

+2:45

4.

Hallgeir Øian

Gaula OL

53:14

+7:55

5.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

53:46

+8:27

33

6.

Jan Hage

Leik IL

53:52

+8:33

7.

Ådne K. Berg

Leik IL

55:29

+10:10

8.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

57:46

+12:27

9.

Eivind Bakk

Melhus IL

59:49

+14:30

10.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:10:35

+25:16

10.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:10:35

+25:16

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik IL

43:00

+0:00

2.

Ola Grendal

Orkanger IF

46:02

+3:02

3.

Arne Gaustad

Børsa IL

51:08

+8:08

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

55:45

+12:45

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

57:19

+14:19

175

6.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:01:58

+18:58

7.

Ola Hjulstad

Melhus

1:03:18

+20:18

8.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:04:06

+21:06

100

9.

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

1:32:35

+49:35

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

51:02

+0:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Sølberg

Leik IL

31:25

+0:00

2.

Ola Neraune

Orkanger IF

33:14

+1:49

3.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

33:44

+2:19

4.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

33:57

+2:32

5.

Jonas Unsgård

Leik IL

36:34

+5:09

6.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

38:08

+6:43

7.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

43:42

+12:17

8.

Line Sølberg

Leik IL

47:56

+16:31

9.

Heidi Flå

Orkanger IF

53:00

+21:35

10.

Toril Rehaug

Orkanger IF

53:49

+22:24

11.

Marcel Lanckmans

Gaula OK

56:13

+24:48

12.

Åse Høgsteggen

Leik IL

1:09:31

+38:06

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

1:00:46

+0:00

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OK

33:45

+0:00

2.

John Åmot

Leik IL

55:22

+21:37

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

57:16

+23:31

4.

Marit By

Børsa IL

1:08:17

+34:32

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mari By

Børsa IL

1:08:51

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

20:59

Ane Hjulstad

Melhus IL

14:52

Stein Hoseth

Melhus IL

21:25

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

44:01

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

44:10

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mette Moa

Orkanger IF

44:00


Sist oppdatert:

13 september 2011, 21:55:15

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51