Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Romerike ranking 2011OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK KM 6. september 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:01:24

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

1:05:09

+3:45

3.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:07:02

+5:38

4.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:10:51

+9:27

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal Kommune BIL

57:24

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:39:35

+42:11

3.

Susannah Malm

STATNETT

1:43:14

+45:50

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hansen

PRIVAT

53:22

+0:00

2.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

1:02:06

+8:44

3.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:39:48

+46:26

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Freidig

53:51

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:51:56

+58:05

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

50:13

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

55:11

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:03:21

+8:10

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:09:16

+14:05

DSQ

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

27:47

109 95 81 82 90 91 92 249

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

56:32

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:17:43

+21:11

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:33:12

+36:40

4.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:46:29

+49:57

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:07:15

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:14:56

+7:41

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:38:11

+30:56

DSQ

Onelma Blomhoff

OUS

43:28

81 82 90 91 92

DSQ

Unni Drage

Aker Solutions

56:06

82 90 91 92

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:34:24

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyongsari

Bækkelagets Spkl.

1:18:45

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

47:04

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

48:43

+1:39

3.

Eskil Dahlen

Telenor

1:09:06

+22:02

4.

Lars Grande

FBI

1:11:31

+24:27

5.

Tor Ringstad

Cisco

1:12:20

+25:16

6.

Christian Grotnes

NRK BIL

1:18:33

+31:29

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

53:18

+0:00

2.

Roger Birkeland

Telenor BIL

56:09

+2:51

3.

Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

58:12

+4:54

4.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:06:00

+12:42

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:07:22

+14:04

6.

Guttorm L Egge

SPAREBANK 1 GRUPPEN

1:15:07

+21:49

7.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:20:34

+27:16

DSQ

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

48:05

94 88 105 97 83 90 91 92

DSQ

Geir Hanesand

Thales

1:02:45

88 105 97 83 90

DSQ

Jarle Rothi

Fossum IF

1:11:39

83 90 91 92

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

51:12

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:45

+4:33

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

56:05

+4:53

4.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

56:09

+4:57

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:47

+6:35

6.

Tore Sannes

Geocap

57:58

+6:46

7.

Martin Veastad

Thales

58:06

+6:54

8.

John Hansen

AB PIL

59:29

+8:17

9.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:02:10

+10:58

10.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:04:11

+12:59

11.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:05:44

+14:32

12.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:06:47

+15:35

13.

Øystein Kildahl

AHS

1:07:49

+16:37

14.

Olav Johannessen

DNB NOR

1:11:30

+20:18

15.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:17:30

+26:18

16.

Richard Blom

FBI

1:21:05

+29:53

DSQ

Iain Mcleod

FuGRO

27:40

88 105 97 83 90 91 92 249

DSQ

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:01:33

90 91 92 249

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

48:50

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

51:31

+2:41

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

58:03

+9:13

4.

Are Eriksen

OSI

1:02:02

+13:12

5.

Johan T Jensen

UD

1:10:46

+21:56

6.

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

1:33:17

+44:27

7.

Bjørn Rossow

Thales

1:36:52

+48:02

DSQ

Reidar Vifstad

TYRVING

59:49

141 83 88 90 91 92

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

44:19

+0:00

2.

Leif Billingsø

Tele BV

53:00

+8:41

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

55:03

+10:44

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:35

+15:16

5.

Per Nermo

COWI BIL

1:06:36

+22:17

6.

Reidar Kierulf

RKP

1:08:34

+24:15

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:12:43

+28:24

8.

Tore Ringerike

DNB

1:14:58

+30:39

9.

Magne Osmundsen

NILU

1:20:51

+36:32

DSQ

Tor Arne Ulfeng

NRVA

38:58

88 90 91 92 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

33:27

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

38:24

+4:57

3.

Helge Revhaug

PRIVAT

38:35

+5:08

4.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

39:16

+5:49

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

39:45

+6:18

6.

Einar Hem

Ahus BIL

42:00

+8:33

7.

Helge Bjårland

ELLE BIL

44:55

+11:28

8.

Ivar Strømstad

Raumar

45:42

+12:15

9.

Trond Wettergreen

Andvord

48:04

+14:37

10.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

50:54

+17:27

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

58:22

+24:55

12.

Per Haugen

NEDERMAN

1:05:47

+32:20

13.

Einar Skåre

Brevpost

1:06:12

+32:45

14.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:17:18

+43:51

15.

Bjørn Larsen

OSLO LÆRERNE

1:20:46

+47:19

DSQ

Erik Haugros

Lørenskog kommune

31:56

95 90 91 92 249

OK

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:22

DSQ Ikke nullet brikke

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

1:17:38

95 90 91 92

Arrang

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred fagervik

Thales

44:59

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

46:15

+1:16

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

46:58

+1:59

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:22

+4:23

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:36

+4:37

6.

Svrre Farstadvold

PEtec

57:27

+12:28

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

57:49

+12:50

8.

Jappe Blomhoff

OUS

59:41

+14:42

Rikshospitalet eksisterer ikke lengre

9.

Eivind Aas

GeoFORM

1:02:34

+17:35

10.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:06:20

+21:21

11.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

1:14:25

+29:26

12.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:20:58

+35:59

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:22:27

+37:28

14.

Arne Jordal

SAS

1:25:35

+40:36

15.

Tor Henriksen

HIO

1:39:21

+54:22

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

36:35

109 95 81 82 90

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

57:25

95 81 82 90 91 92

Arrang

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

53:27

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

54:23

+0:56

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

57:02

+3:35

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:02:29

+9:02

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:03:27

+10:00

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:16:29

+23:02

7.

Magne Grande

FBI

1:21:28

+28:01

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:25:35

+32:08

9.

Per Gjermo

Asker SK

1:26:49

+33:22

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:29:41

+36:14

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

35:14

90 91 92 249

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

1:18:49

82 90 91 92

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

59:24

+0:00

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:05:01

+5:37

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:06:49

+7:25

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:17:59

+18:35

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Marteby

Namsfogden i Oslo

40:45

+0:00

2.

Tor Simonsen

Privat

1:09:38

+28:53

3.

Liv Simonsen

Privat

1:09:39

+28:54

4.

Lars Sandvik

PRIVAT

1:14:18

+33:33

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oda E Paulsen

Nittedal

42:50

82 142 90 130 138 92

DSQ

Ingrid Bredalen

Nittedal

1:00:39

142 90 130

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Blomseth

Vålerengen

57:27

+0:00

2.

Lars Benestad

Grane

1:10:02

+12:35

3.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:13:11

+15:44

4.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:15:50

+18:23

DSQ

Per Anders Ifarnes

PRIVAT

38:10

83 88 90 91 92 249

DSQ

Astrid Ruud

Nittedal

1:02:26

141 83 88

DSQ

Lars Erik Vestad

Nittedal

1:13:20

88 90 91 92 249

DSQ

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:14:35

90 91 92 249

DSQ

Rune Egeland

PRIVAT

1:20:51

88 90 91 92


Sist oppdatert:

12 oktober 2011, 08:01:38

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

151

Antall startet:

151