Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P24 Ammerud 13. september 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

45:01

+0:00

2.

Ida Sletten

OUS

46:21

+1:20

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

52:14

+7:13

4.

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

1:07:50

+22:49

5.

Heidi Marteby

Namsfogden i Oslo

1:09:25

+24:24

6.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:17:47

+32:46

7.

Marit Larsen

Statnett BIL

1:38:04

+53:03

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

1:06:48

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

1:40:41

+33:53

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

42:45

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

52:08

+9:23

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

49:20

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:17:08

+27:48

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:21:36

+32:16

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:17

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

38:38

+2:21

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

43:32

+7:15

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

47:10

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

49:01

+1:51

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:18:54

+31:44

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

42:07

+0:00

DSQ

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:03:43

35 32 100 249

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

39:37

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

55:02

+15:25

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:15:31

+35:54

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:02:31

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Kortner

Østmarka OK

54:40

+0:00

2.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:27:35

+32:55

3.

Torjus Selven Kalverud

Oppsal IF

1:34:21

+39:41

DSQ

Håkon Njåstein

Tyrving, IL

1:06:31

101 103 104 50 41 109 32 100

DSQ

Kyongsari

Bækkelagets Spkl.

1:34:29

32

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

48:54

+0:00

2.

Gard Lindseth

Nydalen SK

58:31

+9:37

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo Bil

59:29

+10:35

4.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:00:09

+11:15

5.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:01:03

+12:09

6.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

1:02:00

+13:06

7.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:35

+14:41

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:51

+19:57

9.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:09:51

+20:57

10.

Marius Burmo

PRIVAT

1:31:39

+42:45

DSQ

Audun Bjerknes

PrivaT

1:11:04

59 60 101 103 104 50 41 109 32 100

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Birkeland

Telenor BIL

50:30

+0:00

2.

Trond Westgaard

REC

59:19

+8:49

3.

Terje Urfjell

Imås IL

59:27

+8:57

4.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:04:11

+13:41

5.

Øyvind Grandum

FFI

1:21:45

+31:15

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:27

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

49:21

+1:54

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

53:05

+5:38

4.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

58:28

+11:01

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

58:28

+11:01

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:00:04

+12:37

7.

Martin Veastad

Thales

1:00:32

+13:05

8.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:02:19

+14:52

9.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:02:36

+15:09

10.

Olav Johannessen

DNB NOR

1:03:09

+15:42

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:03:44

+16:17

12.

Per Osen

Clæfus

1:07:37

+20:10

13.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:07:47

+20:20

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

34:19

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

41:58

+7:39

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

46:57

+12:38

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

48:07

+13:48

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

52:55

+18:36

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

53:38

+19:19

7.

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

1:00:09

+25:50

DSQ

Mogens Monsen

MySoft as

1:08:52

54 103 32

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:53

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

47:37

+5:44

3.

Geir Trøan

TELENOR

49:31

+7:38

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

52:39

+10:46

5.

Magne Osmundsen

NILU

54:49

+12:56

6.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

54:56

+13:03

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

55:53

+14:00

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:05:34

+23:41

DSQ

Knut G Karlsen

KGK Management

1:05:09

54 103

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Skåre

Brevpost

33:05

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

33:11

+0:06

3.

Jon Færden

Kredinor

33:21

+0:16

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

38:48

+5:43

5.

Bjørn Grenager

Thales BIL

44:01

+10:56

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

44:13

+11:08

7.

Per Erik Sørensen

Haugerud

47:44

+14:39

8.

Bjørn Larsen

OSLO LÆRERNE

47:55

+14:50

9.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

50:55

+17:50

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

51:16

+18:11

11.

Per Haugen

NEDERMAN

54:49

+21:44

12.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:00:17

+27:12

DSQ

Erik Haugros

Lørenskog kommune

43:41

46

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

51:26

35 32 100

DSQ

Karl A Langerød

Lovisenberg

54:44

49

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

31:51

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

35:02

+3:11

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

35:02

+3:11

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

37:08

+5:17

5.

Tor Ommundsen

Veritas

37:33

+5:42

6.

Sturle Hånes

GeoFORM

40:55

+9:04

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

43:54

+12:03

8.

Ronald Inglingstad

NORDEA

44:07

+12:16

9.

Bjørn Eckstrøm

NVE

45:56

+14:05

10.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

46:08

+14:17

11.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

46:24

+14:33

12.

Svein Kvalhei

Bergens Tidende, Oslo

47:05

+15:14

13.

Arne Øfsthus

FUGRO

48:45

+16:54

14.

Sverre Farstadvold

PEtec

49:22

+17:31

15.

Terje Throndsen

PeCon

54:32

+22:41

16.

Tor Henriksen

HIO

58:36

+26:45

17.

Arne Jordal

SAS

59:13

+27:22

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

37:59

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

39:07

+1:08

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

42:29

+4:30

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

43:55

+5:56

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

47:50

+9:51

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

51:45

+13:46

7.

Magne Grande

FBI

52:55

+14:56

8.

Per Gjermo

Asker SK

54:33

+16:34

9.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

55:31

+17:32

10.

Harald Birkeland

OUS

57:05

+19:06

11.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:00:01

+22:02

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

46:18

50 49 41 35 32 100

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

58:58

50

DSQ

Thomas Røgeberg

KOLL

2:27:51

36

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

44:43

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

48:11

+3:28

3.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

51:37

+6:54

4.

Oddvar Andreassen

Romerikeslaget

1:20:57

+36:14

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Kristian Håversen

Namsfogden

36:58

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

48:14

+0:00

2.

Tor Simonsen

Privat

1:31:45

+43:31

3.

Liv Simonsen

Privat

1:32:36

+44:22

DSQ

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

1:18:01

42 47 38 37 34 31

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

Rådtassene

42:46

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Marius Pedersen

KPP/Runners

28:06

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

42:21

+14:15

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

47:07

+19:01

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

52:34

+24:28

5.

Rune Egeland

PRIVAT

53:53

+25:47

6.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

55:06

+27:00

DSQ

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:03:58

54 103 50 41 32 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Vogt

Østmarka OK

1:11:04

+0:00

DSQ

John Eivind Presterud

JERNBANEVERKET

55:37

50 41 32 100 249

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

1:20:24

+0:00


Sist oppdatert:

12 oktober 2011, 07:56:12

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

143

Antall startet:

143