Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2012 SammenlagtOBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Normarkskarusellen løp 1 12 24. mai 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lea Wisløff

KjELSÅS

27:01

+0:00

Godkjent

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

45:30

+0:00

2.

Ninni Lund Holter

46:36

+1:06

3.

Nora Berlin

HEMING

54:30

+9:00

4.

Oda Haram

HEMING/NJÅRD

1:02:36

+17:06

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Louise Mari Baardsen

Heming orientering

104 49 136 128 132 133 134 140 142 100 175

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Bjerregård

NYDALEN

57:10

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

57:29

+0:00

2.

SIgne Flood Kjeldsen

GEOFORM

1:00:59

+3:30

3.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:03:45

+6:16

4.

Nanna Fløgstad Solberg

HEMING

1:10:57

+13:28

5.

Anna Klich

OSI Orientering

1:14:04

+16:35

6.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:24:54

+27:25

7.

Sigrid Vatne

4Subsea

1:43:35

+46:06

DSQ

Charlotte Sanchis

Fugro

40:50

106 107 126 128 131 136 137 140 145 142 100

DSQ

Astrid Seeberg

HEMING orientering

1:21:33

145 175

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Bakkland

Sørreisa OL

42:33

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:00

+18:27

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:32:42

+50:09

DSQ

Tonje Fredrikson

UiO

44:10

126 128 131 136 137 140 145 142 100 175

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:03:11

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

1:08:20

+5:09

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:27:02

+23:51

DSQ

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:03:22

78 106 107 126 128 131 136 137 145 100

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:25:48

145 175

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Turter

NYDALEN

1:02:53

+0:00

2.

Nan Fløgstad

HEMING

1:11:05

+8:12

3.

Ingrid Nermoen

BIL Ahus

1:11:55

+9:02

godkjent

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

32:01

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:10:11

+38:10

3.

Helle Andresen

Den Norske Turistforening BIL

1:24:34

+52:33

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

52:31

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

58:04

+5:33

3.

Nina Kolberg

TYRVING

59:29

+6:58

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:00:32

144

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Romerike Politi

51:55

+0:00

2.

Liv Horntvedt

LIa

1:00:04

+8:09

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:02:12

+10:17

4.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:18:42

+26:47

5.

Liv Solland

VIa Nova

1:52:43

+1:00:48

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:01:09

144

DSQ

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:20:35

100

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

45:18

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:02:23

+17:05

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:13:41

+28:23

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Giverin

HEMING Orientering

22:44

+0:00

2.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

34:28

+11:44

3.

Ask Hoaas Østereng

HeMING

40:28

+17:44

4.

Jan Marcus Daza Fredriksen

Frigg

43:32

+20:48

5.

Jacob Fossum Myrland

Frigg

43:32

+20:48

DSQ

Ole Helmers

HEMING

39:16

105

DSQ

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING orientering

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Fremming

HemING orientering

29:31

+0:00

2.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

31:10

+1:39

3.

Håvard Høymork

HEMING Orientering

31:11

+1:40

4.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

49:12

+19:41

5.

Henrik Reusch

HEMING/NJÅRD

59:37

+30:06

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Steinsby Wassberg

Heming Orientering

37:47

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING/NJÅRD

43:07

+0:00

2.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:02:00

+18:53

3.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:03:57

+20:50

4.

Nicolai Andersen

HEMING

1:08:33

+25:26

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING orientering

53:19

+0:00

2.

Ulrik Arnesen

Heming orientering

53:25

+0:06

3.

Kristian Gjemdal

HEMING Orientering

1:01:20

+8:01

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:06:56

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

KrIstiansand OK

1:01:25

+0:00

DSQ

Jarl Magnus Berge

Søgne Sogndalen OK

57:17

108 129 130 102 103 136 137 140 145 142 100

DSQ

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:02:43

108 129 130 102 103 145

DSQ

Knut Inge Engelbreth

4Subsea

1:23:58

130 102 103 136 137

DSQ

Johan Johansen

Sentrum OK

1:46:28

108 129 130 102 103 145 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

56:04

+0:00

2.

Ulf Brenna

DnB

56:40

+0:36

3.

Magne Omestad

SYkehuspartner

58:11

+2:07

4.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

1:05:12

+9:08

5.

Gløer Winsvold

SEntrum OK

1:13:18

+17:14

6.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:13:29

+17:25

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:24:23

+28:19

8.

Arve Austad

Texas Instruments

1:59:07

+1:03:03

9.

Marius Burmo

Privat

2:07:46

+1:11:42

DSQ

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

16:38

108 129 130 102 103 136 137 140 145 142 100 175

DSQ

Gerrit Rode

Fet O-Lag

17:50

108 129 130 102 103 136 137 140 145 142 100 175

DSQ

Rune Myrland

Boklink

24:16

78 105 108 129 130 102 103 136 137 140 145 142 10...

DSQ

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

55:58

108 136 137 140 145 142 100

DSQ

Lars Grande

FBI

1:00:42

108 129 130 102 103

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

1:02:42

140 145 142 100

DSQ

Andreas Medalen

NEtcom

1:04:41

136 137

DSQ

Olav Eide

SKBO

1:06:21

136 140 145 142 100

DSQ

Tor Ringstad

Cisco

1:14:12

102 103 136 137 145

DSQ

Audun Bjerknes

PrivaT

1:23:58

129 175

DSQ

Helge Weydahl

FFI

1:59:18

108

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

53:44

+0:00

2.

Terje Urfjell

IL Imås

1:05:31

+11:47

3.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

1:08:28

+14:44

4.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:19:14

+25:30

5.

Uno Hanslien

Bilpost

2:06:07

+1:12:23

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

51:53

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

54:17

+2:24

3.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

55:18

+3:25

4.

Johan Lunde

OUS

57:23

+5:30

5.

Egil Rundbergt

Nydalens Skiklub

58:21

+6:28

6.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

59:26

+7:33

7.

Kjell Markset

KOLL

1:01:32

+9:39

8.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

1:01:37

+9:44

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:04:07

+12:14

10.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:04:22

+12:29

11.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:04:27

+12:34

12.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

1:07:38

+15:45

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:11:49

+19:56

14.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:14:20

+22:27

15.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:14:49

+22:56

16.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:17:57

+26:04

17.

Per Stedje

BASEFARM

1:26:58

+35:05

DSQ

Knut Onsager

GEOFORM

59:57

105 108 126 128 131 136 137 140 144 142 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

40:50

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:39

+5:49

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:55

+13:05

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

56:34

+15:44

5.

Tom Andreassen

DNBNOR

56:44

+15:54

6.

Morten Mall

Akwagroup

58:38

+17:48

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:06:20

+25:30

8.

Helge Stenseth

DNK

1:18:31

+37:41

9.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:32:31

+51:41

DSQ

Richard Blom

FBI

53:16

100

DSQ

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:01:28

145

DSQ

Jeppe Hansson

FOSSUM

1:02:16

107

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

42:28

+0:00

2.

Cato Molthe

STavanger Orienteringsklubb

56:49

+14:21

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:35

+15:07

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:03:58

+21:30

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:04:46

+22:18

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:12:11

+29:43

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:22:45

+40:17

DSQ

Sverre Seeberg

DnB NOR

1:24:54

145

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:25:44

107 145 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

30:43

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

32:02

+1:19

3.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

32:07

+1:24

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

34:05

+3:22

5.

Jon Færden

Kredinor

37:45

+7:02

6.

Ivar Strømstad

Raumar

39:22

+8:39

7.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

39:37

+8:54

8.

Einar Skåre

Brevpost

40:43

+10:00

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

41:09

+10:26

10.

Roar Gudding

VETBIL

44:28

+13:45

11.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:20

+14:37

12.

Per Haugen

NEDERMAN

47:35

+16:52

13.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:48:25

+1:17:42

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

1:16:57

107 136

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:57

+0:00

2.

Einar Hem

LILLOMARKA

40:02

+2:05

3.

Arne Reistad

Thales BIL

43:12

+5:15

4.

Sigfred Fagervik

Thales

46:27

+8:30

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

46:41

+8:44

6.

Tor Ommundsen

Veritas

50:47

+12:50

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

51:03

+13:06

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

53:21

+15:24

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:26

+16:29

10.

Sturle Hånes

GeoFORM

55:21

+17:24

11.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

58:40

+20:43

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:06:43

+28:46

13.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:07:07

+29:10

14.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

1:11:44

+33:47

DSQ

Gunnar Olsen

LIa

39:39

144

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

1:01:01

107 136

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:54

144

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:46

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

45:26

+2:40

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

46:23

+3:37

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

47:50

+5:04

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

51:59

+9:13

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

54:55

+12:09

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

57:40

+14:54

8.

Per Gjermo

Asker SK

59:00

+16:14

9.

Harald Birkeland

OUS

59:54

+17:08

10.

Per Ongstad

PRIVAT

1:01:56

+19:10

11.

Tor Henriksen

HiO

1:04:54

+22:08

12.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:24:36

+41:50

13.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:33:07

+50:21

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:14:52

106 107 136

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:19:11

144

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Grande

FBI

55:11

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI

56:06

+0:55

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:01:20

+6:09

4.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:02:50

+7:39

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:18:38

+23:27

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

32:57

+0:00

godkjent

2.

Hanna Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

32:59

+0:02

godkjent

3.

Siri Vaggen Olsen

Den Norske Turistforening BIL

33:29

+0:32

4.

Lisbet Haboe

PRIVAT

36:09

+3:12

godkjent

DSQ

Anne Kristine Amble

COWI

26:07

77 79 138 141 142 100

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Småvik Johansen

HEMING

35:46

+0:00

2.

Pernille Yttreeide

HEMING/NJÅRD

45:27

+9:41

3.

Annemarie Erichsen

Koll IL

48:51

+13:05

4.

Ingrid Haugmo

HEMING

51:38

+15:52

5.

Magne Eimot

PRIVAT

59:55

+24:09

6.

Tor Simonsen

Privat

1:08:07

+32:21

7.

Liv Simonsen

Privat

1:08:58

+33:12

DSQ

Tine Almeland

4Subsea

1:13:10

138 141 142 175

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Strand

ABGSC

52:05

+0:00

2.

Torkel Langballe

Ensure

56:02

+3:57

3.

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

59:13

+7:08

4.

Alexandra Devik

OSI Orientering

1:08:13

+16:08

DSQ

Guro Svane Bratset

OUS

1:02:01

142 100

DSQ

Simen Kjellberg

Koll IL

1:38:03

128 132 133 134 140 142 100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Camilla Stang

OSI Orientering

37:55

+0:00

2.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

41:17

+3:22

3.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

58:59

+21:04

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

47:03

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

53:09

+6:06

3.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:16:39

+29:36

4.

Jan Muren

4Subsea

1:23:31

+36:28

DSQ

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

32:55

107 126 128 131 136 137 140 145 142 100 175

DSQ

Ola Nakken

AHUS BIL

42:30

175

DSQ

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

48:40

126 128 131 136 137

DSQ

REin Kristian Raaholdt

OSI

1:00:55

145

DSQ

Geir Botterli

Energy Micro

1:15:51

106 107 126 128 131 136 137 140 145 142 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

55:08

+0:00

2.

Lukauskas Mindaugas

Ok versme

56:08

+1:00

3.

Lars Benestad

Grane

1:12:43

+17:35

4.

Rune Egeland

PRIVAT

1:34:02

+38:54

DSQ

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:14:00

100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bettyann Bjerkreim Nilsen

LILLehammer OK

1:08:40

145

DSQ

Inger Liv Bjerkreim Nilsen

LILLehammer OK

1:13:40

145


Sist oppdatert:

14 september 2012, 00:59:14

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

224

Antall startet:

224