Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
ABIK Romerike Ranking 2012OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R4 og OBIK P7 29. mai 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren

ABB

48:44

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

55:48

+7:04

3.

Stine Møller

Flytoget

1:12:07

+23:23

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Arntzen

Raumar

1:01:33

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:07:57

+6:24

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:08:46

+7:13

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

55:59

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:14:34

+18:35

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:15:40

+0:00

2.

Aina Grymyr

IBM-klubben

1:53:28

+37:48

249

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

44:11

+0:00

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

10:19

32 37 36 38 39 40 249

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

51:54

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:13:03

+21:09

3.

Liv Simonsen

Privat

1:59:10

+1:07:16

DSQ

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:23:58

40

DSQ

Nina Kolberg

Tyrving, IL

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Romerike Politi

54:34

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

59:01

+4:27

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:01:06

+6:32

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:09:05

+14:31

5.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:19:05

+24:31

6.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:21:55

+27:21

7.

Ellen Grande

PRIVAT

1:42:27

+47:53

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:42

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:06:45

+13:03

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:13:39

+19:57

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:20:09

+26:27

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Fjorstad

Oppsal IF

53:11

+0:00

2.

Torjus Selven Kalverud

Oppsal IF

1:08:05

+14:54

3.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:13:32

+20:21

DSQ

Ole Peder Borgting

Opsal

1:05:02

33 34 35 36 37 38 40

DSQ

Eirik Brynhildsen

Oppsal IF

1:19:12

40

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Sykehuspartner

44:20

+0:00

2.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

46:36

+2:16

3.

Per Ivar Nikolaisen

TU

46:52

+2:32

4.

Eskil Dahlen

Telenor

50:15

+5:55

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

53:16

+8:56

6.

Johs Hjelmstad

BJK

53:54

+9:34

7.

Lars Karelius Noer

NRK

54:18

+9:58

8.

Christian Grotnes

NRK BIL

1:03:55

+19:35

9.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:03:57

+19:37

10.

Tor Ringstad

Cisco

1:08:11

+23:51

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

23:52

33 34 35 36 37 38 40

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

47:48

+0:00

2.

Odd Arne Lian

VeidEKKE

51:36

+3:48

3.

Johan Haavardtun

Schenker

51:59

+4:11

4.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

59:07

+11:19

5.

Trond Westgaard

REC

1:01:53

+14:05

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:07:36

+19:48

7.

Øyvind Grandum

FFI

1:11:36

+23:48

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

43:29

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

43:38

+0:09

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

49:31

+6:02

4.

Pål Therkelsen

Privat

51:44

+8:15

5.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

52:53

+9:24

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

53:45

+10:16

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

54:22

+10:53

8.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

55:14

+11:45

9.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

56:44

+13:15

10.

Tore Sannes

Geocap

59:31

+16:02

11.

Øystein Kildahl

AHS

1:00:41

+17:12

12.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:26:31

+43:02

13.

Geir Hanesand

Thales

1:32:06

+48:37

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

37:55

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

41:04

+3:09

3.

Tormod Øvergaard 

Intero

42:16

+4:21

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

44:25

+6:30

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

47:30

+9:35

6.

Helge Stenseth

DNK

1:17:29

+39:34

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:30:25

+52:30

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:48

+0:00

2.

Tore Ringerike

DNB

46:51

+5:03

3.

Kjell Røkke

Reinertsen

49:39

+7:51

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

50:34

+8:46

5.

Per Nermo

COWI BIL

50:56

+9:08

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

51:12

+9:24

7.

Kjell Hobøl

SKBIL

51:15

+9:27

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:23

+11:35

9.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

53:51

+12:03

10.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

54:08

+12:20

11.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

55:26

+13:38

12.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:00:36

+18:48

DSQ

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

1:03:52

38 40

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

32:38

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

36:38

+4:00

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

48:07

+15:29

4.

Trond Wettergreen

Andvord

50:03

+17:25

5.

Roar Gudding

VETBIL

50:19

+17:41

6.

Torstein Østen

MAESTRO

52:12

+19:34

7.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

52:13

+19:35

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

52:20

+19:42

9.

Kaare Solhjell

Privat

56:16

+23:38

10.

Einar Skåre

Brevpost

58:08

+25:30

11.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:01:52

+29:14

12.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:23:55

+51:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

40:44

+0:00

2.

Svein Lie

Fossum IF

41:16

+0:32

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:07

+7:23

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:34

+7:50

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:02

+8:18

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

52:35

+11:51

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

52:51

+12:07

8.

Arne Reistad

Thales BIL

1:00:45

+20:01

9.

Terje Throndsen

PeCon

1:02:45

+22:01

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:04:09

+23:25

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:02

+24:18

12.

Annar Brustad

FOBIL

1:08:06

+27:22

13.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

1:15:58

+35:14

14.

Trond Varang

BM Norgros

1:19:40

+38:56

15.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:22:14

+41:30

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

53:53

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

57:13

+3:20

3.

Helge Kvaase

HIAK

57:33

+3:40

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:06:27

+12:34

5.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:07:29

+13:36

6.

Per Gjermo

Asker SK

1:10:00

+16:07

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:13:03

+19:10

8.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:14:40

+20:47

9.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:19:38

+25:45

10.

Harald Birkeland

OUS

1:22:38

+28:45

11.

Tor Henriksen

HIO

1:33:42

+39:49

DSQ

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:50:16

37 36 38 39 40

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

59:11

+0:00

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:05:22

+6:11

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:06:08

+6:57

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:10:07

+10:56

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mate Gammelsæter

SP freidig

42:45

+0:00

2.

Ingrid Nermoen

AHUS BIL

50:40

+7:55

3.

ARNE KLAVENESS

AKER Solutions

57:37

+14:52

4.

Arild Lund

NORGES BANK

1:08:37

+25:52

5.

Runar Mykletun

Cappelen

1:29:35

+46:50

6.

Bent Vale

NORGES BANK

1:41:10

+58:25

7.

Tor Simonsen

Privat

1:57:38

+1:14:53

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

44:18

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

49:15

+4:57

3.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

50:26

+6:08

4.

Ivar Strømstad

Raumar

53:33

+9:15

5.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

57:15

+12:57

6.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

58:02

+13:44

7.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:09:17

+24:59

DSQ

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

48:47

36 35 38 37 40

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

52:06

+0:00

2.

Tor Kristian Håversen

Namsfogden i Oslo

1:26:40

+34:34

Arrang

Magne Osmundsen

NILU

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Alvestad

Nydalen SK

54:19

+0:00

2.

Magne Knudsen

Privat

1:04:27

+10:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2012, 08:04:38

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147