Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Nordmarkskarusellen 2012 SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Normarkskarusellen løp 2 12 31. mai 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

33:38

+0:00

2.

Emilie Bakkevig

HEMING Orientering

40:00

+6:22

3.

Emilie Flø

LILLOMARKA

53:26

+19:48

4.

Lea Wisløff

KjELSÅS

1:01:05

+27:27

5.

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

1:20:52

+47:14

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

43:08

+0:00

2.

Oda Haram

HEMING/NJÅRD

48:21

+5:13

3.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

51:15

+8:07

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Yttreeide

HEMING Orientering

35:07

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING Orientering

40:05

+0:00

2.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

43:23

+3:18

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Bjerregård

NYDALEN

49:31

+0:00

2.

Ingeborg Seeberg

HEMING/NJÅRD

51:19

+1:48

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:01:05

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Selvig

PRIVAT

53:17

+0:00

2.

Liv Berg

Fossum IF

55:10

+1:53

3.

Maren Edvardsen

Aquateam

57:05

+3:48

DSQ

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

36:09

71 114

DSQ

Kristin Goa

PRIVAT

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

49:39

+0:00

2.

Astrid Seeberg

HEMING orientering

51:20

+1:41

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

52:59

+3:20

4.

Astrid Uhrenholt Jacobsen

HEMING/NJÅRD

53:01

+3:22

5.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

55:33

+5:54

6.

SIgne Flood Kjeldsen

GEOFORM

56:39

+7:00

7.

Nanna Fløgstad Solberg

HEMING

56:50

+7:11

8.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

1:07:46

+18:07

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

55:18

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:27

+4:09

3.

Birgitte Blindheim

OUS

1:09:22

+14:04

4.

Rikke Gåsholt

UiO

1:14:52

+19:34

5.

Tonje Fredrikson

UiO

1:29:00

+33:42

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

42:04

+0:00

2.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

45:35

+3:31

3.

Anne Danielsen

LYN

47:46

+5:42

4.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

55:01

+12:57

5.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

55:04

+13:00

6.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

57:57

+15:53

7.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:02:00

+19:56

8.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:08:54

+26:50

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nan Fløgstad

HEMING

56:53

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

35:33

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

37:32

+1:59

3.

Elle Melbye

Elle BIL

46:22

+10:49

4.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

57:14

+21:41

DSQ

Lise Hugdahl

COOP

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

43:51

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

45:44

+1:53

3.

Nina Kolberg

TYRVING

46:46

+2:55

DSQ

Eilen Vik

Aquateam

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:35

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

47:54

+10:19

3.

Inger Døhlen

Romerike Politi

51:02

+13:27

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

54:51

+17:16

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

56:34

+18:59

6.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:15:55

+38:20

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

39:19

+0:00

2.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

57:09

+17:50

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

57:21

+18:02

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:04:41

+25:22

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:39:12

+59:53

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING orientering

30:43

+0:00

2.

Rein Brenna

HEMING/NJÅRD

40:29

+9:46

3.

Ask Hoaas Østereng

HeMING

40:30

+9:47

4.

Balder Gammeli-Messel

KOLL IL

43:07

+12:24

5.

Halfdan Baumann

HEMING orientering

44:11

+13:28

6.

Arild Baumann

HEMING Orientering

44:32

+13:49

7.

Henrik Nesse

HEMING/NJÅRD

44:45

+14:02

7.

Nikolai Baklund

HEMING/NJÅRD

44:45

+14:02

9.

Odin Gammeli-Messel

Koll IL

51:40

+20:57

10.

Ferdinand Fremming

HEMING/NJÅRD

58:44

+28:01

97

11.

Kristian Østermann

HEMING/NJÅRD

58:46

+28:03

97

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Halden

Nydalens Skiklub

23:47

+0:00

2.

Olav Torgersen

Bækkelagets Spkl.

34:16

+10:29

3.

Oscar Giverin

HEMING Orientering

54:43

+30:56

4.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:00:49

+37:02

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Steinsby Wassberg

HEMING Orientering

35:07

+0:00

DSQ

Johan Bjerkheim

HeMING/NJÅRD

37:12

123

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

29:23

+0:00

2.

Petter Astrup Arnesen

HEMING/NJÅRD

38:26

+9:03

3.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

41:44

+12:21

4.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

45:22

+15:59

5.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens Skiklub

56:16

+26:53

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING orientering

41:21

+0:00

2.

Ulrik Arnesen

HEMING orientering

43:45

+2:24

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

50:45

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

51:38

+0:53

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

STatnett BIL

41:57

+0:00

2.

Halvor Saunes

Nydalens Skiklub

47:11

+5:14

3.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

47:42

+5:45

4.

Sindre Selvig

Nydalens Skiklub

54:09

+12:12

5.

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

1:10:48

+28:51

6.

Ivar Aannerød

Bodø omegn il

1:11:44

+29:47

7.

Russell Flynn

Reload

1:15:58

+34:01

8.

Dag Kristoffersen

PRIVAT

1:44:44

+1:02:47

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

SYkehuspartner

44:52

+0:00

2.

Per Øyvind Stene

Nille

45:57

+1:05

3.

Olav Eide

SKBO

46:09

+1:17

4.

Christian Vogelsang

NIVA

46:12

+1:20

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

47:35

+2:43

6.

Gard Lindseth

Nydalen SK

48:50

+3:58

7.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

49:39

+4:47

8.

Endre Stokseth

Geodata AS

51:23

+6:31

9.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

51:33

+6:41

10.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

53:58

+9:06

11.

Audun Bjerknes

PrivaT

55:38

+10:46

12.

Peder Natvig

NORGES BANK

56:52

+12:00

13.

Knut Jostein Sætnan

OPIL

57:29

+12:37

14.

Hallvard Koren

OK Moss

58:25

+13:33

15.

Tor Ringstad

Cisco

1:00:07

+15:15

16.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:00:43

+15:51

17.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:05:27

+20:35

18.

Håkon Amundsen

Veritas

1:11:15

+26:23

19.

Frode Lillevold

FFI

1:12:07

+27:15

20.

Marius Burmo

Privat

1:13:01

+28:09

21.

Rune Myrland

Boklink

1:26:12

+41:20

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

42:49

+0:00

2.

Vagard Halden

Nydalens Skiklub

46:15

+3:26

3.

Eirik Dale

TYRVING

49:12

+6:23

4.

Magne Knudsen

Privat

50:19

+7:30

5.

Rolv Anders Systad

LyN

51:30

+8:41

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

53:37

+10:48

7.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

53:40

+10:51

8.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

54:51

+12:02

9.

Trond Westgaard

REC

1:02:09

+19:20

10.

Øyvind Grandum

FFI

1:02:10

+19:21

11.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:02:32

+19:43

12.

Svein Helge Høydal

Nydalens Skiklub

1:11:57

+29:08

13.

Uno Hanslien

Bilpost

1:11:58

+29:09

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

44:42

+0:00

1.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

44:42

+0:00

3.

Kjell Markset

KOLL

47:11

+2:29

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:44

+3:02

5.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

48:50

+4:08

6.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

50:43

+6:01

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:51

+6:09

8.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

51:35

+6:53

9.

Egil Rundbergt

Nydalens Skiklub

52:06

+7:24

10.

Pål Therkelsen

Privat

52:14

+7:32

11.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

52:34

+7:52

12.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

53:40

+8:58

13.

Øystein Kildahl

AHS

56:28

+11:46

14.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

58:53

+14:11

15.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

1:03:46

+19:04

16.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:07:30

+22:48

17.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:07:42

+23:00

18.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:09:30

+24:48

19.

Per Stedje

BASEFARM

1:19:51

+35:09

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

39:03

+0:00

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

39:38

+0:35

3.

John Hansen

AB PIL

40:10

+1:07

4.

Reidar Fossum

Asker SK

42:15

+3:12

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

43:15

+4:12

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:33

+5:30

7.

Are Eriksen

OSI

47:58

+8:55

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

51:27

+12:24

9.

Per Magnus

FHI

51:42

+12:39

10.

Richard Blom

FBI

52:01

+12:58

11.

Tom Andreassen

DNBNOR

55:46

+16:43

12.

Jon Foss

Friskis&Svettis

57:31

+18:28

13.

John Jacobsen

Ventelo

1:04:14

+25:11

14.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:09:10

+30:07

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:41

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

48:49

+9:08

3.

Tore Ringerike

DNB

49:01

+9:20

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

49:45

+10:04

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:34

+11:53

6.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:37

+11:56

7.

Terje Stensholm

TV2

51:47

+12:06

97

8.

Kjell Andresen

PRIVAT

53:33

+13:52

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

58:21

+18:40

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:03:05

+23:24

11.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:03:40

+23:59

12.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:09:03

+29:22

13.

Tom Gyran

PRIVAT

1:31:09

+51:28

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold

40:16

117 124 167 203 125 126 121 122

DSQ

Arne Holmgren

OPIL

1:05:35

203 125 126

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

28:27

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

29:08

+0:41

3.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

31:52

+3:25

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

32:44

+4:17

5.

Trond Wettergreen

Andvord

33:10

+4:43

6.

Einar Skåre

Brevpost

33:36

+5:09

7.

Ivar Strømstad

Raumar

36:03

+7:36

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

36:53

+8:26

9.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

40:29

+12:02

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

45:16

+16:49

11.

Torstein Østen

MAESTRO

48:13

+19:46

12.

Per Erik Sørensen

Haugerud

53:59

+25:32

13.

Oddvar Mella

PRIVAT

54:15

+25:48

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

35:50

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

40:43

+4:53

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

40:50

+5:00

4.

Tor Ommundsen

Veritas

41:40

+5:50

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

41:41

+5:51

6.

Hangeraas, Knut

Geoform

41:45

+5:55

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:16

+6:26

8.

Sigfred Fagervik

Thales

43:00

+7:10

9.

Arne Reistad

Thales BIL

44:04

+8:14

10.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

44:35

+8:45

11.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

45:04

+9:14

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

45:16

+9:26

13.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:47

+9:57

14.

Terje Throndsen

PeCon

48:00

+12:10

15.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

48:33

+12:43

16.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

49:21

+13:31

17.

Arne Øfsthus

FUGRO

52:52

+17:02

97

DSQ

Jon C. Fougner

FUGRO

47:41

122

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

38:43

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

40:17

+1:34

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

47:34

+8:51

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

47:54

+9:11

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

49:19

+10:36

6.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

50:28

+11:45

7.

Per Gjermo

Asker SK

50:47

+12:04

8.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

51:53

+13:10

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

59:41

+20:58

10.

Aage Mella

Østmarka OK

59:54

+21:11

11.

Tor Henriksen

HiO

1:01:05

+22:22

12.

Harald Birkeland

OUS

1:01:55

+23:12

97

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

45:03

+0:00

2.

Kjell Kristian Teigland

Privat

53:36

+8:33

3.

Magne Grande

FBI

57:11

+12:08

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:00:38

+15:35

5.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:02:30

+17:27

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Fossum

PRIVAT

36:41

+0:00

2.

Fabian Tunaal

HEMING/NJÅRD

42:09

+5:28

3.

Silje Mellquist

Kamp Vestheim

48:46

+12:05

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annemarie Erichsen

Koll IL

50:51

+0:00

2.

Tor Simonsen

Privat

55:01

+4:10

3.

Liv Simonsen

Privat

55:19

+4:28

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Kjellberg

Koll IL

33:36

+0:00

2.

Vidar Bjørli

Idrettenshus Ullevål

36:36

+3:00

3.

Anne Flø

LILLOMARKA

40:45

+7:09

4.

Andreas Flø

LILLOMARKA

41:24

+7:48

5.

Torkel Langballe

Ensure

43:33

+9:57

6.

Mathias Drøschmeister

United bakeries

43:35

+9:59

7.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

48:28

+14:52

8.

Heidi Martby

Namsfogden Oslo

54:17

+20:41

9.

Viggo Normann

Redpill Linpro

56:01

+22:25

DSQ

Ellen Grande

PRIVAT

1:10:23

125

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindseth

Nydalens Skiklub

26:12

+0:00

2.

Gjermund Halden

NYDALEN

31:46

+5:34

3.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

31:56

+5:44

4.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

40:05

+13:53

5.

Sveinung Hartvedt

HEMING/NJÅRD

47:32

+21:20

6.

Vigdis Thingelstad

ASKER

52:27

+26:15

7.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

55:10

+28:58

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:17

+0:00

2.

Erik Rosenvold

EBY

48:51

+4:34

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

49:48

+5:31

4.

Birgit Korvald

NYDALEN

55:42

+11:25

5.

Dag Langseth

RINGNES

1:02:13

+17:56

6.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:04:56

+20:39

7.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:08:08

+23:51

8.

Stephan Brown

NRK

1:12:18

+28:01

DSQ

Atgeir Takle

GLT

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torben Wendler

HEMING/NJÅRD

41:04

+0:00

2.

Morten Brunes

Nydalens Skiklub

44:48

+3:44

3.

Lukauskas Mindaugas

Ok versme

45:50

+4:46

4.

Siri Størmer

HEMING/NJÅRD

50:03

+8:59

5.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

55:58

+14:54

6.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

1:01:29

+20:25

7.

Eirik Hovland

OSI

1:09:09

+28:05

8.

Anders Løland

FBI

1:19:08

+38:04

9.

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

1:19:52

+38:48

DSQ

Even Angell-Petersen

NYDALEN

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bettyann Bjerkreim Nilsen

LILLehammer OK

50:16

+0:00

2.

Inger Liv Bjerkreim Nilsen

LILLehammer OK

54:34

+4:18


Sist oppdatert:

14 september 2012, 00:08:01

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

269

Antall startet:

269