Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2012 SammenlagtOBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 3 12 7. juni 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lea Wisløff

KjELSÅS

48:14

+0:00

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

1:01:48

+13:34

3.

Bertine Walstad

HEMING Orientering

1:42:36

+54:22

4.

Sofia Lindsetno Wiese

HEMING Orientering

1:42:44

+54:30

5.

Kristina Lindhardt

HEMING Orientering

1:42:53

+54:39

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

47:19

+0:00

DSQ

MArtine Sogn-Larssen

HEMING Orientering

1:14:47

90

DSQ

Rachel Marøy Baardsen

HeMING orientering

1:14:51

90

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Yttreeide

HEMING Orientering

40:35

+0:00

2.

Nora Berlin

HEMING

1:34:26

+53:51

3.

Elena Schrader Nielsen

HEMING Orientering

1:34:29

+53:54

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Mari Baardsen

Heming orientering

37:15

+0:00

2.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:46:49

+1:09:34

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Silje Mellquist

Kamp Vestheim

42:35

55 87 90

DSQ

Trine Lilleløkken

Namsfogden Oslo

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Egner

HEMING

1:19:42

+0:00

Klasse: D 17-34 bedrift(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:06:54

+0:00

DSQ

Marit Larsen

Statnett BIL

1:21:33

47 48 127

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

57:40

+0:00

2.

Astrid Seeberg

HEMING orientering

57:59

+0:19

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:05:52

+8:12

4.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

1:16:57

+19:17

DSQ

Siri Selvig

NYDALEN

59:18

46 47 48 53 162

DSQ

Ida Tangen

NYDALEN

1:18:40

46 47 48 53 162

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

49:10

+0:00

2.

Kristian Goa

PRIVAT

57:37

+8:27

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

58:52

+9:42

4.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:00:56

+11:46

5.

Aase Norrud

Fossum IF

1:03:27

+14:17

6.

Ida Natås

Nydalens Skiklub

1:19:05

+29:55

7.

Anne Lise Opsahl

ORKH

1:48:11

+59:01

DSQ

Hanne Austad

ORKH

1:11:28

50 161 53 162 127

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

45:18

+0:00

2.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

51:13

+5:55

3.

Anne Danielsen

LYN

54:30

+9:12

4.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:09:25

+24:07

5.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:13:23

+28:05

6.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:19:40

+34:22

7.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:21:20

+36:02

DSQ

Nina Didriksen

NRK

28:19

47 48 49 91 50 161 53 162 127 100

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

58:26

+0:00

2.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:11:19

+12:53

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:18:31

+20:05

4.

Ingrid Nermoen

BIL Ahus

1:25:00

+26:34

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

42:31

+0:00

2.

Lise Hugdahl

COOP

49:50

+7:19

3.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

51:06

+8:35

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

56:33

+14:02

5.

Aud Gran

TYRVING

59:52

+17:21

6.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:00:34

+18:03

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:03:01

+0:00

2.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:04:37

+1:36

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:05:13

+2:12

4.

Nina Kolberg

TYRVING

1:05:58

+2:57

5.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:38:57

+35:56

6.

Eilen Vik

Aquateam

1:47:08

+44:07

DSQ

Aud I Spjelkavik

FBI

27:52

43 97 161 51 52 53 127 100

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:03:14

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:05:17

+2:03

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:15:33

+12:19

4.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:28:33

+25:19

5.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:28:38

+25:24

DSQ

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:35:17

43

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

55:04

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:07:19

+12:15

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:08:07

+13:03

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:13:24

+18:20

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:02:53

+1:07:49

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING orientering

33:08

+0:00

2.

JOhannes Lunde

Koll IL

44:49

+11:41

3.

Sigurd Asplin

KOLL

44:52

+11:44

4.

Magnus Giverin

HEMING Orientering

47:53

+14:45

5.

Rein Brenna

HEMING Orientering

48:43

+15:35

6.

Halfdan Baumann

HEMING orientering

50:46

+17:38

7.

Arild Baumann

HEMING Orientering

51:16

+18:08

8.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

59:09

+26:01

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Fremming

HemING orientering

40:50

+0:00

2.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

42:01

+1:11

3.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

44:12

+3:22

4.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING orientering

49:00

+8:10

5.

Håvard Høymork

Heming Orientering

53:05

+12:15

6.

Oscar Giverin

HEMING Orientering

1:00:25

+19:35

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

41:45

+0:00

2.

Erik Steinsby Wassberg

Heming Orientering

57:39

+15:54

3.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

58:27

+16:42

4.

Sølve Nordahl

Heming orientering

59:21

+17:36

5.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

1:00:14

+18:29

6.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:04:19

+22:34

7.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:46:27

+1:04:42

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

40:17

+0:00

2.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

47:25

+7:08

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

58:35

+0:00

DSQ

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:23:31

49 42 43 97 51 52

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Moster Knudsen

Varegg

1:05:41

+0:00

2.

Finn Gjerull Rygh

HEMING Orientering

1:08:22

+2:41

3.

Odin Gramstad

OSI Orientering

1:13:55

+8:14

4.

Lars Erik Mikkelsen

Alta o-lag

1:17:11

+11:30

5.

Per Martin Rørvik

FBI

1:24:40

+18:59

6.

Russell Flynn

Reload

1:37:28

+31:47

7.

Johan Johansen

Sentrum OK

1:55:55

+50:14

DSQ

Torkjel Hångve

Making waves

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

SYkehuspartner

53:17

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

58:52

+5:35

3.

Per-Ivar Nikolaisen

TU

59:06

+5:49

4.

Christian Vogelsang

NIVA

59:17

+6:00

5.

Erik PAulsrud

OEC

1:01:22

+8:05

6.

Endre Stokseth

Geodata AS

1:03:24

+10:07

7.

Olav Eide

SKBO

1:04:07

+10:50

8.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

1:07:41

+14:24

9.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:07:51

+14:34

10.

Marius Fiskevoll

Sweco

1:09:41

+16:24

11.

Hallvard Koren

OK Moss

1:19:11

+25:54

12.

Knut Jostein Sætnan

OPIL

1:19:30

+26:13

13.

Bård Skogsholm

DDS

1:20:44

+27:27

14.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:22:36

+29:19

15.

Tor Ringstad

Cisco

1:23:54

+30:37

16.

Helge Weydahl

FFI

1:32:23

+39:06

17.

Frode Lillevold

FFI

1:39:38

+46:21

18.

Rune Myrland

Boklink

1:47:02

+53:45

19.

Marius Burmo

Privat

1:49:06

+55:49

20.

Arve Austad

Texas Instruments

2:06:36

+1:13:19

DSQ

Gard Lindseth

Nydalen SK

1:07:49

127

DSQ

Simen Sogn Larsen

HEMING Orientering

1:08:01

42 43 45 51 52

DSQ

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

1:09:47

46

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

47:03

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

47:04

+0:01

3.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

47:41

+0:38

4.

Rolv Anders Systad

LyN

54:53

+7:50

5.

Jon Fixdal

Teknologirådet

55:27

+8:24

6.

Eirik Dale

TYRVING

56:20

+9:17

7.

Magne Knudsen

Privat

57:14

+10:11

8.

Per Arneberg

BUL Tromsø

59:23

+12:20

9.

Einar Forvoll

HeMING Orientering

1:02:09

+15:06

10.

Trond Westgaard

REC

1:04:53

+17:50

11.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:05:41

+18:38

12.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:06:06

+19:03

13.

Are Skinlo

Trauma

1:11:58

+24:55

14.

Uno Hanslien

Bilpost

1:15:23

+28:20

DSQ

Hallvard Føllesdal

OSI Orientering

1:37:34

95 49 91 50 162 52 51 161 127

DSQ

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

42:38

+0:00

2.

Johan Lunde

OUS

45:17

+2:39

3.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

45:35

+2:57

4.

Kjell Markset

KOLL

51:25

+8:47

5.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

52:01

+9:23

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

52:17

+9:39

7.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

54:18

+11:40

8.

Pål Therkelsen

Privat

59:28

+16:50

9.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:03:27

+20:49

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:03:35

+20:57

11.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:03:44

+21:06

12.

Øystein Kildahl

AHS

1:06:02

+23:24

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:07:56

+25:18

14.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:09:10

+26:32

15.

Knut Onsager

GEOFORM

1:10:51

+28:13

16.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:12:29

+29:51

17.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:13:49

+31:11

18.

Egil Rundbergt

Nydalens Skiklub

1:15:22

+32:44

19.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:16:19

+33:41

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

42:45

+0:00

2.

Jeppe Hansson

FOSSUM

43:38

+0:53

3.

Are Eriksen

OSI

45:28

+2:43

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

48:30

+5:45

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:00:26

+17:41

6.

Richard Blom

FBI

1:00:51

+18:06

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:02:35

+19:50

8.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:05:42

+22:57

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:12:04

+29:19

10.

Helge Stenseth

DNK

1:13:04

+30:19

11.

John Jacobsen

Ventelo

1:13:06

+30:21

12.

Bjørn Rossow

Thales

1:26:54

+44:09

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:14

+0:00

2.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

50:25

+9:11

3.

Tore Ringerike

DNB

52:39

+11:25

4.

Bjørn Spjelkavik

FBI

59:16

+18:02

5.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

59:40

+18:26

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:04:16

+23:02

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:04:46

+23:32

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:09:33

+28:19

9.

Sverre Seeberg

DnB NOR

1:11:45

+30:31

10.

Reidar Kierulf

RKP

1:12:11

+30:57

11.

Per Magnus

FHI

1:14:49

+33:35

12.

Tom Larsen

Revisorforeningen

1:15:06

+33:52

13.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:15:33

+34:19

14.

Atle Søvig

TYRVING

1:19:08

+37:54

15.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:29:43

+48:29

16.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:35:02

+53:48

17.

Arne Tesli

Koll

1:37:47

+56:33

DSQ

Tom Gyran

PRIVAT

23:04

46 47 48 49 91 50 161 53 162 127

DSQ

Terje Stensholm

TV2

1:04:51

49 91 50 161 53 162 127

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

34:11

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

34:15

+0:04

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

34:38

+0:27

4.

Jon Færden

Kredinor

43:04

+8:53

5.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

45:44

+11:33

6.

Ivar Strømstad

Raumar

47:59

+13:48

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:52

+16:41

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

57:20

+23:09

9.

Roar Gudding

VETBIL

59:02

+24:51

10.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:02:34

+28:23

11.

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:36

+30:25

12.

Per Haugen

NEDERMAN

1:10:27

+36:16

13.

Tom Ibsen

OUS

1:24:00

+49:49

14.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:27:40

+53:29

15.

Arne Holmgren

OPIL

1:57:19

+1:23:08

DSQ

Leif Billingsø

Telenor

40:40

51

DSQ

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:11

100

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

39:21

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

41:28

+2:07

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

44:36

+5:15

4.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

53:34

+14:13

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:14

+15:53

6.

Annar Brustad

FOBIL

57:38

+18:17

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

57:54

+18:33

8.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:00:38

+21:17

9.

Sigfred Fagervik

Thales

1:01:06

+21:45

10.

Arne Reistad

Thales BIL

1:01:33

+22:12

11.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:01:36

+22:15

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:02:36

+23:15

13.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:02:48

+23:27

14.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:04:28

+25:07

15.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

1:06:19

+26:58

16.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:11:18

+31:57

17.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:19:43

+40:22

18.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:21:17

+41:56

19.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:28:36

+49:15

20.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:29:38

+50:17

DSQ

Tor Ommundsen

Veritas

5:30

49 42 43 97 161 51 52 53 127 100

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

57:06

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

58:16

+1:10

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:04:36

+7:30

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:06:31

+9:25

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:07:12

+10:06

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:08:31

+11:25

7.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:10:21

+13:15

8.

Per Gjermo

Asker SK

1:15:42

+18:36

9.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:15:52

+18:46

10.

Helge Kvaase

HIAK

1:23:32

+26:26

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:25:08

+28:02

12.

Harald Birkeland

OUS

1:26:40

+29:34

13.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:33:22

+36:16

14.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:38:44

+41:38

15.

Tor Henriksen

HiO

1:45:24

+48:18

16.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:10:34

+1:13:28

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

91 49 42 43 97 161 51 52 53 127 100

DSQ

Pål Arneberg

Koll IL

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

59:09

+0:00

2.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:07:35

+8:26

DSQ

Torstein Bjerke

JIL Grorud

53:16

43 97 51 52 53 127 100

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:07:18

42 43 97 53

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Krogstad

PRIVAT

38:01

+0:00

2.

Silje Andersen

PRIVAT

38:10

+0:09

55 87 90

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Småvik Johansen

HEMING

37:03

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

38:35

+1:32

3.

Pål Ellingsen

STatENS VEGVESEN

58:29

+21:26

4.

Vidar Antonsen

STatENS VEGVESEN

1:00:02

+22:59

5.

Nina Gilberg

STatENS VEGVESEN

1:03:57

+26:54

6.

Ann Kristin Raanaas

STatENS VEGVESEN

1:08:14

+31:11

7.

Arild Sundt

STatENS VEGVESEN

1:09:52

+32:49

8.

Tor Simonsen

Privat

1:22:54

+45:51

9.

Liv Simonsen

Privat

1:23:09

+46:06

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Halden

NYDALEN

29:34

+0:00

2.

Alexandra Devik

OSI Orientering

46:14

+16:40

3.

Arnfinn Baardsen

HeMING Orientering

47:37

+18:03

4.

Andreas Flø

LILLOMARKA

48:32

+18:58

5.

Trine ellingsen

Raumar OL

49:48

+20:14

6.

Heidi Martby

Namsfogden Oslo

52:23

+22:49

7.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

54:52

+25:18

8.

Eli Marøy

HEMING orientering

1:08:07

+38:33

9.

Karen Qvale

Sweco

1:16:39

+47:05

10.

Simen Kjellberg

KOLL

1:16:53

+47:19

11.

Anne Flø

LILLOMARKA

1:22:25

+52:51

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger JOhanne Eikeland

Nydalens Skiklub

51:25

+0:00

2.

Per Arne Røstadsand

Nydalens Skiklub

53:24

+1:59

3.

Geir Botterli

Energy Micro

1:34:34

+43:09

DSQ

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

1:01:37

161 51 52

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hagen

Dvask

43:04

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

43:38

+0:34

3.

Erik Rosenvold

EBY

46:33

+3:29

4.

Birgit Korvald

NYDALEN

56:51

+13:47

5.

Kristian Gjemdal

HEMING Orientering

59:23

+16:19

6.

Marius Søvig

Tyrving

1:00:03

+16:59

7.

Dag Langseth

RINGNES

1:01:34

+18:30

8.

Stephan Brown

NRK

1:12:20

+29:16

9.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:14:26

+31:22

10.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:20:28

+37:24

11.

Jul Fredrik Kaltenborn

OSI Orientering

1:37:10

+54:06

DSQ

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

49:01

162

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

1:04:33

127

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

KOnnerud

47:12

+0:00

2.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

52:01

+4:49

3.

Harald Iwe

IL Geoform

55:10

+7:58

4.

Lukauskas Mindaugas

Ok versme

58:13

+11:01

5.

Øyvind Glendrange

Årvoll

1:01:33

+14:21

6.

Tone Kvåle

PRIVAT

1:10:39

+23:27

7.

Lars Benestad

Grane

1:14:46

+27:34

DSQ

Henrik Gjemdal

HEMING Orientering

9:17

45 95 49 91 50 162 52 51 161 127 100

DSQ

Tor Kristian Håversen

Namsfogden i Oslo

17:57

45 95 49 91 50 162 52 51 161 127 100

DSQ

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

1:14:25

95

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Jogeir Karlsbakk

DNV

1:22:15

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:35:26

+13:11

3.

Anne Kari Bakkland

Sørreisa OL

1:35:44

+13:29

4.

Rune Hegerland

PRIVAT

1:38:02

+15:47

5.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

1:50:43

+28:28

6.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

2:06:29

+44:14


Sist oppdatert:

14 september 2012, 00:11:38

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

306

Antall startet:

306