Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
ABIK Romerike Ranking 2012OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 Mariholtet Parkering 21. juni 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

1:17:39

+0:00

2.

Ingunn Ramsnes

Aker Solutions

1:17:47

+0:08

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

1:13:13

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:34:52

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:19:12

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:40:30

+21:18

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

57:18

+0:00

2.

Inger Døhlen

Romerike Politi

1:06:34

+9:16

3.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:19:05

+21:47

4.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:37:23

+40:05

5.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:39:55

+42:37

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:42:39

+45:21

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:48:46

+51:28

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:00:06

+0:00

2.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:17:53

+17:47

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:18:53

+18:47

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:19:19

+19:13

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:30:08

+30:02

6.

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

1:39:52

+39:46

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:23:01

+0:00

2.

Per Martin Rørvik

FBI

1:25:20

+2:19

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

SKBO

53:55

+0:00

2.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

55:28

+1:33

3.

Gard Lindseth

Nydalen SK

56:58

+3:03

4.

Einar Huse

Fossum IF

1:01:15

+7:20

5.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

1:01:35

+7:40

6.

Tor Ringstad

Cisco

1:13:14

+19:19

7.

Frode Lillevold

FFI

1:13:48

+19:53

8.

Trond Lund

Asker Skiklubb

1:17:33

+23:38

DSQ

Simen Kjær Haugberg

Nydalens Skiklub

1:09:18

49

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

56:33

+0:00

2.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

1:04:19

+7:46

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:07:31

+10:58

4.

Øyvind Grandum

FFI

1:19:29

+22:56

5.

Uno Hanslien

Bilpost

1:42:11

+45:38

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

43:27

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

48:53

+5:26

3.

Johan Lunde

OUS

49:36

+6:09

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

57:28

+14:01

5.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:03:46

+20:19

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:04:48

+21:21

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:16

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

49:45

+3:29

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

50:25

+4:09

4.

Richard Blom

FBI

52:32

+6:16

5.

Morten Malm

AKVAgroup

1:07:43

+21:27

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

43:18

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

49:47

+6:29

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:55

+10:37

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:25

+14:07

5.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

58:19

+15:01

6.

Per Nermo

COWI BIL

58:36

+15:18

7.

Magne Osmundsen

NILU

1:08:48

+25:30

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:20:06

+36:48

9.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:26:08

+42:50

DSQ

Terje Stensholm

TV2

57:07

33 60 36 61 37 47 48 49

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

43:45

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

52:46

+9:01

3.

Torstein Østen

MAESTRO

1:00:22

+16:37

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:02:10

+18:25

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:12:16

+28:31

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:14:14

+30:29

7.

Arne Holmgren

OPIL

1:17:38

+33:53

8.

Per Haugen

NEDERMAN

1:19:05

+35:20

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:19:13

+35:28

10.

Roar Gudding

VETBIL

1:19:55

+36:10

11.

Tom Ibsen

OUS

1:39:35

+55:50

12.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:51:39

+1:07:54

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

lillomarka ol

48:56

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:01

+1:05

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:02:01

+13:05

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:03:00

+14:04

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:04:20

+15:24

6.

Annar Brustad

FOBIL

1:04:34

+15:38

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:09:00

+20:04

8.

Terje Throndsen

PeCon

1:11:03

+22:07

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:15:52

+26:56

10.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:18:18

+29:22

11.

Tor Henriksen

HIO

1:30:29

+41:33

12.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:48:29

+59:33

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

6:58

31 34 60 35 48 49 100

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

57:15

48 49

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

1:01:42

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:03:11

+1:29

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:04:52

+3:10

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:04:59

+3:17

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:08:47

+7:05

6.

Per Gjermo

Asker SK

1:09:06

+7:24

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:09:23

+7:41

8.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:11:37

+9:55

9.

Helge Kvaase

HIAK

1:14:01

+12:19

10.

Harald Birkeland

OUS

1:19:34

+17:52

11.

Aage Mella

SKD

1:24:34

+22:52

12.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:26:23

+24:41

13.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:27:03

+25:21

DSQ

Hans Larsen

Privat

36:37

48 49 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:03:42

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:10:07

+6:25

3.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:15:43

+12:01

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:17:37

+13:55

5.

Magne Grande

FBI

1:19:11

+15:29

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

39:55

48 49 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Kristin Raanaas

Statens VEGVESEN

56:51

+0:00

2.

Ingeborg Lunde

Namsfogden i Oslo

1:00:36

+3:45

3.

Nina Gilberg

Statens VEGVESEN

1:01:16

+4:25

4.

Tor Simonsen

Privat

1:19:36

+22:45

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ellen Grande

PRIVAT

13:39

31 34 60 35 48 49 100

DSQ

Anne Lise Kvaase

Eniro

39:05

62 31 34 60 35

DSQ

Tor Kristian Håversen

Namsfogden i Oslo

54:59

49 100

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

45:30

+0:00

2.

Erik Rosenvold

EBY

45:45

+0:15

3.

Stein Mella

Veritas

48:39

+3:09

4.

Sigbjørn Sørbotn

Statnett BIL

54:09

+8:39

5.

Ivar Strømstad

Raumar

57:46

+12:16

6.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:06:16

+20:46

7.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:08:10

+22:40

8.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:19:49

+34:19

9.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:22:40

+37:10

10.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:24:19

+38:49

11.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:25:16

+39:46

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

46:42

+0:00

2.

Håkon Gaute Kvamme

PRIVAT

55:37

+8:55

3.

Julie Berteig

FOSSUM

1:07:28

+20:46

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Marius Pedersen

KPP/Runners

52:36

+0:00


Sist oppdatert:

5 september 2012, 15:51:03

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

125

Antall startet:

125