Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2012ABIK Romerike Ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R8 og OBIK P15 Slattum 14. august 2012

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

55:30

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:11

+9:41

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:24:21

+28:51

4.

Mariann Hauge

FFI

2:09:41

+1:14:11

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

59:32

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:15:13

+15:41

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nina Kostøl

Gjelleråsen

1:17:10

31 42 128

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

42:30

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

42:56

+0:26

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

43:56

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

50:45

+6:49

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:17:12

+33:16

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:07

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

57:03

+7:56

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:02:01

+12:54

4.

Inger Døhlen

Romerike Politi

1:04:09

+15:02

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:13:28

+24:21

6.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:16:04

+26:57

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

56:23

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

58:46

+2:23

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:20:32

+24:09

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:52:56

+56:33

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

58:17

+0:00

2.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:25:47

+27:30

3.

Eirik Brynhildsen

Oppsal IF

1:36:48

+38:31

4.

Russell Flynn

Reload

1:53:08

+54:51

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

55:20

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

57:15

+1:55

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

58:15

+2:55

4.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

1:00:03

+4:43

5.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:50

+8:30

6.

Einar Huse

Fossum IF

1:07:40

+12:20

7.

Tor Ringstad

Cisco

1:12:47

+17:27

8.

Martin Veastad

Thales

1:12:57

+17:37

9.

Hallvard Koren

OK Moss

1:13:34

+18:14

10.

Steinar Eastwood

METEOROLOGEN

1:13:54

+18:34

11.

Lasse Nederhoed

NRK

1:22:16

+26:56

Arrang

Helge Weydahl

FFI

Arrang

Magnus Haakestad

FFI

Arrang

Frode Lillevold

FFI

Arrang

Gunnar Rustad

FFI

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:09:16

+0:00

Arrang

Øyvind Grandum

FFI

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:04

+0:00

2.

Hallvard Fjær

IFE

49:00

+0:56

3.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

50:38

+2:34

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

57:41

+9:37

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:01:10

+13:06

6.

Øystein Kildahl

AHS

1:01:37

+13:33

7.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:02:01

+13:57

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:07:20

+19:16

9.

Tormod Kværna

Norsar

1:09:53

+21:49

DSQ

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

44:26

41 42 43 128 249

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

Intero

44:36

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:53

+2:17

3.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

46:58

+2:22

4.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

47:25

+2:49

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

54:02

+9:26

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

57:10

+12:34

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

59:38

+15:02

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:02:48

+18:12

9.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:05:36

+21:00

10.

Helge Stenseth

DNK

1:12:52

+28:16

11.

Arild Lund

NORGES BANK

1:26:25

+41:49

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

42:39

+0:00

2.

Kjell Hobøl

SKBIL

48:53

+6:14

3.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

49:53

+7:14

4.

Petter Næss

AAlborg OK

51:33

+8:54

5.

Geir Trøan

TELENOR

51:35

+8:56

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

53:26

+10:47

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

55:15

+12:36

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

56:54

+14:15

9.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

59:21

+16:42

10.

Per Magnus

FHI

1:02:46

+20:07

11.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:09:50

+27:11

12.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:24:22

+41:43

13.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:24:27

+41:48

DSQ

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

55:29

36 33 40

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

34:40

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

39:49

+5:09

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

41:00

+6:20

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

43:00

+8:20

5.

Einar Skåre

Brevpost

46:35

+11:55

6.

Per Haugen

NEDERMAN

48:53

+14:13

7.

Roar Gudding

VETBIL

49:18

+14:38

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

53:48

+19:08

9.

Oddvar Mella

PRIVAT

57:29

+22:49

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

58:35

128

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

lillomarka ol

36:49

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

42:43

+5:54

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

43:52

+7:03

4.

Sigfred Fagervik

Thales

46:48

+9:59

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:01

+12:12

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

50:40

+13:51

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:02

+15:13

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

58:12

+21:23

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:35

+21:46

10.

Eyvind Aas

GEOFORM

58:49

+22:00

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:04:03

+27:14

12.

Trond Varang

BM Norgros

1:21:13

+44:24

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

44:39

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:34

+2:55

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

52:07

+7:28

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:50

+11:11

5.

Hans Larsen

Privat

56:37

+11:58

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:01:12

+16:33

7.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:03:53

+19:14

8.

Harald Birkeland

OUS

1:04:56

+20:17

9.

Tor Henriksen

HIO

1:09:07

+24:28

10.

Per Gjermo

Asker SK

1:09:55

+25:16

11.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:10:02

+25:23

12.

Helge Kvaase

HIAK

1:14:19

+29:40

13.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:18:54

+34:15

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

59:09

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

1:05:52

+6:43

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:08:35

+9:26

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nergård

Nittedal

35:17

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Nittedal

39:43

+4:26

3.

Sondre Grasbekk Pedersen

Nittedal

40:56

+5:39

4.

Tor Simonsen

Privat

42:46

+7:29

5.

Liv Simonsen

Privat

51:34

+16:17

6.

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

1:13:05

+37:48

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Natvig

Nittedal

41:39

+0:00

2.

Ingvild Fleisje

Nittedal

44:21

+2:42

3.

Emma Eidtun Paulsen

Nittedal

45:18

+3:39

4.

Oda E Paulsen

Nittedal

58:06

+16:27

5.

Viggo Normann

Redpill Linpro

1:10:49

+29:10

6.

Bent Vale

NORGES BANK

1:28:04

+46:25

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

48:08

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

57:32

+9:24

3.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:00:58

+12:50

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:05:23

+17:15

5.

Rune Nergård

Nittedal

1:06:32

+18:24

6.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:09:56

+21:48

DSQ

Lars Bredalen

Nittedal

1:13:15

31

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

49:15

+0:00

2.

Stig Pedersen

Nittedal

59:41

+10:26

DSQ

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

47:46

34 40 41 42 43 128 249

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Myklatun

PRIVAT

38:32

+0:00

2.

Ingrid Bredalen

Nittedal

47:33

+9:01

3.

June Henriksen

Redpill Linpro

1:26:28

+47:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2012, 16:05:16

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

142

Antall startet:

142