Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Nordmarkskarusellen 2012 SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 4 12 23. august 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

22:19

+0:00

2.

Emilie Bakkevig

HEMING Orientering

22:22

+0:03

3.

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

28:21

+6:02

DSQ

Olivia Opheim

Koll IL

23:13

101 102 103 125 104 105 139

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

45:37

+0:00

2.

MArtine Sogn-Larssen

HEMING Orientering

45:45

+0:08

3.

Elin Flø

LILLOMARKA

53:00

+7:23

DSQ

Eline Bryne

HEMING Orientering

56:53

106 102 104 109 110 114 112 115 139

DSQ

Idunn Cecilie Rovlsen

Heming/Njård

59:51

106 102 104 109 110 114 112 115 139

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Berlin

HEMING

41:59

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING Orientering

32:37

+0:00

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddny Nordås

Statens VEGVESEN

59:40

+0:00

2.

Solveig Rikheim

PRIVAT

1:06:07

+6:27

Klasse: D 17-34 bedrift(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Ramsnes

AkeR SOLUTIONS

1:46:22

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

55:52

+0:00

2.

Ida Brenden

Raumar OL

58:08

+2:16

3.

Astrid Seeberg

HEMING orientering

1:08:48

+12:56

4.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:21:11

+25:19

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

49:31

+0:00

2.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

52:44

+3:13

3.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

1:00:46

+11:15

4.

Birgitte Blindheim

OUS

1:03:49

+14:18

5.

Rikke Gåsholt

UiO

1:18:15

+28:44

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

54:53

+0:00

2.

Anne Danielsen

LYN

55:37

+0:44

3.

Marie Arneberg

Kjelsås

55:53

+1:00

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:03:48

+8:55

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

47:43

+0:00

2.

Berit Danielsen

TYRVING

49:01

+1:18

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

33:01

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:44

+3:43

3.

Elle Melbye

Elle BIL

43:44

+10:43

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

45:25

+12:24

5.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

57:27

+24:26

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

TYRVING

46:43

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

57:55

+11:12

3.

Eilen Vik

Aquateam

1:00:43

+14:00

4.

Liv Haugli

LIFETECH

1:09:07

+22:24

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:36

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

46:25

+0:49

3.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

59:22

+13:46

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

59:46

+14:10

5.

Liv Solland

VIa Nova

1:39:25

+53:49

DSQ

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:16:09

93 76 88

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:23:03

93

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

44:11

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

45:06

+0:55

3.

Anne Sjønnesen

Nittedal

48:12

+4:01

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:53

+8:42

5.

Turid Bratland

Fossum

59:42

+15:31

Feil klasse

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:08:15

+24:04

7.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:54:24

+1:10:13

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING orientering

15:31

+0:00

2.

Balder Gammeli-Messel

KOLL IL

20:04

+4:33

3.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

28:51

+13:20

4.

Jonas Aarseth

Nydalens Skiklub

29:19

+13:48

DSQ

Even Opheim

Koll

23:17

101 102 103 125 104 105 139

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming Orientering

26:51

+0:00

2.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

26:56

+0:05

3.

Tobias Fremming

HemING orientering

28:53

+2:02

4.

Sølve Nordahl

Heming orientering

42:35

+15:44

5.

Stian Eilertsen

Nydalens Skiklub

49:14

+22:23

6.

Ask Hoaas Østereng

HeMING Orientering

1:01:52

+35:01

DSQ

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

3:25

106 102 104 109 110 114 112 115 139

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

27:58

+0:00

2.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

44:04

+16:06

DSQ

Erik Steinsby Wassberg

Heming Orientering

1:13:11

107

DSQ

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

44:13

78 153 171 75 81

DSQ

Claus Martinsen

HEMING Orientering

1:08:32

78 153 171 75 81

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

53:39

+0:00

2.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:08:15

+14:36

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets Spkl.

53:38

+0:00

2.

Dag Aalvik

NYDALEN

54:14

+0:36

3.

Lars Christian Bråten

HEMING/NJÅRD

1:01:06

+7:28

4.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:04:08

+10:30

5.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

1:04:48

+11:10

6.

Martin Langaas

OPpsal IF

1:34:01

+40:23

DSQ

Ole Peder Borgting

OPpsal IF

1:08:31

82 83 85 87 88 91 95 124 94 93 92 90 9...

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

55:31

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:03:52

+8:21

3.

Olav Eide

SKBO

1:03:57

+8:26

4.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

1:03:59

+8:28

5.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

1:04:57

+9:26

6.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:06:40

+11:09

7.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:07:21

+11:50

8.

Lars Grande

FBI

1:13:25

+17:54

9.

Hallvard Koren

OK Moss

1:14:21

+18:50

10.

Bård Skogsholm

DDS

1:17:01

+21:30

11.

Martin Veastad

Thales

1:29:43

+34:12

12.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:31:32

+36:01

13.

Andes Søndersrød

PRIVAT

1:34:12

+38:41

14.

Lasse Nederhoed

NRK

1:37:03

+41:32

15.

Helge Weydahl

FFI

1:52:25

+56:54

DSQ

Christian Barstad

ÅRVOLL IL

1:46:49

121 130 135

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

46:26

+0:00

2.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

49:01

+2:35

3.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

49:37

+3:11

4.

Lars Krüger

Gabler Wassum

53:40

+7:14

5.

Rolv Anders Systad

LyN

54:20

+7:54

6.

Erling Fredriksen

Trauma

55:33

+9:07

7.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

57:53

+11:27

8.

Einar Huse

Fossum IF

58:25

+11:59

9.

Jon Sletvold

KjELSÅS

59:33

+13:07

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:00:02

+13:36

11.

Arne Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:06:18

+19:52

12.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:07:34

+21:08

13.

Trond Westgaard

REC

1:10:16

+23:50

14.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:22:58

+36:32

15.

Einar Forvoll

HeMING Orientering

1:29:23

+42:57

16.

Uno Hanslien

Bilpost

1:32:03

+45:37

DSQ

Paul Hinsch

MIC

1:06:09

97 142

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

43:28

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

49:29

+6:01

3.

Vidar Benjaminsen

LILLOMARKA

49:50

+6:22

4.

Olav Johannessen

DNB

53:14

+9:46

5.

Egil Rundbergt

Nydalens Skiklub

53:20

+9:52

6.

Pål Therkelsen

Privat

53:55

+10:27

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:06

+11:38

8.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:25

+13:57

9.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:04:07

+20:39

10.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:05:12

+21:44

11.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

1:09:45

+26:17

12.

Per Morten Lefdal

Heming

1:10:39

+27:11

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:20:25

+36:57

14.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:20:35

+37:07

DSQ

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:19

139

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

TYRVING

35:25

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

40:46

+5:21

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:53

+9:28

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

45:31

+10:06

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

46:23

+10:58

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

46:56

+11:31

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

53:58

+18:33

8.

Bjørn Rossow

Thales

1:05:52

+30:27

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:06:56

+31:31

10.

Helge Stenseth

DNK

1:25:36

+50:11

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

43:47

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

47:19

+3:32

3.

Geir Trøan

Telenor

48:48

+5:01

4.

Peter Blom

SiNTEF BIL

49:34

+5:47

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:53

+6:06

6.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:45

+9:58

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

55:29

+11:42

8.

Per Nermo

COWI BIL

57:30

+13:43

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:00:35

+16:48

10.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:00:39

+16:52

11.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

1:01:08

+17:21

12.

Reidar Kierulf

RKP

1:01:30

+17:43

13.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:02:47

+19:00

14.

Terje Stensholm

TV2

1:03:34

+19:47

15.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

1:04:53

+21:06

16.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:07:44

+23:57

17.

Sverre Seeberg

DnB NOR

1:09:21

+25:34

DSQ

Knut G Karlsen

Omega AS

49:36

94

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

29:45

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

31:49

+2:04

3.

Ivar Strømstad

Raumar

37:09

+7:24

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:15

+8:30

5.

Kaare Solhjell

Privat

41:59

+12:14

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

43:36

+13:51

7.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

44:11

+14:26

8.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

46:49

+17:04

9.

Per Haugen

NEDERMAN

54:38

+24:53

10.

Tom Ibsen

OUS

58:20

+28:35

11.

Oddvar Mella

PRIVAT

58:39

+28:54

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

34:39

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

37:26

+2:47

3.

Sigfred Fagervik

Thales

40:41

+6:02

4.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

46:04

+11:25

5.

Tor Ommundsen

Veritas

46:21

+11:42

6.

Arne Reistad

Thales BIL

48:41

+14:02

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:03

+15:24

8.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

50:35

+15:56

9.

Annar Brustad

FOBIL

50:44

+16:05

10.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

52:14

+17:35

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

53:17

+18:38

12.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:32

+19:53

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

54:40

+20:01

14.

Leif Bråten

CSC

54:55

+20:16

15.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:00:01

+25:22

16.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:05:30

+30:51

17.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:06:30

+31:51

18.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:07:49

+33:10

19.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:11:09

+36:30

20.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:15:59

+41:20

21.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:23:34

+48:55

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:47

75

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

50:27

139

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

43:50

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:55

+0:05

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

46:55

+3:05

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

48:23

+4:33

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

50:39

+6:49

6.

Einar Hoff

NORCONSULT

51:22

+7:32

7.

Hans Larsen

Privat

53:08

+9:18

8.

Helge Kvaase

HIAK

54:04

+10:14

9.

Per Gjermo

Asker SK

55:52

+12:02

10.

Harald Birkeland

OUS

1:00:53

+17:03

11.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:08:10

+24:20

12.

Aage Mella

Østmarka OK

1:14:18

+30:28

13.

Tor Henriksen

HiO

1:15:57

+32:07

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

50:24

139

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

53:59

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI

54:55

+0:56

3.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

59:03

+5:04

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:05:12

+11:13

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

19:59

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Småvik Johansen

HEMING

34:07

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

36:48

+0:00

2.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

40:44

+3:56

3.

Alexandra Devik

OSI Orientering

43:46

+6:58

4.

Heidi Martby

Namsfogden Oslo

51:27

+14:39

5.

Anne Flø

LILLOMARKA

53:00

+16:12

6.

Pål Ellingsen

STatENS VEGVESEN

59:32

+22:44

7.

Niklas Eriksson

STatENS VEGVESEN

1:05:21

+28:33

8.

Ann Kristin Raanaas

STatENS VEGVESEN

1:10:02

+33:14

9.

Signe Danielsen Øgrim

HEMING/NJÅRD

1:11:10

+34:22

10.

Aril Sundt

STatENS VEGVESEN

1:19:41

+42:53

11.

Nina Gilberg

STatENS VEGVESEN

1:52:47

+1:15:59

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Ekeberg

TYRVING

43:44

+0:00

2.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

1:00:24

+16:40

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Fredeheim

EBY

37:31

+0:00

2.

Erik Rosenvold

EBY

39:54

+2:23

2.

Per Johansson

PRIVAT

39:54

+2:23

4.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

50:07

+12:36

5.

Tone Kvåle

PRIVAT

51:19

+13:48

6.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

55:51

+18:20

7.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

59:14

+21:43

8.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:01:52

+24:21

9.

Dag Langseth

Ringnes

1:02:48

+25:17

10.

Kristian Gjemdal

HEMING Orientering

1:04:15

+26:44

11.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:07:33

+30:02

12.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:08:24

+30:53

13.

Kristian Hovet

HEMING Orientering

1:10:20

+32:49

14.

Svein Tryti

AIBEL

1:14:02

+36:31

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

1:04:06

139

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Størmer

HEMING/NJÅRD

48:23

+0:00

2.

Lukauskas Mindaugas

Ok Versme

55:48

+7:25

3.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

58:30

+10:07

4.

Øyvind Glendrange

ÅRVOLL IL

1:04:42

+16:19

5.

Rune Egeland

PRIVAT

1:05:00

+16:37

6.

Lars Benestad

Grane

1:05:06

+16:43

7.

Julie Berteig

Fossum IF

1:10:39

+22:16

DSQ

Henrik Gjemdal

HEMING Orientering

47:00

145

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torben Wendler

Raumar OL

1:03:52

+0:00

2.

Allain Ferber

FBI

1:59:00

+55:08

DSQ

Tor Ringstad

Cisco

49:18

96 97 121 130 135 137 138 80 81

Klasse: TROLL LØYPE

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

Koll IL

11:26

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

Koll IL

11:27

+0:01

3.

Tuva Larsen

Koll IL

12:18

+0:52

4.

Tuva Lassen

Koll IL

20:38

+9:12

5.

Johannes Lunde

Koll IL

34:04

+22:38

6.

Edvin Skardis

Koll IL

34:09

+22:43

7.

Sigurd Asplin

KOLL

34:24

+22:58

8.

Aksel Eide

PRIVAT

44:04

+32:38

DSQ

Odin Gammeli-Messel

Koll IL

28:58

249


Sist oppdatert:

14 september 2012, 00:13:56

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

257

Antall startet:

257