Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Nordmarkskarusellen 2012 SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 5 12 30. august 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

27:18

+0:00

2.

Ingrid Skard

KjELSÅS

30:08

+2:50

3.

Lea Wisløff

KjELSÅS

33:40

+6:22

4.

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

35:41

+8:23

DSQ

Silje Visnes Ståhlbrand

KjELSÅS

50:39

94

DSQ

Tale Kristensen

KjELSÅS

50:45

94

DSQ

Vilde Visnes Ståhlbrand

KjELSÅS

59:56

92 94

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

33:31

+0:00

2.

Oda Haram

HEMING/NJÅRD

36:18

+2:47

3.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

39:08

+5:37

4.

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

46:12

+12:41

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Yttreeide

HEMING Orientering

27:48

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Berg

Fossum IF

47:44

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Vareg

47:16

+0:00

2.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

51:05

+3:49

3.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

52:19

+5:03

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

51:13

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

OUS

54:03

+2:50

3.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

55:12

+3:59

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:54

+6:41

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

46:37

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

53:30

+6:53

3.

Marie Arneberg

Kjelsås

57:59

+11:22

4.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:01:27

+14:50

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

51:27

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:05:40

+14:13

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

30:38

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

37:24

+6:46

3.

Elle Melbye

Elle BIL

42:42

+12:04

4.

Aud Gran

TYRVING

43:08

+12:30

DSQ

Nina Seeberg

HEMING Orientering

1:02:04

102

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

44:06

+0:00

2.

Nina Kolberg

TYRVING

53:03

+8:57

3.

Eilen Vik

Aquateam

1:14:25

+30:19

DSQ

Anne Marit Færden

Fagforbundet

52:21

36

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

44:55

+0:00

2.

Inger Døhlen

Romerike Politi

47:53

+2:58

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

50:03

+5:08

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

53:53

+8:58

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

55:11

+10:16

6.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:08:09

+23:14

7.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:09:05

+24:10

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

43:52

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

46:24

+2:32

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

46:48

+2:56

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

48:07

+4:15

5.

Turid Bratland

Fossum

55:46

+11:54

korrigert klasse

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:05:28

+21:36

7.

Onelma Blomhoff

OUS

1:11:27

+27:35

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming Orientering

22:21

+0:00

2.

Tobias Fremming

HemING orientering

22:44

+0:23

3.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

41:42

+19:21

DSQ

Bendik Hovet

HEMING Orientering

1:00:39

33 46 101 92 94

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Steinsby Wassberg

Heming Orientering

42:25

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

30:35

+0:00

2.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

31:48

+1:13

3.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

33:35

+3:00

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

38:12

+0:00

2.

Kristian Gjemdal

HEMING Orientering

51:09

+12:57

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

47:14

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

51:44

+4:30

3.

Pål Ellingsen

STatENS VEGVESEN

1:12:51

+25:37

Klasse: H17-34 bedrift(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

48:12

+0:00

2.

Kjell Blomseth

STatENS VEGVESEN

1:06:55

+18:43

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

53:50

+0:00

2.

Per Karlson

Fredrikstad

1:04:57

+11:07

3.

Niklas Norman

HEMING Orientering

1:08:44

+14:54

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

51:08

+0:00

2.

Janne Kempas

Hiisirasti

51:34

+0:26

3.

Inge Gunnes

Norconsult

51:44

+0:36

4.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

51:55

+0:47

5.

Christian Vogelsang

NIVA

54:14

+3:06

6.

Anstein Mykland

PRIVAT

55:03

+3:55

7.

Gard Lindseth

Nydalen SK

56:14

+5:06

8.

Endre Stokseth

Geodata AS

57:15

+6:07

9.

Olav Eide

SKBO

58:27

+7:19

10.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:23

+9:15

11.

Lars Grande

FBI

1:01:29

+10:21

12.

Tor Ringstad

Cisco

1:04:26

+13:18

13.

Lasse Nederhoed

NRK

1:09:03

+17:55

14.

Marius Burmo

Privat

1:12:23

+21:15

15.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:13:16

+22:08

16.

Anders Søndersrød

PRIVAT

1:16:31

+25:23

17.

Rune Myrland

Boklink

1:18:32

+27:24

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:00:28

+0:00

2.

Trond Westgaard

REC

1:03:43

+3:15

3.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:07:15

+6:47

4.

Harald Østgaard Lund

PRIVAT

1:08:05

+7:37

5.

Uno Hanslien

Bilpost

1:16:14

+15:46

6.

Hallvard Føllesdal

OSI Orientering

1:18:57

+18:29

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

44:17

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

44:50

+0:33

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:56

+1:39

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

50:06

+5:49

5.

Olav Johannessen

DNB

52:02

+7:45

6.

Tore Kjølseth

Lundin

53:03

+8:46

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:41

+12:24

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

58:07

+13:50

9.

Kjell Markset

KOLL

59:00

+14:43

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

59:10

+14:53

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:00:44

+16:27

12.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:01:23

+17:06

13.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:07:01

+22:44

14.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:07:16

+22:59

15.

Iain Mcleod

HYDRO OSLO

1:12:52

+28:35

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:13:17

+29:00

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

52:21

33

DSQ

Eirik Tandrevold

Fossum IF

56:37

33

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

38:40

+0:00

2.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

40:11

+1:31

3.

Are Eriksen

OSI

40:27

+1:47

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

43:37

+4:57

5.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:35

+5:55

6.

Richard Blom

FBI

46:21

+7:41

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

53:34

+14:54

8.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

55:42

+17:02

9.

Reidar Vifstad

TYRVING

55:49

+17:09

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:02:41

+24:01

11.

Arild Lund

NORGES BANK

1:05:50

+27:10

12.

John Jacobsen

Ventelo

1:06:32

+27:52

13.

Bjørn Rossow

Thales

1:06:40

+28:00

14.

Helge Stenseth

DNK

1:07:46

+29:06

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:40

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:35

+1:55

3.

Per Nermo

COWI BIL

51:46

+2:06

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

52:37

+2:57

5.

Knut G Karlsen

Omega AS

52:39

+2:59

6.

Sverre Seeberg

DnB NOR

54:25

+4:45

7.

Terje Stensholm

TV2

54:40

+5:00

8.

Arne Tesli

Koll

1:01:59

+12:19

9.

Reidar Kierulf

RKP

1:02:46

+13:06

10.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:09:25

+19:45

11.

Tom Gyran

PRIVAT

1:10:21

+20:41

12.

Atle Søvig

TYRVING

1:11:37

+21:57

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

53:41

37

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

29:44

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

33:37

+3:53

3.

Einar Skåre

Brevpost

34:39

+4:55

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:17

+8:33

5.

Ivar Strømstad

Raumar

38:21

+8:37

6.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

42:54

+13:10

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

44:15

+14:31

8.

Roar Gudding

VETBIL

50:59

+21:15

9.

Tom Ibsen

OUS

51:12

+21:28

10.

Kaare Solhjell

Privat

59:03

+29:19

11.

Kjell Hagen Nilsen

SkIFORENINGEN

1:01:31

+31:47

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

35:09

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:27

+1:18

3.

Annar Brustad

FOBIL

41:21

+6:12

4.

Tor Ommundsen

Veritas

42:53

+7:44

5.

Eyvind Aas

GEOFORM

42:59

+7:50

6.

Sturle Hånes

GeoFORM

43:28

+8:19

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

43:47

+8:38

8.

Hangeraas, Knut

Geoform

44:26

+9:17

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

45:03

+9:54

10.

Hans Petter Jensen

Privat

45:52

+10:43

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

48:11

+13:02

12.

Terje Throndsen

PeCon

49:37

+14:28

13.

Arne Reistad

Thales BIL

50:01

+14:52

14.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

56:14

+21:05

15.

Sverre Farstadvoll

Petec

56:38

+21:29

16.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

57:26

+22:17

17.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:09:16

+34:07

18.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:11:47

+36:38

19.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:12:09

+37:00

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

32:06

36 37

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:11:07

102

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

37:51

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

43:18

+5:27

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

43:22

+5:31

4.

Arne Chr Scheie

Privat

45:36

+7:45

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

46:16

+8:25

6.

Tor Drage 

Aker Solutions

46:19

+8:28

7.

Jappe Blomhoff

OUS

47:47

+9:56

8.

Tor Henriksen

HiO

53:02

+15:11

9.

Aage Mella

Østmarka OK

55:58

+18:07

10.

Svein F Kvalheim

Oppegård

58:09

+20:18

11.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

58:43

+20:52

12.

Per Gjermo

Asker SK

1:00:29

+22:38

13.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:02:31

+24:40

14.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:08:11

+30:20

15.

Harald Birkeland

OUS

1:15:34

+37:43

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

56:17

34 36 37 39 102

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

47:11

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI

52:49

+5:38

3.

Magne Grande

FBI

55:57

+8:46

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:03:19

+16:08

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Småvik Johansen

HEMING

28:35

+0:00

2.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

29:43

+1:08

3.

Maren Edvardsen

Aquateam

30:01

+1:26

4.

Monica Syrdal

Hjort

42:15

+13:40

5.

Tor Simonsen

Privat

47:53

+19:18

6.

Liv Simonsen

Privat

50:47

+22:12

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Flø

LILLOMARKA

40:50

+0:00

2.

Aril Sundt

STatENS VEGVESEN

42:27

+1:37

3.

Anne Flø

LILLOMARKA

45:40

+4:50

4.

Ann Kristin Raanaas

STatENS VEGVESEN

47:30

+6:40

5.

Nina Gilberg

STatENS VEGVESEN

49:33

+8:43

6.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

50:50

+10:00

7.

Louise Wiman

PRIVAT

53:41

+12:51

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Thingelstad

ASKER

46:12

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

52:58

+6:46

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

39:45

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

41:05

+1:20

3.

Geir Stormorken

HEMING Orientering

45:05

+5:20

4.

Erik Rosenvold

EBY

45:15

+5:30

5.

Ola Nakken

AHUS BIL

45:17

+5:32

6.

Dag Langseth

Ringnes

46:03

+6:18

7.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

48:05

+8:20

8.

Birgit Korvald

NYDALEN

48:31

+8:46

9.

Karsten Borge

AIMIT AS

51:24

+11:39

10.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

52:50

+13:05

11.

Eivind Gjemdal

HEMING/NJÅRD

55:29

+15:44

12.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

57:14

+17:29

13.

Nils Løw

Aimit AS

58:23

+18:38

14.

Morten Mo

RINGNES

58:27

+18:42

15.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

59:19

+19:34

16.

Svein Tryti

AIBEL

1:02:05

+22:20

17.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:03:15

+23:30

18.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:03:43

+23:58

19.

Evald Nergaard

RINGNES

1:06:16

+26:31

20.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:07:52

+28:07

21.

Johnny Pedersen

RiNGNES

1:15:04

+35:19

22.

Kristian Hovet

HEMING Orientering

1:16:18

+36:33

DSQ

Kaare Gunnar Nybø

Ringnes

58:12

31 34 36 37 39 40 45

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gjemdal

HEMING Orientering

43:51

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

48:57

+5:06

3.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

53:21

+9:30

4.

Bente Landmark

Fossum IF

59:13

+15:22

DSQ

Sigurd Berger

Porsgrunn

45:19

33

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Allain Ferber

FBI

1:24:31

+0:00


Sist oppdatert:

14 september 2012, 00:43:59

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

232

Antall startet:

232