Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Årungen rundtDataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 8. september 2012

Klasse: G 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

46:47

+0:00

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Skovdahl Kolstad

Ås IL

52:07

+0:00

Klasse: D 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Førre Nardocci

SkiLøperne

45:49

+0:00

2.

Tine Hiorth Schøyen

Royal Sport

47:48

+1:59

3.

Clara Valente

Privat

55:59

+10:10

4.

Astri Irene Fotland

ElghufsaIL

56:41

+10:52

5.

Birgit Eriksen Strøm

Privat

57:28

+11:39

6.

Heidi Johansen

Oslofjord Tri

59:22

+13:33

7.

Kristin Fjær

Solfallsveien

1:02:52

+17:03

Klasse: D 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Molle

Skiløperne

50:22

+0:00

2.

Ellen Ulvik Hansen

Ås IL

57:49

+7:27

Klasse: D 40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janicke Ekelberg

SkiLøperne

46:14

+0:00

2.

Nina Ystehede

Privat

54:49

+8:35

3.

Helga Kringen

SkiLøperne

56:47

+10:33

Klasse: G 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Langdalen

Ås IL

46:38

+0:00

2.

Iver Fridtjov Kolstad Skovdahl

Ås IL

53:10

+6:32

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Kristofferersen

Privat

54:57

+0:00

Klasse: H 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

37:18

+0:00

2.

Pål Onsrud

Team Helliroa

38:53

+1:35

3.

Jan Billy Aas

SkiLøperne

39:01

+1:43

4.

Eirik Berget

Sarpsborg Orienteringslag

40:48

+3:30

5.

Anders Braa

UMB BIL

41:09

+3:51

6.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:51

+6:33

7.

Morten Falch Strate

Drøbak

44:48

+7:30

8.

Kim Storvoll

UMB-student

45:01

+7:43

9.

Fredrik Granberg Dahl

Bønder på børs, avd. jogging

45:38

+8:20

10.

Stian Brække

Follo Sk

45:45

+8:27

11.

Magnus Oshaug

Trønder-Lyn

45:46

+8:28

12.

Ketil Tunheim

Privat

47:14

+9:56

13.

Kyrre Øvrebø

TV2 sporten

53:33

+16:15

14.

Haakon Helland

Privat

55:59

+18:41

15.

Steinar Steffenrem

Ås ungdomsskole

57:18

+20:00

Klasse: H 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Thoresen

Ås IL

43:15

+0:00

2.

Roger Holten

Mattilsynet

44:18

+1:03

3.

Even Bergseng

Team Skogselskapet

44:56

+1:41

4.

Per-Johan Aalerud

TEAM MENY SKI

45:14

+1:59

5.

Alexander Tuft

Luftforsvaret

45:48

+2:33

6.

Solve Sæbø

UMB

46:02

+2:47

7.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

47:25

+4:10

8.

Reidar Gran

Privat

49:20

+6:05

9.

Erlend Kristiansen

Privat

52:52

+9:37

10.

Erik Schjerven

SG Finans

53:06

+9:51

11.

Jesper Hein

Storebrand sport

53:54

+10:39

12.

Tor Erik Wist

Ski GK

1:05:50

+22:35

Klasse: H 40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Brune

Kråkstad

39:19

+0:00

2.

Jørn Jantzen

Tekna

40:35

+1:16

3.

Eivind Meen

Ås IL

42:16

+2:57

4.

Svein Brage Husdal

Drøbak-Frogn i.l.

42:34

+3:15

5.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

42:47

+3:28

6.

Tom Agard

Kråkstad

44:33

+5:14

7.

Hans-Petter Lystad

Privat

45:13

+5:54

8.

Christoffer Ladstein

Kolbotn

45:43

+6:24

9.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

47:24

+8:05

10.

Tor-Einar Skog

Torderud vel

48:24

+9:05

11.

Trond Ruud Hilmo

De Haabefulle

48:29

+9:10

12.

Magnus Hård

Nordby IL

50:16

+10:57

13.

Thorleiv Aasland

Nordea

51:42

+12:23

14.

Jørgen Kristian Hansen

Nordby IL

52:53

+13:34

15.

Trond Johannessen

Nordby

55:48

+16:29

16.

Roy Persen

Privat

1:00:46

+21:27

17.

Harald Høyvik

Tannlegene Høyvik MNTF

1:04:57

+25:38

Klasse: H 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Rystad

Privat

50:42

+0:00

2.

Torkild Børs-Lind

Ås IL

54:49

+4:07

Klasse: H 60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

42:00

+0:00

Klasse: UG 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

10:26

+0:00

2.

Øystein Thorshov

Ås IL

11:25

+0:59

3.

Even Wollebek

Ås IL

11:32

+1:06

4.

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

11:38

+1:12

5.

Melvin Lystad

11:50

+1:24

6.

Erlend Molle

Team Molle

11:55

+1:29

7.

Emil Ulvik Hansen

Ås IL

13:17

+2:51

Klasse: 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sara Folkvord

Gunnar Bjerva

Ås IL

Vegard Gaustad

Marta Girum

Helena

Timraz

William

Timraz

Selma Folkvord

Kristoffer

Nessa Brean

Sandra H.

Mæhlum

Morten H.

Mæhlum

Eivind Aakra

Indahl

Astrid

Indahl

Astrid Bredal-Knutsen

Håkon Bergseng

Astrid Bergseng

Sara Steine

Gulholen

Felix

Lobmaier

Ludvig

Lobmaier

Guro Høsteland

Sundby

Selma Amin

Bisan Amin

Signe Brunn

Lyshaug

Tilde Skjørdal

Martinsen

Ada Mosveen

Stensrud

Ella Mosveen

Stensrud

Magnus

Haugen-Kiogstad

Mats

Sundland

Leon

Sundland

Mattias Coard

Mathias

Olstad

Sivert Langsholt Finnøy

Therese Qvam

Heggertveit

Amalie

Ur

Linnea

Ur

Sivert

Svanes

Synne

Svanes

Eivind

Kringen

Vegar

Kringen

Wilmer

Husby

Håkon

Heir

Torjus

Heir

Jakob Engebritsen

Malene

Rogne

Annalea

Rogne

Johanne Walker

Ørke

Halvor Walker

Ørke

Cornelia Spidsberg

Nordquist

Jakob Olaussen

Ruud

Rebecca

Kristiansen

Frida

Kristiansen

Nathalie

Kristiansen

Marcus Folland Dahl

Esiree

Tomter

Anna Reisæter

Overvoll

Mari

Persen

Gudrun

Kulseng

Sigve

Holten

Klasse: BJ 7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torhild Indahl

2:56

Sunniva Indahl

2:37

Amelie Timraz

2:32

Helene Nessa Brean

2:49

Alva Bredal-Andresen

Ås IL

2:31

Hedda Steine Gulholm

2:53

Frida Ulvik Hansen

2:38

Emma Kristine Lekang

Ås IL

2:36

Vilde Gundersen

2:30

Hjørdis Ylfa Kulseng

2:39

Camilla Pedersen

2:46

Mina Lystad

2:50

Klasse: BG 7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frode Hymer

Ås IL

2:15

Ola Høsteland Sundby

Ås IL

2:36

Kristian Bull Hein

2:27

Marius Bull Hein

2:35

Fredrikke Qvam Heggetvedt

2:40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2013, 14:27:18

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

145

Antall startet:

145