Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Nordmarkskarusellen 2012 SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Nordarkskarusellen løp 6 12 6. september 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

25:25

+0:00

2.

Lea Wisløff

KjELSÅS

25:50

+0:25

3.

Emilie Flø

LILLOMARKA

45:42

+20:17

4.

Tale Kristensen

KjELSÅS

1:00:15

+34:50

5.

Vilde Visnes Ståhlbrand

KjELSÅS

1:00:21

+34:56

6.

Silje Visnes Ståhlbrand

KjELSÅS

1:00:54

+35:29

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

46:06

+0:00

2.

Rachel Marøy Baardsen

HeMING orientering

50:09

+4:03

3.

MArtine Sogn-Larssen

HEMING Orientering

50:11

+4:05

4.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

52:36

+6:30

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Yttreeide

HEMING Orientering

34:18

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sofie Iversen

HEMING Orientering

57:59

114

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

59:22

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvill Mykland

PRIVAT

46:30

+0:00

2.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

53:46

+7:16

3.

Astrid Seeberg

HEMING orientering

58:41

+12:11

167 141 203 135 202 126

DSQ

Emma Johansson

NTNUI

42:06

120 121 122

DSQ

Anne Johanne Lind

TYRVING

45:13

203 120 121 122 123 124

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

44:03

+0:00

2.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

45:14

+1:11

3.

Ida Neergård Sletten

Nydalens Skiklub

46:04

+2:01

4.

Anny Øen

Nydalens Skiklub

51:38

+7:35

5.

Hanne Kobernus

LILLOMARKA

57:02

+12:59

6.

Birgitte Blindheim

OUS

1:05:01

+20:58

7.

Rikke Gåsholt

UiO

1:07:14

+23:11

DSQ

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

28:33

135 141

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

38:06

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

47:55

+9:49

3.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

52:23

+14:17

4.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:01:02

+22:56

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

TYRVING

48:42

+0:00

2.

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

1:05:41

+16:59

DSQ

Oddny Nordås

Statens VEGVESEN

2:08:31

124

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

36:36

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:40

+0:04

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

44:24

+0:00

2.

Eilen Vik

Aquateam

53:20

+8:56

3.

Nina Kolberg

TYRVING

55:39

+11:15

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

59:34

+15:10

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

39:27

+0:00

2.

Inger Døhlen

Romerike Politi

43:12

+3:45

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

51:39

+12:12

4.

Liv Horntvedt

LIa

56:38

+17:11

5.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

57:39

+18:12

6.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:03:13

+23:46

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:12:30

+33:03

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

45:03

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

46:33

+1:30

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

50:06

+5:03

4.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:02:27

+17:24

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:03:19

+18:16

6.

Turid Bratland

Fossum

1:06:53

+21:50

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:09:43

+24:40

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:11:13

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

36:37

+0:00

DSQ

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING orientering

18:32

205 104 71 113 175

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming Orientering

28:51

+0:00

2.

Tobias Fremming

HemING orientering

33:47

+4:56

3.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

54:41

+25:50

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Steinsby Wassberg

Heming Orientering

59:06

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

27:09

+0:00

2.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

34:55

+7:46

3.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

35:15

+8:06

4.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

52:32

+25:23

5.

Alf Gabriel Krohn Gjessing

HEMING Orientering

56:18

+29:09

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

32:39

+0:00

2.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

44:04

+11:25

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

42:02

+0:00

Klasse: H17-34 bedrift(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Donatas

PRIVAT

1:17:22

203 121 122

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

KrIstiansand OK

38:13

+0:00

2.

Torbjørn Sagberg

TYRVING

40:56

+2:43

3.

Sverre Waaler Kaas

NYDALEN

46:33

+8:20

4.

Niklas Norman

HEMING Orientering

50:26

+12:13

5.

Gustav Fiskum

TYRVING

50:35

+12:22

6.

Sigurd Berger

Porsgrunn

51:15

+13:02

7.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:03:52

+25:39

8.

Erik Lien Johnsen

PRIVAT

1:10:44

+32:31

9.

Halvår Aurmo

HEMING Orientering

1:10:58

+32:45

10.

Gunnar Nerdrum Aagaard

HEMING Orientering

1:24:40

+46:27

11.

Martin Langaas

OPpsal IF

1:25:30

+47:17

DSQ

Jørgen Horne

TYRVING

56:01

122

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Brox

TYRVING

45:24

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

46:24

+1:00

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

47:24

+2:00

4.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

48:11

+2:47

5.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

55:14

+9:50

6.

Brynjar Fredeheim

EBY

56:02

+10:38

7.

Lars Grande

FBI

56:21

+10:57

8.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

56:37

+11:13

9.

Anstein Mykland

PRIVAT

57:27

+12:03

10.

Lars Karelius Noer

NRK

57:31

+12:07

11.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:01:27

+16:03

12.

Simen Kjær Haugberg

Nydalens Skiklub

1:02:02

+16:38

13.

Håkon Amundsen

Veritas

1:05:32

+20:08

14.

Tor Ringstad

Cisco

1:05:51

+20:27

DSQ

Olav Eide

SKBO

40:13

119 122 167 121 120 135 202 123 124 100

DSQ

Lars Skantze

TYRVING

46:19

119 117 138 122 167 121 120 135

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fixdal

Teknologirådet

42:39

+0:00

2.

Lars Krüger

Gabler Wassum

45:48

+3:09

3.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

48:11

+5:32

4.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

52:37

+9:58

5.

Anders Flågen

Heming Orientering

54:42

+12:03

6.

Trond Westgaard

REC

56:01

+13:22

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

56:44

+14:05

8.

Harald Østgaard Lund

PRIVAT

57:42

+15:03

9.

Uno Hanslien

Bilpost

1:06:39

+24:00

DSQ

Einar Forvoll

HeMING Orientering

16:01

120 121 167 122 141 203 135 202 123 126 124 100 5...

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

37:58

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:10

+1:12

3.

Pål Therkelsen

Privat

40:28

+2:30

4.

Roar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

43:38

+5:40

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:57

+7:59

6.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

49:48

+11:50

7.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

54:19

+16:21

8.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

55:48

+17:50

9.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:53

+17:55

10.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

58:13

+20:15

11.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

59:13

+21:15

12.

Per Kaarby

Overtoppen

1:01:13

+23:15

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:07:14

+29:16

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:12:08

+34:10

15.

Tore Kjølseth

Lundin

1:16:09

+38:11

DSQ

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:13:44

123 126 124 100 50

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

33:12

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

33:42

+0:30

3.

John Hansen

AB PIL

35:46

+2:34

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

37:37

+4:25

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

39:39

+6:27

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

43:42

+10:30

7.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

46:54

+13:42

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

52:27

+19:15

9.

Richard Blom

FBI

1:00:22

+27:10

10.

Helge Stenseth

DNK

1:01:00

+27:48

11.

Morten Mall

Akwagroup

1:07:36

+34:24

12.

John Jacobsen

Ventelo

1:15:58

+42:46

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Aalborg OK

40:49

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

42:19

+1:30

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:31

+3:42

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

45:52

+5:03

5.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

47:11

+6:22

6.

Per Fosser

Indre Østfold

47:24

+6:35

7.

Per Nermo

COWI BIL

47:45

+6:56

8.

Bjørn Spjelkavik

FBI

48:25

+7:36

9.

Knut G Karlsen

Omega AS

49:43

+8:54

10.

Reidar Kierulf

RKP

54:09

+13:20

11.

Tom Gyran

PRIVAT

57:21

+16:32

12.

Tom Edvardsen

Aquateam

58:45

+17:56

13.

Sverre Seeberg

DnB NOR

1:12:09

+31:20

14.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:19:54

+39:05

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

33:49

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

34:52

+1:03

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

36:44

+2:55

4.

Ivar Strømstad

Raumar

37:35

+3:46

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

39:14

+5:25

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

40:03

+6:14

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

41:47

+7:58

8.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

42:27

+8:38

9.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

47:09

+13:20

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:26

+13:37

11.

Tom Ibsen

OUS

49:56

+16:07

12.

Torstein Østen

MAESTRO

51:09

+17:20

13.

Oddvar Mella

PRIVAT

51:51

+18:02

14.

Per Erik Sørensen

Haugerud

51:57

+18:08

15.

Kjell Hagen Nilsen

SkIFORENINGEN

1:33:18

+59:29

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:28

123

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

37:16

+0:00

2.

Gunnar Alsaker

Årstad IL

41:07

+3:51

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

42:24

+5:08

4.

Tor Ommundsen

Veritas

43:05

+5:49

5.

Gunnar Olsen

LIa

45:00

+7:44

6.

Sigfred Fagervik

Thales

45:50

+8:34

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

46:12

+8:56

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

48:47

+11:31

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:35

+12:19

10.

Eyvind Aas

GEOFORM

49:46

+12:30

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

50:26

+13:10

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

50:40

+13:24

13.

Leif Bråten

CSC

53:49

+16:33

14.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

53:51

+16:35

15.

Annar Brustad

FOBIL

58:42

+21:26

16.

Hans Petter Jensen

Privat

1:01:22

+24:06

17.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:02:52

+25:36

18.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:04:24

+27:08

19.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

1:14:43

+37:27

20.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:16:49

+39:33

DSQ

Einar Hem

LILLOMARKA

38:04

122

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

49:14

202 123 126 124

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:18:33

135

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

41:36

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

44:06

+2:30

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

48:24

+6:48

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:27

+10:51

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:02:57

+21:21

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:05:16

+23:40

7.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:06:04

+24:28

8.

Harald Birkeland

OUS

1:23:06

+41:30

DSQ

Tor Henriksen

HiO

50:49

123

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

OSI

45:31

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

54:58

+9:27

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

55:20

+9:49

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

59:24

+13:53

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskild Botilsrud

KjELSÅS

38:10

+0:00

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Gunnerød

Asker Siklubb

24:14

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:01:01

+36:47

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Småvik Johansen

HEMING

34:34

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Aquateam

35:24

+0:50

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Ellingsen

STatENS VEGVESEN

32:21

+0:00

2.

Andreas Flø

LILLOMARKA

34:12

+1:51

3.

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

36:39

+4:18

4.

Anne Flø

LILLOMARKA

36:41

+4:20

5.

Alexandra Devik

OSI Orientering

39:07

+6:46

6.

Arild Sundt

STatENS VEGVESEN

42:47

+10:26

7.

Niklas Eriksson

STatENS VEGVESEN

44:29

+12:08

8.

Nina Gilberg

STatENS VEGVESEN

55:01

+22:40

9.

Marie Fossum

PRIVAT

58:24

+26:03

10.

Louise Wiman

PRIVAT

1:00:56

+28:35

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

39:17

+0:00

2.

Vigdis Thingelstad

ASKER

47:14

+7:57

3.

Hege Wang

LILLOMARKA

55:12

+15:55

4.

Mari Westeng

Statnett

59:27

+20:10

5.

Vidar Bjørkli

Idrettenshus Ullevål

1:15:36

+36:19

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

AHUS BIL

34:51

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

37:41

+2:50

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

44:40

+9:49

4.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

46:24

+11:33

5.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

46:32

+11:41

6.

Ingrid Skantze

TYRVING

46:52

+12:01

7.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

47:06

+12:15

8.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

49:31

+14:40

9.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

57:55

+23:04

10.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:21:11

+46:20

DSQ

Per Arne Røstadsand

Nydalens Skiklub

1:48:44

203 120 121

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

42:58

+0:00

2.

Lars Benestad

Grane

48:24

+5:26

3.

Tone Lye

TYRVING

52:02

+9:04

4.

Tone Sundtjønn

Vareg

54:40

+11:42

5.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

56:09

+13:11

6.

Bente Landmark

Fossum IF

59:25

+16:27

7.

Birgit Korvald

NYDALEN

1:12:24

+29:26

8.

Vitautas

Privat

1:16:05

+33:07

DSQ

Svein Erik Egeland

PRIVAT

135 120 121 167 122 141 203 135 202 123 126 124 10...

DSQ

Rune Egeland

PRIVAT

43:33

202 123 126 124 100 50

DSQ

Torben Wendler

Raumar OL

44:03

167 141 203 135 202 126

DSQ

Ole Peder Borgting

OPpsal IF

53:27

121 167 122 141 203 135 202 123 126 124 100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hagen

Dvask

1:07:53

+0:00

2.

Allain Ferber

FBI

1:17:19

+9:26


Sist oppdatert:

14 september 2012, 16:55:11

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

246

Antall startet:

246