Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Romerike ranking 2010OBIK Ranking 2010Normarkskarusellen 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 1 2010 20. mai 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isabelle Astrup

HeMING/NJÅRD

37:10

+0:00

2.

Rachel Barøy Baardsen

HeMING/NJÅRD

37:12

+0:02

3.

Oda Haram

HeMING/NJÅRD

40:36

+3:26

4.

Martine Sogn-Larssen

HeMING/NJÅRD

40:39

+3:29

5.

Kaja Borchsenius

Heming/NJÅRD

51:28

+14:18

6.

Ragne Norrud

Fossum IF

52:13

+15:03

6.

Tora Drage Roti

Fossum IF

52:13

+15:03

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Engebretsen

HeMING/NJÅRD

26:24

+0:00

2.

Louise Mari Baardsen

Heming/NJÅRD

42:46

+16:22

3.

Henriette Krohg Stabel

HEMING/NJÅRD

48:35

+22:11

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

51:27

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

52:25

+0:58

3.

Elle Juliussen

Statnett

57:57

+6:30

4.

Ragnhild Almie

Røa

1:01:39

+10:12

5.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:06:36

+15:09

6.

Kaia Solland

Statnett

1:10:28

+19:01

7.

Kristina Amlie

Røa

1:11:26

+19:59

8.

Rannveig Yli

Statnett

1:51:58

+1:00:31

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aase Norrud

Fossum IF

40:41

+0:00

2.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

42:38

+1:57

3.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

45:55

+5:14

4.

Susannah Malm

STATNETT

51:03

+10:22

5.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

1:05:01

+24:20

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

51:30

+0:00

2.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

51:50

+0:20

3.

Nina Didriksen

NRK

1:04:43

+13:13

4.

Sigrun Nygård

JerNBANEVERKET

1:16:35

+25:05

5.

Aina Grymyr

IBM-klubben

1:46:38

+55:08

DSQ

Camilla Høst

Lyn

1:04:02

51

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

53:09

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:00:37

+7:28

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:53

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

38:46

+1:53

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

50:23

+13:30

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

34:49

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

40:37

+5:48

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

41:45

+6:56

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

43:24

+8:35

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

54:51

+20:02

6.

Unni Sandbekk

Nordea

56:14

+21:25

7.

Liv Simonsen

Privat

1:20:03

+45:14

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

45:36

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

47:05

+1:29

3.

Turid Bratland

Fossum

48:38

+3:02

4.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

49:45

+4:09

5.

Inger Døhlen

Romerike Politi

53:37

+8:01

6.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

54:38

+9:02

7.

Anne Lise Øfsthus

Asker

59:02

+13:26

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

59:05

+13:29

9.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:12:21

+26:45

10.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:21:03

+35:27

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

47:14

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:24:42

+37:28

DSQ

Lilla Madsen

FBI

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Grundt

HeMING/NJÅRD

31:07

+0:00

DSQ

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

1:07:11

34 36 37 47 50

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

22:22

+0:00

Fullført

August Syrdal Øen

Høvdingen

Fullført

Johan Bjerkheim

HeMING/NJÅRD

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

40:34

+0:00

45

2.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

42:47

+2:13

45

3.

Torjus Vollset

Heming/NJÅRD

48:26

+7:52

45

4.

Kristian Gjemdal

HEMING/NJÅRD

53:48

+13:14

45

5.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:01:01

+20:27

45

6.

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:01:55

+21:21

45

DSQ

Oskar Jakobsen

Bækkelagets Spkl.

6:24

40 41 42 45 46 47 49 52 100

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

33 40 43 44 46 47 42 41 49 52 100

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Andreas Krohg Stabell

HeMING/NJÅRD

49:53

53 54 55 56 45 42 41 49 52

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

50:53

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

Heming/Njård

54:23

+3:30

3.

Christian Vogelsang

NIVA

54:33

+3:40

4.

Knut Erling Øen

Nordea

54:36

+3:43

5.

Ulf Brenna

DnB NOR

55:06

+4:13

6.

Svein Nygård

NORGES BANK

56:59

+6:06

7.

Bjørn Hauge

OSI

1:01:34

+10:41

8.

Tor Ringstad

Tandberg

1:02:52

+11:59

9.

Lars Grande

FBI

1:06:08

+15:15

10.

Hallvard Koren

OK Moss

1:06:44

+15:51

11.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:06:50

+15:57

12.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:08:12

+17:19

13.

Frode Stridsland

FBI

1:08:38

+17:45

14.

Morten Rannem

Veidirektoratet

1:09:29

+18:36

15.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:14:45

+23:52

16.

Mats Carlin

FBI

1:33:08

+42:15

17.

Marius Burmo

Privat

1:44:27

+53:34

Fullført

Sigbjørn Sørbråten

Statnett BIL

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

39:24

+0:00

2.

Guttorm Egge

OSI

43:36

+4:12

3.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

45:23

+5:59

4.

Per Morten Lefdal

Heming

47:38

+8:14

5.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

49:12

+9:48

6.

Jon Fixdal

Teknologirådet

49:57

+10:33

7.

Trond Westgaard

REC

52:27

+13:03

8.

Bjørn Solhjem

AMESTO

52:41

+13:17

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

44:11

+0:00

2.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

48:27

+4:16

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:59

+5:48

4.

Tormod Øvergaard

Intero

50:42

+6:31

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

52:14

+8:03

6.

Pål Terkelsen

Privat

53:06

+8:55

7.

Per Kaarby

Bellit

53:29

+9:18

8.

Kjell Markset

KOLL

53:37

+9:26

9.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

55:15

+11:04

10.

Knut Erik Østengen

Thales

55:17

+11:06

11.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

55:36

+11:25

12.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

55:44

+11:33

13.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

58:30

+14:19

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

58:48

+14:37

15.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

58:54

+14:43

16.

Paal W Hanssen

BDO

1:00:59

+16:48

17.

Iain Mcleod

HYDRO OSLO

1:10:28

+26:17

18.

John Ravlo

Ecohz

1:27:28

+43:17

Fullført

Bjørn Solbergseter

BILPOST

Min totaltid er 46.20. Strekktider: 3.51,4.13,8.0...

Fullført

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

41:29

+0:00

2.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

41:40

+0:11

3.

Geir Fløymo

Kanfa

43:11

+1:42

4.

Magne Vollen

OSI

45:32

+4:03

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

48:06

+6:37

6.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

49:42

+8:13

7.

Tom Andreassen

DNBNOR

51:21

+9:52

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

51:43

+10:14

9.

Per Nermo

COWI BIL

58:19

+16:50

10.

Bjørn Rossow

Thales

1:00:47

+19:18

11.

Helge Stenseth

Thales

1:21:47

+40:18

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

36:51

+0:00

2.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

39:59

+3:08

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

42:00

+5:09

4.

Olav Hygen

Belisa

43:37

+6:46

5.

Kjell Røkke

REINERTSEN

45:03

+8:12

6.

Juul Sverre Stener

OPIL

45:13

+8:22

7.

Fridulv Sagberg

FBI

46:50

+9:59

8.

Trond Ingebretsen

Vålerenga Ski

47:08

+10:17

9.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

47:46

+10:55

10.

Per Øhlkers

Tyrving

49:20

+12:29

11.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:36

+12:45

12.

Ivar Strømstad

Raumar

50:13

+13:22

13.

John Thomas Petersen

Nordea

53:44

+16:53

14.

Einar Skåre

BREVPOST

54:45

+17:54

15.

Knut Johansen

STOREBRAND

54:49

+17:58

16.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

55:32

+18:41

17.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

56:01

+19:10

18.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

58:34

+21:43

19.

Hallvard Bjørgum

Veritas

58:40

+21:49

20.

Sigfred Fagervik

Thales

59:03

+22:12

21.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:00:33

+23:42

22.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:04:11

+27:20

23.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:12:12

+35:21

24.

Erik Eggen

Tyrving, IL

1:29:29

+52:38

Fullført

Sverre Seeberg

DnB NOR

DSQ

Jørn Bue Olsen

FOSSUM

35:41

44 46 47 51 52

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

31:52

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

35:22

+3:30

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

35:27

+3:35

4.

Eivind Aas

GeoFORM

39:29

+7:37

5.

Bjørn Grenager

Thales

39:47

+7:55

6.

Karl A Langerød

Lovisenberg

40:03

+8:11

7.

Tor Ommundsen

Veritas

41:39

+9:47

8.

Tom Ibsen

UBIL

43:36

+11:44

9.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

44:16

+12:24

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

44:28

+12:36

11.

Odd Tore Saugerud

Veritas

47:39

+15:47

12.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

48:14

+16:22

13.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:04

+17:12

14.

Sigurd Haugerud

GeoForm

50:12

+18:20

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

52:47

+20:55

16.

Thor Erik Aas

DNB

1:12:32

+40:40

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

35:28

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

38:44

+3:16

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

40:27

+4:59

3.

Annar Brustad

FOBIL

40:27

+4:59

5.

Svein Kvalheim

BT

40:29

+5:01

6.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

42:49

+7:21

7.

Ronald Inglingstad

Nordea

47:31

+12:03

8.

Per Meiland

DNB NOR

48:35

+13:07

9.

Olaf Opland

OLAV THON BIL

50:45

+15:17

10.

Knut Hangeraas

GeoForm

54:07

+18:39

11.

Harald Birkeland

OUS

56:21

+20:53

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

58:39

+23:11

13.

Ola Kjeldsen

NVE

59:12

+23:44

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:06:54

+31:26

Fullført

Bjørn Eckstrøm

NVE

Fullført

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

Fullført

Per Woxen

SWEDA KJEMI

DSQ

Tor Henriksen

HiO

42:48

32 40 45 46 47 49 52

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

1:01:06

45 46 47 49 52

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

36:47

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

37:44

+0:57

3.

Tor Drage

Aker Solutions

37:50

+1:03

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

40:17

+3:30

5.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

40:57

+4:10

6.

Dagfinn Føllesdal

OSI

49:21

+12:34

7.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

50:49

+14:02

8.

Arne Scheie

Privat

52:54

+16:07

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:01:53

+25:06

10.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:07:24

+30:37

11.

Svein Kildal

TELENOR

1:24:02

+47:15

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

32 40 45 46 47 49 52 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

44:25

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

48:35

+4:10

3.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

51:46

+7:21

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jon Bjerkem

HeMING/NJÅRD

34:05

34

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

27:55

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

38:40

+10:45

3.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

41:13

+13:18

4.

Jan Ilseth

Gazellen AS

45:39

+17:44

5.

Ingvild Høymork

Heming/NJÅRD

58:19

+30:24

6.

Tor Simonsen

Privat

1:04:36

+36:41

7.

Thomas Gauterå

Kunnskapssenteret BIL

1:18:32

+50:37

Fullført

Hans Olav Hansen

Privat

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

41:20

+0:00

45

2.

Thor Vollset

HeMING/NJÅRD

1:01:31

+20:11

45

3.

Svenja Kernstock

OSI

1:21:34

+40:14

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

29:26

+0:00

2.

Kristin Berg

Fossum IF

42:55

+13:29

3.

Charlotte Sanchis

Fugro

44:32

+15:06

4.

Sigrid Vie

Fossum IF

44:40

+15:14

5.

Kaare Solhjell

Privat

46:16

+16:50

6.

Stine Møller

Flytoget

49:17

+19:51

7.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

51:55

+22:29

8.

Per Ongstad

PRIVAT

55:36

+26:10

9.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:01:22

+31:56

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Spkl.

43:10

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes

43:46

+0:36

3.

Knut Engebretsen

HeMING/NJÅRD

49:56

+6:46

4.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

50:08

+6:58

5.

Lars Eirik Eggen

Tyrving, IL

51:02

+7:52

6.

Harald Sudemann

Nilu

51:43

+8:33

7.

Torstein Schjelle

Aimit AS

59:11

+16:01

8.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:00:24

+17:14

9.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:03:02

+19:52

10.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:09:25

+26:15

DSQ

Magne Jutulstad

Bækkelagets Spkl.

36:42

47 51 52 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

37:02

+0:00

2.

Marcus Ohlin

Itera

41:04

+4:02

3.

Knut Aalde

Sweco

44:36

+7:34

4.

Kristian Bernhard Nilsen

Fossum IF

55:08

+18:06

5.

Knut Ivar Vestli

Fjellet IL

58:21

+21:19

6.

Peter Wästerberg

PEAB IL

58:42

+21:40

7.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

1:06:10

+29:08

8.

Stefan Kernstock

OSI

1:12:39

+35:37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:14:26

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

241

Antall startet:

241