Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Normarkskarusellen 2010Romerike ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 2 27. mai 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Barøy Baardsen

HeMING/NJÅRD

41:18

+0:00

2.

Martine Sogn-Larssen

HeMING/NJÅRD

41:58

+0:40

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Vollset

HEMING/NJÅRD

55:54

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

55:55

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:12:17

+16:22

3.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:25:34

+29:39

DSQ

Inger Finstad

Geoform

59:10

58 59 36 51 50

DSQ

Ingvild Svarstad

Nydalens Skiklub

1:06:04

33 37 58 59 36 51 42 40 44

DSQ

Ane Elgesem

Statnett BIL

1:38:49

40 44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

47:32

+0:00

2.

Ida Westgaard

Trøsken

1:08:53

+21:21

3.

Elisabeth Myhre

Bærums Skiklub

1:27:37

+40:05

DSQ

Susannah Malm

STATNETT

42:46

58 59 36 50 42 40 44

DSQ

Siv Johanne Moen

FORRA

1:00:40

42 40 44

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

58:47

+0:00

2.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

1:01:15

+2:28

3.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:05:09

+6:22

4.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

1:06:37

+7:50

5.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:10:03

+11:16

6.

Nina Didriksen

NRK

1:14:03

+15:16

7.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

1:31:31

+32:44

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

53:11

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:26:03

+32:52

3.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:37:20

+44:09

DSQ

Ingjerd Sollie

Stabæk If

59:16

58 59 36 51

DSQ

AnneMathisen

2:00:02

50 42 40 44 100

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Andersen

UBIL

43:32

+0:00

2.

Birgit Øverland

ISS

1:02:13

+18:41

3.

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

1:08:25

+24:53

4.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:13:03

+29:31

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

46:07

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

48:15

+2:08

3.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

53:03

+6:56

4.

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:47

+9:40

5.

Unni Sandbekk

Nordea

58:59

+12:52

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

59:59

+13:52

7.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:02:14

+16:07

8.

Atie D Saugerud

Veritas

1:06:53

+20:46

9.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:08:08

+22:01

DSQ

Liv Simonsen

Privat

1:11:19

51 50 37 41 42 40 44

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

Nittedal

49:16

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

51:04

+1:48

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

58:24

+9:08

4.

Ellen Grande

VETBIL

1:07:19

+18:03

5.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:07:26

+18:10

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:08:38

+19:22

7.

Turid Bratland

Fossum

1:15:25

+26:09

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:17:04

+27:48

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:52:36

41 42 40

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

37:34

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

43:34

+6:00

3.

Lilla Madsen

FBI

51:10

+13:36

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølve Nordahl

Heming/Njård

30:21

+0:00

2.

Tobias Freming

HemING/NJÅRD

35:43

+5:22

3.

Bendik Hovet

HemING/NJÅRD

35:46

+5:25

4.

Anders Grundt

HeMING/NJÅRD

42:28

+12:07

5.

August Syrdal Øen

Høvdingen

44:37

+14:16

DSQ

Håkon Grundt

HemING/NJÅRD

42:34

62

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Eilertsen

KJELSÅS

40:58

+0:00

2.

Stian Eilertsen

KJELSÅS

41:49

+0:51

DSQ

Jørgen Grundt

HeMING/NJÅRD

58:29

48 61 62 63 44

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

39:14

+0:00

2.

Torjus Vollset

Heming/NJÅRD

48:17

+9:03

3.

Hans Anton Eklund

Lillomarka OL

1:31:18

+52:04

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Magne Jutulstad

Bækkelagets Spkl.

57:39

34 35 53 57 54 52 37

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Gjerull Rygh

HEMING/NJÅRD

1:01:15

+0:00

2.

Arne Eirik Nielsen

NYDALEN

1:01:18

+0:03

3.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

1:01:29

+0:14

4.

Jostein Thorsteinsen

IFE Bedriftsidrettslag

1:03:13

+1:58

5.

Petter Leinaas

Storebrand

1:18:24

+17:09

6.

Jens Strandberg

Aker SOLUTIONS

1:19:15

+18:00

7.

Knut Ivar Vestli

Fjellet IL

1:19:51

+18:36

8.

Øyvind Glendrange

Årvoll

1:30:52

+29:37

9.

Håkon Gaute Kvamme

OSI

1:34:13

+32:58

10.

Håkon Iversern

Cowi

1:37:37

+36:22

DSQ

Trygve Nilsen

NYDALEN

59:42

53

DSQ

Vemund Bertelsen

Rustad IL

1:39:39

31 41 33 36 53 55 56 57 54 58 59 50 4...

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

49:33

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

Heming/Njård

49:58

+0:25

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

55:14

+5:41

4.

Magne Omestad

BLOM

55:56

+6:23

5.

Bjørn Hauge

OSI

57:58

+8:25

6.

Knut Erling Øen

Nordea

58:15

+8:42

7.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

59:20

+9:47

8.

Roar Branden

Lillomarka OL

59:43

+10:10

9.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:02:39

+13:06

10.

Lars Grande

FBI

1:03:13

+13:40

11.

Harald Iwe

NGI

1:04:15

+14:42

12.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:25

+14:52

13.

Lars Karelius Noer

NRK

1:05:10

+15:37

14.

Christian Grotnes

NRK

1:07:54

+18:21

15.

Helge Stubberud

Nydalens Skiklub

1:08:13

+18:40

16.

Tor Ringstad

Tandberg

1:12:17

+22:44

17.

Jan Erik Aalberg

Bækelagets SP

1:13:12

+23:39

18.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:21:46

+32:13

19.

Lasse Nederhoed

NRK

1:23:08

+33:35

20.

Mats Carlin

FBI

1:27:59

+38:26

21.

Allain Ferber

FBI

1:30:53

+41:20

22.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:41:41

+52:08

DSQ

Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

1:07:22

31 41 33 34 36 52 53 55 56 54 58 59 5...

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

46:00

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

48:02

+2:02

3.

Johan Lunde

Ullevål Sykehus

51:03

+5:03

4.

Per Morten Lefdal

Heming

53:13

+7:13

5.

Lars Lystad

Nydalens Skiklub

54:04

+8:04

6.

Guttorm Egge

OSI

55:24

+9:24

7.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

58:20

+12:20

8.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:00:58

+14:58

9.

Trond Westgaard

REC

1:06:00

+20:00

10.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:11:04

+25:04

11.

Jan Erik Torp

FFI

1:14:58

+28:58

12.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Spkl.

1:20:28

+34:28

13.

Harald Rikheim

STATkraft BIL

1:27:40

+41:40

14.

Trond Fredriksen

3:09:36

+2:23:36

DSQ

Henrik Smith-Meyer

Veritas

54:07

34 35 53 57 54 52 37

DSQ

Marius Sekse

Obil

1:27:34

35 53 57 54 52 51

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

STATENS KARTVERK

49:35

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

53:38

+4:03

3.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

54:11

+4:36

4.

Jeppe Hansson

FOSSUM

57:54

+8:19

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

58:13

+8:38

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:01:02

+11:27

7.

Per Schanche

Asker SK

1:02:45

+13:10

8.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:04:52

+15:17

9.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:07:31

+17:56

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:09:02

+19:27

11.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:11:58

+22:23

12.

Knut Erik Østengen

Thales

1:12:37

+23:02

13.

Paal W Hanssen

BDO

1:15:10

+25:35

14.

Tore Ringerike

DNB

1:15:17

+25:42

15.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:24:03

+34:28

DSQ

Bjørn Willadssen

HEMING/NJÅRD

34:07

34 53 57 54 52 51 37 50 42 40 44

DSQ

Iain Mcleod

HYDRO OSLO

1:20:01

57 40

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

52:16

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

57:03

+4:47

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:16

+7:00

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:00:40

+8:24

5.

Per Nermo

COWI BIL

1:07:20

+15:04

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:07:25

+15:09

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:10:01

+17:45

8.

Bjørn Rossow

Thales

1:11:32

+19:16

9.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

1:12:13

+19:57

10.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:48:29

+56:13

11.

Tron Danielsen

NILU

2:28:52

+1:36:36

DSQ

Helge Stenseth

Thales

1:33:29

59

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

44:30

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

47:42

+3:12

3.

Tor Lea

UMB

49:05

+4:35

4.

Knut Stabell

Statnett BIL

50:48

+6:18

5.

John Thomas Petersen

Nordea

51:54

+7:24

6.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

54:21

+9:51

7.

Geir Trøan

Telenor

54:35

+10:05

8.

Steinar Skoglund

Fossum IF

55:11

+10:41

9.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

56:12

+11:42

10.

Jon Færden

Kredinor

57:18

+12:48

11.

Geir Arnesen

Bærum Skiklubb

57:26

+12:56

12.

Knut Krosby

Kolbotn & Skimt OL

57:53

+13:23

13.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

57:55

+13:25

14.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

59:35

+15:05

15.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

59:49

+15:19

16.

HELGE Bjaaland

Elle BIL

1:01:10

+16:40

17.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:01:17

+16:47

18.

Fridulv Sagberg

FBI

1:04:58

+20:28

19.

Trond Ingebretsen

Vålerenga Ski

1:10:11

+25:41

20.

Kjell Hobøl

AFK

1:10:40

+26:10

21.

Ivar Strømstad

Raumar

1:10:58

+26:28

22.

Sigfred Fagervik

Thales

1:13:22

+28:52

23.

Erik Kinsten

Schenker

1:17:08

+32:38

24.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:19:31

+35:01

25.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:37:16

+52:46

DSQ

Tor Arne Ulfeng

NRVA

24:37

37 58 59 36 51 50 40 44 100

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

30:29

37 58 59 36 51 50 42 40

DSQ

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

40:22

58 59 36 51 50 42 40 44

DSQ

Einar Skåre

BREVPOST

1:00:56

58 59 36

DSQ

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:01:16

58 59 36 51 50 42 40 44

DSQ

Frank Finstad

Elektroskandia

1:04:59

58 59 36

DSQ

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:26:59

51 50 42 40

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

1:33:40

40 44

DSQ

Erik Eggen

Tyrving, IL

1:40:34

58 59 36 51 50 42 40 44

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

36:22

+0:00

2.

Einar Hem

Ahus BIL

40:12

+3:50

3.

Per Erik Sørensen

Nordea

41:01

+4:39

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:15

+4:53

5.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

41:21

+4:59

6.

Eivind Aas

GeoFORM

41:40

+5:18

7.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

43:10

+6:48

8.

Thor Erik Aas

DNB

43:44

+7:22

9.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

44:18

+7:56

10.

Odd Tore Saugerud

Veritas

46:46

+10:24

11.

Sverre Farstadvoll

Petec

47:21

+10:59

12.

Tom Ibsen

UBIL

47:27

+11:05

13.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

47:51

+11:29

14.

Bjørn Grenager

Thales

49:59

+13:37

15.

Karl A Langerød

Lovisenberg

51:58

+15:36

16.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

52:12

+15:50

17.

Svein Bratlie

Avinor

1:02:06

+25:44

18.

Tor Ommundsen

Veritas

1:02:08

+25:46

19.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:06:28

+30:06

20.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:10:19

+33:57

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

35:51

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

36:33

+0:42

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

37:57

+2:06

4.

Svein Kvalheim

BT

43:19

+7:28

5.

Arne Jordal

SAS

44:55

+9:04

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

45:44

+9:53

7.

Harald Birkeland

OUS

48:50

+12:59

8.

Annar Brustad

FOBIL

48:55

+13:04

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

54:22

+18:31

10.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

54:24

+18:33

11.

Ronald Inglingstad

Nordea

54:42

+18:51

12.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

55:45

+19:54

13.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

58:01

+22:10

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:00:52

+25:01

15.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:02:41

+26:50

16.

Olaf Opland

OLAV THON BIL

1:06:33

+30:42

17.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:21:17

+45:26

18.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:23:43

+47:52

19.

Frederick Gram

NILU

2:06:58

+1:31:07

DSQ

Kjell Saastad

Gjensidige

58:13

51 50 37 41 42 40 44

DSQ

Tor Henriksen

HiO

1:03:01

37 41 42 40 44

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

39:23

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

40:30

+1:07

3.

Tor Drage

Aker Solutions

42:55

+3:32

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

45:48

+6:25

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

46:14

+6:51

6.

Ole Sannes

Lillomarka OL

46:36

+7:13

7.

Per Gjermo

Asker SK

48:08

+8:45

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

49:37

+10:14

9.

Einar Hoff

NORCONSULT

51:48

+12:25

10.

Ingvald Sevaldson

Permakem

52:35

+13:12

11.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

55:23

+16:00

12.

Erling Bakken

Asker SK

1:00:42

+21:19

13.

Svein Forthun

HIO

1:02:09

+22:46

14.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:02:18

+22:55

15.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:03:51

+24:28

16.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:09:58

+30:35

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

40:51

40

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

51:12

50

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

1:18:40

40 44

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

56:29

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

58:01

+1:32

3.

Kjell Teigland

Privat

1:06:56

+10:27

DSQ

Helge Monsrud

Privat

48:59

50 37 41 42 40 44

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Svendsen

Norweld

49:00

+0:00

48 63

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UIO

31:07

+0:00

2.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets Spkl.

34:27

+3:20

3.

Jan Ilseth

Gazellen AS

35:29

+4:22

4.

Tor Simonsen

Privat

49:31

+18:24

5.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

52:40

+21:33

6.

Team Cowijentene

COWI BIL

58:49

+27:42

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ann Elin Flågen

SKD

1:20:57

40 44

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

Fugro

42:31

+0:00

2.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens Skiklub

45:14

+2:43

3.

Per Ongstad

PRIVAT

51:28

+8:57

4.

Sonja Bjaaland

Elle Bil

1:03:43

+21:12

58 59 36 51 50

5.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

1:13:12

+30:41

58 59 36 51 50

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

51:55

33 51 50 37 41 42 44

DSQ

Stine Møller

Flytoget

1:21:16

51 50 37 41 42 40 44

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

50:44

+0:00

2.

Stein Mella

Veritas

56:13

+5:29

3.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:08:17

+17:33

4.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:31:48

+41:04

DSQ

Nils Løw

Aimit AS

1:27:22

51 50 42 40 44

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Husebye

STatKRAFT

59:41

+0:00

33 58 59 36 51

2.

Line Sommerfeldt

Nydalens Skiklub

1:02:58

+3:17

33 58 59 36 51

3.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:06:00

+6:19

4.

Ida Tangen

NYDALEN

1:06:54

+7:13

33 58 59 36 51

5.

Harald Sudemann

Nilu

1:13:16

+13:35

6.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

1:22:35

+22:54

7.

Stefan Kernstock

OSI

1:33:32

+33:51

8.

Tomas Holmestad

Statoil BIL

1:37:00

+37:19

9.

Sunniva Nilsen

Ullevål Sykehus

1:48:12

+48:31

33 58 59 36 51

DSQ

Andreas Erichsen

COWI

1:03:14

31 41 33 36 53 55 56 57 54 58 59 50 4...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:14:53

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

273

Antall startet:

273