Startliste eksport iofxml 3.0

Treningsløp Ås-NMBU 2017

Klasse: A/B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpT1T2T3T4T5T6T7T9T10T11T12T13T14T15T16
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering7883910001000938100010001000949996
2Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering787012765684735805679720598772689749674
3Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering654312840790764908833922728758
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering6476792392910007759489011000
5Linus OlhansÅs-NMBU Orientering573979849439919721000849
6Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering562871000877593951766518923
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering537667928658999039171000
8Vegard Fiane PedersenGrane4660782410009521000884
9Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering43196915882868701953
10May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering41727816668471712806699
11Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering39257519739910645631481
12Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL356768441000924799
13Robert BanfiÅs-NMBU Orientering32915843823810815
14Erland SkatterÅs-NMBU Orientering31316874812643802
15Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering27826676579819708
16Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering25663833871862
17Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering24993815793891
18Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering21775853608716
19Øystein SørensenNydalens SK2000210001000
20Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering191621000916
21Endre AaenÅs-NMBU Orientering18814912969
22Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering18692903966
23Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17743703470601
24Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering17623858904
25Anne NilsenÅs-NMBU Orientering17234587478658
26Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering16632751912
27Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering13902713677
28Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering13843551833
29Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering11885411777
30Øystein SørensenNydalen SK100011000
30Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering100011000
32Simen OlafsenÅs-NMBU Orientering9971997
33Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering9642964
34Bjørn Håvad EvjenÅs-NMBU Orientering9121912
35Torgrim SoterudBø OL8871887
36Ruben Cornelius StokklandÅs-NMBU Orientering8781878
37Lars MikalsenSandnes IL8643864
38Malin SørensenNydalen SK8631863
39Rannveig NordhagenÅs-NMBU Orientering8621862
40Sigrun TytlandsvikÅs-NMBU Orientering8561856
41Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering8525346506
42Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK8381838
43Ina C. StorrønningÅs-NMBU Orientering8051805
44Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering7941794
45Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering7675767
46Peder Gjølstad RøhnebækÅs-NMBU Orientering7521752
47Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering5773577
48Mari AasÅs-NMBU Orientering4351435
Klasse: C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpT1T2T3T4T5T6T7T9T10T11T12T13T14T15T16
Mari AasÅs-NMBU Orientering111
Handan ZhangÅs-NMBU Orientering111
Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering111
Hedda SkatterÅs-NMBU Orientering111
Mari SolbergÅs kommune121
Johanne MoenÅs-NMBU Orientering121
Ingvild Mohr Hansen111
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering111
Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering2411
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering121
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering111
Cecila Sandell441111
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering2211
Eli MoeÅs-NMBU Orientering111
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering33111
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering2211
Alvild NeseÅs-NMBU Orientering111
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering2211
Ingrid YdseÅs-NMBU Orientering5511111
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering111
Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering111
Jakob Klaren NilsenÅs-NMBU Orientering33111
Nicola WarsinskaÅs-NMBU Orientering111
Mirjam HalvorsrudÅs-NMBU Orientering111
Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering5511111
Oda Ulrikke LøvaasÅs-NMBU Orientering111
Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering5511111
Marte StormoenÅs-NMBU Orientering111
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering2211
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering2211
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering111
Kristoffer RafaelsenÅs-NMBU Orientering111
Oda Ulrikke LøvåsÅs-NMBU Orientering111
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering111
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering111
Solveig GilbergÅs-NMBU Orientering111
Klasse: N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpT1T2T3T4T5T6T7T9T10T11T12T13T14T15T16
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering5511111
Kristian Hrafn KulsengÅs-NMBU Orientering2211
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering8911111111
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering33111
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering791111111
Nicola WarsinskaÅs-NMBU Orientering2211
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering5611111
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering34111
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering2211
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering81011111111
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering441111
Maria MoenÅs-NMBU Orientering111
Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering121
Wilma MoenÅs-NMBU Orientering121
Pål MoenÅs-NMBU Orientering121
Halvor ØrkaÅs-NMBU Orientering131
Aksel K. HusumÅs-NMBU Orientering111
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering451111
Ole Blytt JervenÅs-NMBU Orientering2311
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering8811111111
Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering441111
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering451111
Torbjørn LillehammerÅs-NMBU Orientering121
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering67111111
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering111
JørgenÅs-NMBU Orientering111
JakobÅs-NMBU Orientering111
Erlend MeenÅs-NMBU Orientering111
Dyre MeenÅs-NMBU Orientering111
Beate Myklevoll og LarsÅs-NMBU Orientering111
Johanne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering111
HåkonÅs-NMBU Orientering111
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering111
AlvildÅs-NMBU Orientering111
JensÅs-NMBU Orientering111
Hermine April Dirro ÅdnMåren OK111
Isolde Oktavia Dirro ÅdnMåren OK111
Eline GranåsÅs-NMBU Orientering111
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering33111
Lavrans GrindflekÅs-NMBU Orientering111
Lars MyklevollÅs-NMBU Orientering441111
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering111
Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering111
Kristoffer RafaelsenÅs-NMBU Orientering2211
Marte StormoenÅs-NMBU Orientering111
Erik Stensrud BugtenÅs-NMBU Orientering111
Anne Blytt JervenÅs-NMBU Orientering111
Aksel HusumÅs-NMBU Orientering441111


Antall tellende løp: 15

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.