Startliste eksport iofxml 3.0

O-åtter 2020

Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6
1Stine BlokkumIL Leik472591968810097
2Dan Ørjan BjerkenåsIL Leik4566838010010093
3Kjell SølbergIL Leik435580999110065
4Henriette BakkenIL Leik38155391898860
5Gunn Mari Krogstad BergIL Leik34556250737189
6Kristin AntonsenIL Leik332484879665
7Ådne SundetIL Leik3003100100100
8Arild BergIL Leik274462507389
9Åse HøgsteggenIL Leik230550506268
10Andrea LudviksenIL Leik1683505068
11Bård Egil AlstadIL Leik14625888
12Sveinung BakkeIL Leik88188
13Karl Rasmus AarhaugIL Leik77177
14Jens Borgar AarhaugIL Leik76176
14Cecilie ÅmotIL Leik76176
16Bente EstenstadIL Leik73173
17Kristin SølbergIL Leik72172
18Martin NæveIL Leik71171
19Andrea LudvigsenIL Leik62162
20Trond krogstadIL Leik61161
20Ingrid Elise KrogstadIL Leik61161
22Line OnsøienIL Leik50150
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6
1Anne Kari StubsjøenIL Leik5306978293729096
2Ole BlækkanIL Leik51468384100609196
3Svein Olav ÅmotIL Leik4936999896100100
4Sivert StubsjøenIL Leik4635100100997094
5Joar A KrognesIL Leik350492818493
6Asbjørn BjerkenåsIL Leik317585659077
7Sigmund FredriksenIL Leik297473756782
8Fredrik EllingsenIL Leik2754859298
9Petter BlokkumIL Leik2734899787
10Torunn StensethIL Leik2313859650
11Jorid SunnsetIL Leik19529996
12Julie RimolIL Leik17649185
13Oddbjørn SyrstadIL Leik17339083
14Ole Johnny EidIL Leik15727582
15Inger Høgsteggen BakkenIL Leik12435569
16Ådne Krogstad BergIL Leik1001100
17John Olav NæveIL Leik97197
18Erik FossIL Leik91191
19Joar Arvid KrognesIL Leik90190
20Magnus BlækkanIL Leik83183
20Jan HageIL Leik83183
22Sturla EstenstadIL Leik82182
23May Iren AlmåsIL Leik75175
24Ole Jonny EidIL Leik67167
25Kristin Løhre SølbergIL Leik61161
26Gunn Mari Krogstad BergIL Leik60160
26Arild BergIL Leik60160
28Simen JønlandIL Leik53153
28Børge JønlandIL Leik53153
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6
1Ola KeiseråsIL Leik470596919291100
2Kay Ove BjerkenåsIL Leik4386716666707689
3Oskar AndrenIL Leik4004100100100100
4Jan HageIL Leik36457865577292
5Runar KrognesIL Leik3584877794100
6Eivind NæveIL Leik35458450678271
7Gisle BergIL Leik32455061607974
8Tone AlmåsIL Leik32256350576389
9Anders EstenstadIL Leik285478726570
10Jonas UnsgårdIL Leik2503918376
11Andreas SølbergIL Leik17128982
12Ådne Krogstad BergIL Leik12825573
13Ole Gunnar SølbergIL Leik10035050
14Even UnsgårdIL Leik82182
15Ingebrigt EidIL Leik78178
16John Olav NæveIL Leik66266
17Petter BlokkumIL Leik50150
17Magnus BlækkanIL Leik50150
17Line SølbergIL Leik50150
17Fredrik EllingsenIL Leik50150
17Eirik SundstrømIL Leik50150


Antall tellende løp: 6

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.