Startliste eksport iofxml 3.0

O-åtter 2020

Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6Løp 7Løp 8Løp 9Løp 10
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6Løp 7Løp 8Løp 9Løp 10
1Ådne SundetIL Leik697710010010097100100100
2Stine BlokkumIL Leik64279196881009710070
3Kjell SølbergIL Leik608880999110065838669
4Kristin AntonsenIL Leik573784879665819961
5Gunn Mari Krogstad BergIL Leik5379625073718983847550
6Henriette BakkenIL Leik532753918988607378
7Arild BergIL Leik51686250738983847550
8Dan Ørjan BjerkenåsIL Leik4566838010010093
9Åse HøgsteggenIL Leik41995050626871685050
10Bård Egil AlstadIL Leik31755888616050
11Martin NæveIL Leik22637155100
12Bente EstenstadIL Leik1763735053
13Andrea LudviksenIL Leik1683505068
13Andrea H. LudvigsenIL Leik1683685050
15Line OnsøyenIL Leik11026050
16Malin SkogstadIL Leik99199
17Julie RimolIL Leik94294
18Sveinung BakkeIL Leik88188
19Karl Rasmus AarhaugIL Leik77177
20Jens Borgar AarhaugIL Leik76176
20Cecilie ÅmotIL Leik76176
22Kristin SølbergIL Leik72172
23Andrea LudvigsenIL Leik62162
24Trond krogstadIL Leik61161
24Ingrid Elise KrogstadIL Leik61161
26Aksel SkogstadIL Leik60160
27Line OnsøienIL Leik50150
27Isak Minde SæthreIL Leik50150
27Cathrine Skogstad AlstadIL Leik50150
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6Løp 7Løp 8Løp 9Løp 10
1Svein Olav ÅmotIL Leik68910999896100100917496100
2Sivert StubsjøenIL Leik68791001009970941006010094
3Anne Kari StubsjøenIL Leik6491097829372909693509486
4Ole BlækkanIL Leik61410838410060919674506786
5Joar A KrognesIL Leik601792818490936497
6Asbjørn BjerkenåsIL Leik58598565907789538891
7Sigmund FredriksenIL Leik4056737567825850
8Jorid SunnsetIL Leik362499967988
9Inger Høgsteggen BakkenIL Leik280555697086
10Fredrik EllingsenIL Leik2754859298
11Petter BlokkumIL Leik2736899787
12Torunn StensethIL Leik2313859650
13Kristin Løhre SølbergIL Leik230461506356
14Dan Ørjan BjerkenåsIL Leik2244598184
15Torun StensethIL Leik2233757672
16Julie RimolIL Leik17649185
17Ole Jonny EidIL Leik1753675850
18Oddbjørn SyrstadIL Leik17339083
19Ole Johnny EidIL Leik15727582
19Magnus BlækkanIL Leik15738374
21Ole Gunnar SølbergIL Leik12937356
22Ådne Krogstad BergIL Leik1001100
22Andreas SølbergIL Leik1001100
24John Olav NæveIL Leik97197
25Fredrik Andre EllingsenIL Leik94194
26Erik FossIL Leik91191
27Jan HageIL Leik83183
28Sturla EstenstadIL Leik82182
29May Iren AlmåsIL Leik75175
29Kjell SølbergIL Leik75175
31Gunn Mari Krogstad BergIL Leik60160
31Arild BergIL Leik60160
33Simen JønlandIL Leik53153
33Børge JønlandIL Leik53153
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5løp 6Løp 7Løp 8Løp 9Løp 10
1Ola KeiseråsIL Leik6789969192911001009991100
2Runar KrognesIL Leik640887779410090937699
3Kay Ove BjerkenåsIL Leik54010716666707689668286
4Anders EstenstadIL Leik53987872657078856491
5Jan HageIL Leik5199786557729264675381
6Eivind NæveIL Leik49988450678271506481
7Oskar AndrenIL Leik491510010010010091
8Gisle BergIL Leik4759506160797460505784
9Tone AlmåsIL Leik47086350576389686961
10John Olav NæveIL Leik287566726683
11Andreas SølbergIL Leik27138982100
12Jonas UnsgårdIL Leik2503918376
13Ådne Krogstad BergIL Leik12825573
14Oskar AndrènIL Leik1001100
14Ole Gunnar SølbergIL Leik10035050
16Even UnsgårdIL Leik82182
17Ingebrigt EidIL Leik78178
18Erik FossIL Leik71171
19Petter BlokkumIL Leik50150
19Magnus BlækkanIL Leik50150
19Line SølbergIL Leik50150
19Fredrik EllingsenIL Leik50150
19Eirik SundstrømIL Leik50150


Antall tellende løp: 7

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.