Startliste eksport iofxml 3.0

Wing4er 2014

Klasse: D/H 7-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
Ingeborg KolstadWing OK3003100100100
Tuva GrøtteWing OK4004100100100100
Mari Hansen StenbergWing OK1001100
Ingrid Myhr AmundsenWing OK3003100100100
Stine Myhr AmundsenWing OK4004100100100100
Maia ØlmheimWing OK4004100100100100
Rannei BæverfjordWing OK2002100100
Anna F. HøysæterWing OK2002100100
Maja LundboWing OK1001100
Kristine MoholtWing OK1001100
Joakim Hammari SveenWing OK3003100100100
Julian GrøtteWing OK3003100100100
Vegard StenbergWing OK1001100
Jonas Meyer JamtWing OK2002100100
Noah Meyer JamtWing OK4004100100100100
Amund HolterWing OK2002100100
Alfred HøysæterWing OK2002100100
Benjamin CallananWing OK4004100100100100
Einar Oliver SørengWing OK2002100100
Sivert GranheimWing OK1001100
Martin GranheimWing OK1001100
Trygve NæssWing OK1001100
Sven Sigurd DrevdalWing OK1001100
Even Jørstad AndersenWing OK2002100100
Erling HustvedtWing OK1001100
Thomas PaulsenWing OK2002100100
Håkon FuglemWing OK2002100100
Albert DrevdalWing OK1001100
Sofus LindWing OK4004100100100100
Knut WassmoWing OK1001100
Hallvard DahleWing OK1001100
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1001100
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK1001100
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK2002100100
Jakob Lundgren MelandWing OK2002100100
Magne GuttvikWing OK1001100
Erling Eide HustvedtWing OK1001100
Jostein Tørum HaugerudWing OK1001100
Sondre ØlmheimWing OK1001100
Ingrid FuglemWing OK1001100
Sara Andrine Lervik PedersenWing OK1001100
Mari StenbergWing OK1001100
Petter Andreas LonaWing OK2002100100
Einar SørengWing OK2002100100
Jostein HaugerudWing OK1001100
Isak Stoum KyrkjeeideWing OK1001100
Svein Sigurd DrevdahlWing OK1001100
Albert Odin DrevdahlWing OK1001100
Erik Hagen BergWing OK1001100
Klasse: D13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
Ingvild SundeWing OK2002100100
Synne KvammeWing OK1001100
Anna Emilie HolmenWing OK2002100100
Angelina AaeWing OK1001100
Tonje KnutzenWing OK2002100100
Klasse: D7-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Mona Eggen KongsbakWing OK32741001007255
2Synne KvammeWing OK2003100100
3Ingvild SundeWing OK12926663
4Angelina AaeWing OK11827939
5Johanne Stefanussen FloWing OK1001100
5Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1001100
Klasse: H7-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Nikolai RenolenWing OK27331009677
2Gabriel CallananWing OK2643978384
3Ådne Skjæveland JøssingWing OK2513937286
4Sigurd Torvik GystadWing OK23131007754
5Hallvard DahleWing OK2002100100
6Sondre ØlmheimWing OK182282100
7Vegard StenbergWing OK1001100
7Erling Eide HustvedtWing OK1001100
9Thomas SørhøyWing OK97197
10Joakim Hammari SveenWing OK58158
11Trygve NæssWing OK55155
Klasse: D13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Ella Eriksen KongsvikWing OK338483679791
2Sarah BrynhildsenWing OK3364100697790
3Marte Myhr AmundsenWing OK3144566810090
4Eldrid BratsbergWing OK3003100100100
5Anna RenolenWing OK282310082100
6Martine Klock FletenWing OK2423837386
7Nora S. UtsethWing OK2403578994
8Hanne Tørum HaugerudWing OK16426896
Klasse: H13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Jonas VindalWing OK4004100100100100
2Martin Grøntvedt PedersenWing OK328499597793
3Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK302499625883
4William FuglemWing OK159210059
5Andreas Helland EriksenWing OK152210052
6Sondre Mehammer EidsmoWing OK9625442
7Vegard Mehammer EidsmoWing OK66166
Klasse: D17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Kristine Klock FletenWing OK4004100100100100
2Vibeke Klock FletenWing OK3003100100100
3Susanna BrynhildsenWing OK2934753910079
4Åse Rita EllingsenWing OK2703938592
5Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK197210097
6Anne Elisabeth Helland EriksenWing OK18129586
7Andrea VindalWing OK15037674
8Randi HellandWing OK149210049
9Torid KvaalFreidig1001100
9Mona FenstadWing OK1001100
9Ingrid Therese Helland EriksenWing OK1001100
12Marit VarmedalWing OK9525144
13Liv TennesWing OK85185
14Kjersti MidtbøWing OK80180
15Anne-Lise BratsbergWing OK69169
16Sigrid BratsbergWing OK65165
17Hanne KongsvikWing OK61161
Klasse: H17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Asbjørn MidtbøWing OK3003100100100
2Tor GjermstadWing OK258358100100
3Jon VindalWing OK2353708976
4Terje MidtbøWing OK2063726173
5Svein Erik BratsbergWing OK2002100100
6Frank AasgårdWing OK186286100
7Bernt BrynhildsenWing OK183210083
8Lars SkrøvsethWing OK162210062
9Dag Erik HellandWing OK15327875
10Knut SkjesolWing OK1001100
10Arvid LyngstadWing OK1001100
10Agnar RenolenWing OK1001100
13Johannes K. MidtbøWing OK95195
14Jens Kjetil MehammerWing OK88188
15Kjell Gunnar GrippWing OK8724542
16Harald FørdedalWing OK86186
17Jostein AlvestadWing OK78178
17Arne Inge KolstadWing OK78178
19Stein-Erik FletenWing OK77177
20Per Ivar SkinderhaugWing OK74174
21Stein Erik FletenWing OK62162
21Egil HustvedtWing OK62162
Klasse: ARRANGØR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
1Per Ivar SkinderhaugWing OK4004100100100100
1Jens Kjetil MehammerWing OK4004100100100100
3Petter EriksenWing OK3003100100100
4Agnar RenolenWing OK2002100100
5Åse Rita EllingsenWing OK1001100
5Thorlene EgertonWing OK1001100
5Steinar AasvangWing OK1001100
5Nikolai RenolenWing OK1001100
5Jonathan SutcliffeWing OK1001100
Klasse: H17B-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpWing4er 1Wing4er 2Wing4er 3Wing4er 4
5Eivind LonaWing OK1001100


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.