Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Årungen rundtDataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 1. september 2013

Klasse: J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

50:40

+0:00

4:49

2.

Mina Lilleheier

Ås IL

52:21

+1:41

4:59

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Haslie

DFI

40:10

+0:00

3:49

2.

Eline Marie Løvkvist

Learn2Ski

50:29

+10:19

4:48

3.

Martha Hagbø

Hagbø CK

57:31

+17:21

5:28

Klasse: D 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Kongsten

Ås IL

41:51

+0:00

3:59

2.

Mari Haugen

Modum FIK

43:19

+1:28

4:07

3.

Malin Kristina Jakobsson

Nydalens SK

44:35

+2:44

4:14

4.

Anette Baklid

Löplabbet

45:01

+3:10

4:17

5.

Siri Vilberg

OSI

45:49

+3:58

4:21

6.

Tine Hiorth Schøyen

Royal Sport

46:54

+5:03

4:28

7.

Anne Marte Haugen

Modum FIK

49:16

+7:25

4:41

8.

Marit Haraldsen

Privat

50:36

+8:45

4:49

9.

Linn Beate Petersen Onsrud

Team Helliroa-Gjøvik

50:38

+8:47

4:49

10.

Oda Bentzrød

Privat

51:29

+9:38

4:54

11.

Hege Kullerud

Varteig IL

51:56

+10:05

4:56

12.

Julie Hellevik

Team Hellevikklanen

55:42

+13:51

5:18

13.

Birgit E. Strøm

Ås IL

56:38

+14:47

5:23

14.

Astri Irene Fotland

ElghufsaIL

57:56

+16:05

5:31

15.

Jane Wittrup Agger

Privat

1:03:30

+21:39

6:02

16.

Anne Marte Eikrem Røren

IL Hødd

1:03:53

+22:02

6:05

17.

Ingrid Solheim

UMB

1:04:12

+22:21

6:06

DNS

Monica Wold

Neptunsbarn svømmeklubb

Klasse: D 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

44:26

+0:00

4:13

2.

Berit Herstad

Vidar

46:47

+2:21

4:27

3.

Hilde Kleven

Ås IL

49:26

+5:00

4:42

4.

Anna Ryymin

Oslo kommune BIL

49:55

+5:29

4:45

5.

Rubi Størset

Østmarka

50:08

+5:42

4:46

6.

Marianne Molle

Molle

50:51

+6:25

4:50

7.

Mona Mikaelsen

SkiLøperne

50:59

+6:33

4:51

8.

Helene Løvkvist

Learn2Ski

53:12

+8:46

5:04

9.

Mia Rojahn

Frydenhaug

54:27

+10:01

5:11

10.

Catrine Glende

Ås IL

54:35

+10:09

5:11

11.

Berit Lier

SkiLøperne

55:33

+11:07

5:17

12.

Hanne Wibe

Sportsmanden

56:13

+11:47

5:21

13.

Ingunn Kristiansen

Schneider Electric

56:21

+11:55

5:22

14.

Maria Sibbern

Team Sexy Shorts

56:24

+11:58

5:22

15.

Monika Risnes

Ås IL

56:57

+12:31

5:25

16.

Kjersti Solberg

Oppegård

1:00:07

+15:41

5:43

17.

Anne Marie Gjøg

Kolbotn IL

1:06:34

+22:08

6:20

18.

Hege Høgenes

Privat

1:07:54

+23:28

6:28

19.

Lilja Ros Hogvall

Søstrene og to til

1:10:25

+25:59

6:42

20.

Aina Fraas-Johansen

Søstrene og to til

1:10:25

+25:59

6:42

21.

Lisbeth Sjemmedal

Søsterne og to til

1:16:25

+31:59

7:16

DNS

Helene Løvkvist

Learn2Ski

Klasse: D 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Rekkedal

Ås IL

40:22

+0:00

3:50

2.

Ingunn Monsen

SK Vidar

47:33

+7:11

4:31

3.

Kjersti Gram Andersen

Skimilajoggen

54:58

+14:36

5:14

4.

Greta Løkhaug

NOWAIM

55:09

+14:47

5:15

5.

Anne Knudsen

Søstrene og to til

56:19

+15:57

5:21

6.

Anne Katrine Geelmuyden

Ås IL

57:51

+17:29

5:30

7.

Hilde Kolnes

Søstrene og to til

59:00

+18:38

5:37

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Gunnar Gravningen

Sande Sportsklubb/Team UMB Ski

44:50

+0:00

4:16

Klasse: H 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Bigum Johansen

IK Tjalve 

36:17

+0:00

3:27

2.

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

38:19

+2:02

3:38

3.

Pål Onsrud

Team Helliroa

38:20

+2:03

3:39

4.

Tor Jonas Onsrud

Gjøvik Skiklubb

39:01

+2:44

3:42

5.

Jan Billy Aas

SkiLøperne

40:10

+3:53

3:49

6.

Svein Sandvik

MDG supporter

40:33

+4:16

3:51

7.

Fredrik Dahl

Bønder på Børs avdeling jogging

42:24

+6:07

4:02

8.

Jørgen Torgersen

Privat

42:51

+6:34

4:04

9.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:03

+6:46

4:06

10.

Kjetil Østerås

Østerås Myke Produksjoner

44:16

+7:59

4:12

11.

Nicolai Vikeså

PHS

44:23

+8:06

4:13

12.

Kristian Hovde Liland

Privat

46:00

+9:43

4:22

13.

André Kristiansen

Superbow

47:06

+10:49

4:29

14.

Kjetil Vindedal

NTNU

49:13

+12:56

4:41

15.

Lars Christian Hellevik

Team Hellevikklanen

49:57

+13:40

4:45

16.

Bård Husum

Privat

50:02

+13:45

4:45

17.

Lars Rolland

Ski

52:41

+16:24

5:01

18.

Andreas Røren

IL Hødd

52:46

+16:29

5:01

19.

Eivind Wiger Kierulf

BPB Løp

53:25

+17:08

5:05

20.

Lars Øystein Krogstad

Ås IL

1:00:13

+23:56

5:44

DNS

Christian Sørnes Karlsen

Kjelsås IL

DNS

Mani Hussain

Arbeiderpartiet

Klasse: H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

38:19

+0:00

3:38

2.

Einar Bergsholm

Ås IL

38:40

+0:21

3:40

3.

Bård Brune

Kråkstad

39:19

+1:00

3:44

4.

Anders Braa

UMB BIL

39:46

+1:27

3:47

5.

Roar Tomter

Askim IF

40:25

+2:06

3:50

6.

Tord Thorshov

Ås IL

40:35

+2:16

3:51

7.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

41:03

+2:44

3:54

8.

Renè Gjøg

Oslofjord Triatlon Klubb

41:54

+3:35

3:59

9.

Eivind Meen

Ås IL

42:09

+3:50

4:00

10.

Espen Thoresen

Ås IL

42:20

+4:01

4:01

11.

Even Bergseng

Team Skogselskapet

42:29

+4:10

4:02

12.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

42:35

+4:16

4:03

13.

Karl Henrik Lilleheier

Ås Il

43:18

+4:59

4:07

14.

Terje Størset

Østmarka

43:27

+5:08

4:08

15.

Håkon Borge

Ås IL, øk.avd

43:41

+5:22

4:09

16.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

43:47

+5:28

4:10

17.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

43:54

+5:35

4:10

18.

Tormod Seljegard

Skimt

43:58

+5:39

4:11

19.

Christoffer Ladstein

Kolbotn

44:21

+6:02

4:13

20.

Jarle Kirkeby Ruud

Ski IL

44:54

+6:35

4:16

21.

Per Øivind Sundell

Ørje IL

44:57

+6:38

4:16

22.

Hans-Petter Lystad

Privat

45:03

+6:44

4:17

23.

Håvard Andresen

Askim

45:41

+7:22

4:21

24.

Reidar Nesje

Oppegård

46:25

+8:06

4:25

25.

Knut Olav Asbjørnsen

SkiLøperne

46:27

+8:08

4:25

26.

Johan Strand Moldestad

Fopil

47:08

+8:49

4:29

27.

Jon Fredrik Strandrud

Ås IL

47:19

+9:00

4:30

28.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

47:30

+9:11

4:31

29.

Otto Fiske

Ås IL

47:37

+9:18

4:32

30.

Christian Bakken

DFI Ski

47:40

+9:21

4:32

31.

Peter Øyen-Havekes

Liaveien

47:49

+9:30

4:33

32.

Øyvind Langsrud

SSB

48:12

+9:53

4:35

33.

Christian Ramstad

Øvre Hebekk Kajakklubb

48:22

+10:03

4:36

34.

Svein Jarle Horn

UMB

49:38

+11:19

4:43

35.

Thomas Guttormsen

NN

49:45

+11:26

4:44

36.

Per Morten Grogh

SK Kraft

50:35

+12:16

4:49

37.

Abid Raja

Venstre

53:06

+14:47

5:03

38.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

53:20

+15:01

5:04

39.

Carl Bernhard Svenke

DFI

53:41

+15:22

5:06

40.

Heming Rio

Privat

54:56

+16:37

5:13

DNS

Jan Otterstad

Vestby vgs

Klasse: H 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Monsen

Sportsmanden

42:19

+0:00

4:01

2.

Ketil Knudsen

Nesodden

42:41

+0:22

4:03

3.

Bjørn Huso

Ås IL

43:32

+1:13

4:08

4.

Nils Karbø

Ås IL

44:13

+1:54

4:12

5.

Ola Øvstedal

UMB-BIL, Ås

45:23

+3:04

4:19

6.

Bjørnar Lunde

DFI

47:27

+5:08

4:31

7.

Thorleiv Aasland

Nordea Bil

50:57

+8:38

4:51

8.

Jan-Tore Dannemark

Ås IL

52:14

+9:55

4:58

9.

Åge Kristiansen

Heer IL

53:16

+10:57

5:04

10.

Knut Medalen

Ås Ungdomsskole

55:38

+13:19

5:17

DNS

Knut Ytrehus

Ski IL Friidrett

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Nielsen

IBM

1:27:38

+0:00

8:20

Klasse: BJ 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Toftner

Privat

Marie Eintveit Moldestad

Ingen

Anine Nilsen

move on

Tiril Rokvam

Nes Turnforening

Marta Girum

Privat

Emilie Otterstad

Privat

Mathilde Aschoug

Privat

Klara Lofthus Flügel

Privat

Astri Bredal-Knutsen

Privat

Vilja Steine

Ås IL

Camilla Lundqvist

Ås IL

Sara Steine Gulholm

Privat

Anja Rosenfeld

Ås IL

Leah Rosenfeld

Ås IL

Malene Rogne

Privat

Annalea Rogne

Privat

Signe Gilebo Gjertsen

Privat

Esiree Tomter

Askim IF

Kinga Banfi

Ås IL

Helena Timraz

Privat

Sonja Lorentzen

Privat

Guru Høsteland Solbu

Ås IL

Dina Hassel

Privat

Julius Hassel

Privat

Lone Hasse

Privat

Astrid Bergseng

Ås IL

Marlene Ekstrøm

Privat

Erica Bardo-Kristiansen

Privat

Pauline Bardo-Kristiansen

Privat

Ingrid Haugem-Krogstad

Privat

Eiriana R. Rio

Privat

Maren Mjøen Grøndalen

DFI

Johanne Johnsen

Ås IL

Signe Bruun

Privat

Klasse: BJ 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adele Haraldsen

Løpeskjørtprinsessene

3:36

Martine Holos

Ås IL

3:07

Juliane Ebba Nordraak

DFI

2:46

Elvira Haraldsen

Løpeskjørtprinsessene

3:27

Astrid Skjevdal

Ås IL

2:39

Ingeborg Elise Ruud Andresen

Askim

3:01

Ulla Buran

Team Buran

3:02

Ingvild Elvenes

Privat

2:20

Ida-Helene Lekang

Ås IL

3:01

Thea Porsholt

Soon CK

2:44

Elmine Tomter

Askim IF

2:59

Sara Raja

Privat

2:55

Maja Raja

Privat

2:37

Klasse: BJ 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henriette Bakken

DFI Friidrett

2:17

Mina Lystad

Privat

2:51

Ingrid Elise Kullerud

Varteig IL

2:52

Margrethe Ruud Andresen

Askim

3:06

Mia Tveite

Ås IL

2:33

Emma-Kristine Lekang

Ås IL

2:30

Helene Nessa Brean

Ås IL

2:35

Amelie Timraz

Privat

2:34

Eugenie Tomter

Askim IF

2:40

Aurora Høsteland Solbu

Ås IL

2:47

Klasse: BJ 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Strandrud

Ås IL

3:02

Sandra Sundell

Ørje IL

2:10

Aurora Mjøen Grøndalen

DFI

2:16

Maria Mikaelsen

SkiLøperne

2:23

Beate Lysne

SkiLøperne

2:13

Klasse: BG 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Toftner

Privat

Magnus Kleven Moe

DFI

Trym Bunæs

Ski Icehawks

Gunnar Bjerva

Ås IL

Sander Torgersen

Ås IL

Torjus Heir

Ås

Sigurd Rødseth Eikje

Ingen

Mads Wittrup Hansen

Ingen

Dag Theodor Guttormsen

Nn

Mathias Molle

Molle

Victor Strøm

Ås

Mattias Coard

NA

Vemund Ruud Andresen

Askim

Mikkel Rokvam

Nes Turnforening

Holger Haslie

Olve Elvenes

Privat

Vegard Ganstad

Privat

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

Eero Martomaa

Kalevan Rasti

Kristian Rogne

Privat

Herman Evjen Johnsen

Ås IL

Henrik Gillebo Gjertsen

Privat

Aksel Kingsten Husum

Ås IL

Magnus Eikemo

Ås IL

Eivind Eikemo

Ås IL

Mathias Olstad

Privat

Odin Hymer

Ås IL

Kristian Hopland

Nordby IL

Ida Myrvang

Privat

William Timraz

Privat

Wilmer Husby

Privat

Elias Østerås

Østerås Myke Produksjoner

Jakob Ruud

Privat

Sivert Finnøy

Privat

Isak Torgersen

Privat

Eirik Haugem-Krogstad

Sarpsborg Orienteringslag

Magnus Haugen-Krogstad

Privat

Adam Raja

Privat

Klasse: BG 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

2:48

Håkon Heir

Ås IL

2:14

Petter Strandrud

Ås IL

2:55

Andreas Kure

Ås IL

3:00

Sondre Lundqvist

Ås IL

2:31

Klasse: BG 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Thorshov

Ås IL

2:15

Conrad Akre

Frigg

2:08

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

2:20

Erlend Tveite

Ås IL

2:22

Iben Kongsten Husum

Ås IL

2:35

Eirik Eikemo

Ås IL

3:00

Frode Hymer

Ås IL

2:06

Ola Høsteland Solbu

Ås IL

2:27

Linus Risnes

Aktiv Skøyteklubb

2:12

Nicolas Pettersen

DFI

2:09

Klasse: BG 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonathan Nordraak

DFI

2:47

Peter Schmidt

DFI

2:21

Klasse: BG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Casper Haslie

-

Klasse: UJ 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

12:07

+0:00

4:50

2.

Christine Kure

Ås IL

12:11

+0:04

4:52

3.

Tiril Lilleheier

Ås IL

12:14

+0:07

4:53

4.

Helene Solberg

Ås IL

15:09

+3:02

6:03

Klasse: UJ 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Ladstein

Kolbotn

15:07

+0:00

6:02

Klasse: UJ 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nesje

Oppegård

11:25

+0:00

4:34

2.

Kaja Ladstein

Kolbotn

14:24

+2:59

5:45

3.

Julie Øiesvold

Drøbak

21:37

+10:12

8:38

4.

Malene S. Fongaard

Ås IL

21:38

+10:13

8:39

Klasse: UG 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Hopand

Nordby IL

10:54

+0:00

4:21

2.

Halvor Sletten

Ås IL

11:16

+0:22

4:30

3.

Ole Jakob Høsteland Solbu

Ås IL

11:18

+0:24

4:31

4.

Ingemar Yri Risberg

Ås Il ski

11:25

+0:31

4:34

5.

Sander Porsholt

Soon CK

11:44

+0:50

4:41

6.

Erlend Molle

Molle

12:44

+1:50

5:05

7.

Karsten Ladstein

Kolbotn

15:06

+4:12

6:02

8.

Sondre Molle

Molle

18:54

+8:00

7:33

9.

Martin Strøm

Ås

18:54

+8:00

7:33

10.

Leon Nilsen

Nordby

28:08

+17:14

11:15

Klasse: UG 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Mjøen Grøndalen

Privat

9:28

+0:00

3:47

2.

Nils Tveite

Ås IL

9:37

+0:09

3:50

3.

Vegard Aarstad

Ås IL

9:56

+0:28

3:58

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

10:59

+1:31

4:23

5.

Marius Aalde

Ås IL

11:15

+1:47

4:30

6.

Melvin Lystad

Privat

11:44

+2:16

4:41

7.

Stian Nesje

Oppegård

12:53

+3:25

5:09

8.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

13:30

+4:02

5:24

9.

Erlend Solberg

Ås IL

13:31

+4:03

5:24

Klasse: UG 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Linus Fiske

Ås IL

9:51

+0:00

3:56

2.

Emil Kullerud

Varteig IL

13:13

+3:22

5:17


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2013, 03:16:33

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

276

Antall startet:

269