Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Årungen rundtDataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 1. september 2013

Klasse: J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

50:40

+0:00

4:49

Vis diplom

2.

Mina Lilleheier

Ås IL

52:21

+1:41

4:59

Vis diplom

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Haslie

DFI

40:10

+0:00

3:49

Vis diplom

2.

Eline Marie Løvkvist

Learn2Ski

50:29

+10:19

4:48

Vis diplom

3.

Martha Hagbø

Hagbø CK

57:31

+17:21

5:28

Vis diplom

Klasse: D 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Kongsten

Ås IL

41:51

+0:00

3:59

Vis diplom

2.

Mari Haugen

Modum FIK

43:19

+1:28

4:07

Vis diplom

3.

Malin Kristina Jakobsson

Nydalens SK

44:35

+2:44

4:14

Vis diplom

4.

Anette Baklid

Löplabbet

45:01

+3:10

4:17

Vis diplom

5.

Siri Vilberg

OSI

45:49

+3:58

4:21

Vis diplom

6.

Tine Hiorth Schøyen

Royal Sport

46:54

+5:03

4:28

Vis diplom

7.

Anne Marte Haugen

Modum FIK

49:16

+7:25

4:41

Vis diplom

8.

Marit Haraldsen

Privat

50:36

+8:45

4:49

Vis diplom

9.

Linn Beate Petersen Onsrud

Team Helliroa-Gjøvik

50:38

+8:47

4:49

Vis diplom

10.

Oda Bentzrød

Privat

51:29

+9:38

4:54

Vis diplom

11.

Hege Kullerud

Varteig IL

51:56

+10:05

4:56

Vis diplom

12.

Julie Hellevik

Team Hellevikklanen

55:42

+13:51

5:18

Vis diplom

13.

Birgit E. Strøm

Ås IL

56:38

+14:47

5:23

Vis diplom

14.

Astri Irene Fotland

ElghufsaIL

57:56

+16:05

5:31

Vis diplom

15.

Jane Wittrup Agger

Privat

1:03:30

+21:39

6:02

Vis diplom

16.

Anne Marte Eikrem Røren

IL Hødd

1:03:53

+22:02

6:05

Vis diplom

17.

Ingrid Solheim

UMB

1:04:12

+22:21

6:06

Vis diplom

DNS

Monica Wold

Neptunsbarn svømmeklubb

Klasse: D 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

44:26

+0:00

4:13

Vis diplom

2.

Berit Herstad

Vidar

46:47

+2:21

4:27

Vis diplom

3.

Hilde Kleven

Ås IL

49:26

+5:00

4:42

Vis diplom

4.

Anna Ryymin

Oslo kommune BIL

49:55

+5:29

4:45

Vis diplom

5.

Rubi Størset

Østmarka

50:08

+5:42

4:46

Vis diplom

6.

Marianne Molle

Molle

50:51

+6:25

4:50

Vis diplom

7.

Mona Mikaelsen

SkiLøperne

50:59

+6:33

4:51

Vis diplom

8.

Helene Løvkvist

Learn2Ski

53:12

+8:46

5:04

Vis diplom

9.

Mia Rojahn

Frydenhaug

54:27

+10:01

5:11

Vis diplom

10.

Catrine Glende

Ås IL

54:35

+10:09

5:11

Vis diplom

11.

Berit Lier

SkiLøperne

55:33

+11:07

5:17

Vis diplom

12.

Hanne Wibe

Sportsmanden

56:13

+11:47

5:21

Vis diplom

13.

Ingunn Kristiansen

Schneider Electric

56:21

+11:55

5:22

Vis diplom

14.

Maria Sibbern

Team Sexy Shorts

56:24

+11:58

5:22

Vis diplom

15.

Monika Risnes

Ås IL

56:57

+12:31

5:25

Vis diplom

16.

Kjersti Solberg

Oppegård

1:00:07

+15:41

5:43

Vis diplom

17.

Anne Marie Gjøg

Kolbotn IL

1:06:34

+22:08

6:20

Vis diplom

18.

Hege Høgenes

Privat

1:07:54

+23:28

6:28

Vis diplom

19.

Lilja Ros Hogvall

Søstrene og to til

1:10:25

+25:59

6:42

Vis diplom

20.

Aina Fraas-Johansen

Søstrene og to til

1:10:25

+25:59

6:42

Vis diplom

21.

Lisbeth Sjemmedal

Søsterne og to til

1:16:25

+31:59

7:16

Vis diplom

DNS

Helene Løvkvist

Learn2Ski

Klasse: D 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Rekkedal

Ås IL

40:22

+0:00

3:50

Vis diplom

2.

Ingunn Monsen

SK Vidar

47:33

+7:11

4:31

Vis diplom

3.

Kjersti Gram Andersen

Skimilajoggen

54:58

+14:36

5:14

Vis diplom

4.

Greta Løkhaug

NOWAIM

55:09

+14:47

5:15

Vis diplom

5.

Anne Knudsen

Søstrene og to til

56:19

+15:57

5:21

Vis diplom

6.

Anne Katrine Geelmuyden

Ås IL

57:51

+17:29

5:30

Vis diplom

7.

Hilde Kolnes

Søstrene og to til

59:00

+18:38

5:37

Vis diplom

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Gunnar Gravningen

Sande Sportsklubb/Team UMB Ski

44:50

+0:00

4:16

Vis diplom

Klasse: H 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Bigum Johansen

IK Tjalve 

36:17

+0:00

3:27

Vis diplom

2.

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

38:19

+2:02

3:38

Vis diplom

3.

Pål Onsrud

Team Helliroa

38:20

+2:03

3:39

Vis diplom

4.

Tor Jonas Onsrud

Gjøvik Skiklubb

39:01

+2:44

3:42

Vis diplom

5.

Jan Billy Aas

SkiLøperne

40:10

+3:53

3:49

Vis diplom

6.

Svein Sandvik

MDG supporter

40:33

+4:16

3:51

Vis diplom

7.

Fredrik Dahl

Bønder på Børs avdeling jogging

42:24

+6:07

4:02

Vis diplom

8.

Jørgen Torgersen

Privat

42:51

+6:34

4:04

Vis diplom

9.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:03

+6:46

4:06

Vis diplom

10.

Kjetil Østerås

Østerås Myke Produksjoner

44:16

+7:59

4:12

Vis diplom

11.

Nicolai Vikeså

PHS

44:23

+8:06

4:13

Vis diplom

12.

Kristian Hovde Liland

Privat

46:00

+9:43

4:22

Vis diplom

13.

André Kristiansen

Superbow

47:06

+10:49

4:29

Vis diplom

14.

Kjetil Vindedal

NTNU

49:13

+12:56

4:41

Vis diplom

15.

Lars Christian Hellevik

Team Hellevikklanen

49:57

+13:40

4:45

Vis diplom

16.

Bård Husum

Privat

50:02

+13:45

4:45

Vis diplom

17.

Lars Rolland

Ski

52:41

+16:24

5:01

Vis diplom

18.

Andreas Røren

IL Hødd

52:46

+16:29

5:01

Vis diplom

19.

Eivind Wiger Kierulf

BPB Løp

53:25

+17:08

5:05

Vis diplom

20.

Lars Øystein Krogstad

Ås IL

1:00:13

+23:56

5:44

Vis diplom

DNS

Christian Sørnes Karlsen

Kjelsås IL

DNS

Mani Hussain

Arbeiderpartiet

Klasse: H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

38:19

+0:00

3:38

Vis diplom

2.

Einar Bergsholm

Ås IL

38:40

+0:21

3:40

Vis diplom

3.

Bård Brune

Kråkstad

39:19

+1:00

3:44

Vis diplom

4.

Anders Braa

UMB BIL

39:46

+1:27

3:47

Vis diplom

5.

Roar Tomter

Askim IF

40:25

+2:06

3:50

Vis diplom

6.

Tord Thorshov

Ås IL

40:35

+2:16

3:51

Vis diplom

7.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

41:03

+2:44

3:54

Vis diplom

8.

Renè Gjøg

Oslofjord Triatlon Klubb

41:54

+3:35

3:59

Vis diplom

9.

Eivind Meen

Ås IL

42:09

+3:50

4:00

Vis diplom

10.

Espen Thoresen

Ås IL

42:20

+4:01

4:01

Vis diplom

11.

Even Bergseng

Team Skogselskapet

42:29

+4:10

4:02

Vis diplom

12.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

42:35

+4:16

4:03

Vis diplom

13.

Karl Henrik Lilleheier

Ås Il

43:18

+4:59

4:07

Vis diplom

14.

Terje Størset

Østmarka

43:27

+5:08

4:08

Vis diplom

15.

Håkon Borge

Ås IL, øk.avd

43:41

+5:22

4:09

Vis diplom

16.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

43:47

+5:28

4:10

Vis diplom

17.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

43:54

+5:35

4:10

Vis diplom

18.

Tormod Seljegard

Skimt

43:58

+5:39

4:11

Vis diplom

19.

Christoffer Ladstein

Kolbotn

44:21

+6:02

4:13

Vis diplom

20.

Jarle Kirkeby Ruud

Ski IL

44:54

+6:35

4:16

Vis diplom

21.

Per Øivind Sundell

Ørje IL

44:57

+6:38

4:16

Vis diplom

22.

Hans-Petter Lystad

Privat

45:03

+6:44

4:17

Vis diplom

23.

Håvard Andresen

Askim

45:41

+7:22

4:21

Vis diplom

24.

Reidar Nesje

Oppegård

46:25

+8:06

4:25

Vis diplom

25.

Knut Olav Asbjørnsen

SkiLøperne

46:27

+8:08

4:25

Vis diplom

26.

Johan Strand Moldestad

Fopil

47:08

+8:49

4:29

Vis diplom

27.

Jon Fredrik Strandrud

Ås IL

47:19

+9:00

4:30

Vis diplom

28.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

47:30

+9:11

4:31

Vis diplom

29.

Otto Fiske

Ås IL

47:37

+9:18

4:32

Vis diplom

30.

Christian Bakken

DFI Ski

47:40

+9:21

4:32

Vis diplom

31.

Peter Øyen-Havekes

Liaveien

47:49

+9:30

4:33

Vis diplom

32.

Øyvind Langsrud

SSB

48:12

+9:53

4:35

Vis diplom

33.

Christian Ramstad

Øvre Hebekk Kajakklubb

48:22

+10:03

4:36

Vis diplom

34.

Svein Jarle Horn

UMB

49:38

+11:19

4:43

Vis diplom

35.

Thomas Guttormsen

NN

49:45

+11:26

4:44

Vis diplom

36.

Per Morten Grogh

SK Kraft

50:35

+12:16

4:49

Vis diplom

37.

Abid Raja

Venstre

53:06

+14:47

5:03

Vis diplom

38.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

53:20

+15:01

5:04

Vis diplom

39.

Carl Bernhard Svenke

DFI

53:41

+15:22

5:06

Vis diplom

40.

Heming Rio

Privat

54:56

+16:37

5:13

Vis diplom

DNS

Jan Otterstad

Vestby vgs

Klasse: H 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Monsen

Sportsmanden

42:19

+0:00

4:01

Vis diplom

2.

Ketil Knudsen

Nesodden

42:41

+0:22

4:03

Vis diplom

3.

Bjørn Huso

Ås IL

43:32

+1:13

4:08

Vis diplom

4.

Nils Karbø

Ås IL

44:13

+1:54

4:12

Vis diplom

5.

Ola Øvstedal

UMB-BIL, Ås

45:23

+3:04

4:19

Vis diplom

6.

Bjørnar Lunde

DFI

47:27

+5:08

4:31

Vis diplom

7.

Thorleiv Aasland

Nordea Bil

50:57

+8:38

4:51

Vis diplom

8.

Jan-Tore Dannemark

Ås IL

52:14

+9:55

4:58

Vis diplom

9.

Åge Kristiansen

Heer IL

53:16

+10:57

5:04

Vis diplom

10.

Knut Medalen

Ås Ungdomsskole

55:38

+13:19

5:17

Vis diplom

DNS

Knut Ytrehus

Ski IL Friidrett

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Nielsen

IBM

1:27:38

+0:00

8:20

Vis diplom

Klasse: BJ 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Toftner

Privat

Vis diplom

Marie Eintveit Moldestad

Ingen

Vis diplom

Anine Nilsen

move on

Vis diplom

Tiril Rokvam

Nes Turnforening

Vis diplom

Marta Girum

Privat

Vis diplom

Emilie Otterstad

Privat

Vis diplom

Mathilde Aschoug

Privat

Vis diplom

Klara Lofthus Flügel

Privat

Vis diplom

Astri Bredal-Knutsen

Privat

Vis diplom

Vilja Steine

Ås IL

Vis diplom

Camilla Lundqvist

Ås IL

Vis diplom

Sara Steine Gulholm

Privat

Vis diplom

Anja Rosenfeld

Ås IL

Vis diplom

Leah Rosenfeld

Ås IL

Vis diplom

Malene Rogne

Privat

Vis diplom

Annalea Rogne

Privat

Vis diplom

Signe Gilebo Gjertsen

Privat

Vis diplom

Esiree Tomter

Askim IF

Vis diplom

Kinga Banfi

Ås IL

Vis diplom

Helena Timraz

Privat

Vis diplom

Sonja Lorentzen

Privat

Vis diplom

Guru Høsteland Solbu

Ås IL

Vis diplom

Dina Hassel

Privat

Vis diplom

Julius Hassel

Privat

Vis diplom

Lone Hasse

Privat

Vis diplom

Astrid Bergseng

Ås IL

Vis diplom

Marlene Ekstrøm

Privat

Vis diplom

Erica Bardo-Kristiansen

Privat

Vis diplom

Pauline Bardo-Kristiansen

Privat

Vis diplom

Ingrid Haugem-Krogstad

Privat

Vis diplom

Eiriana R. Rio

Privat

Vis diplom

Maren Mjøen Grøndalen

DFI

Vis diplom

Johanne Johnsen

Ås IL

Vis diplom

Signe Bruun

Privat

Vis diplom

Klasse: BJ 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adele Haraldsen

Løpeskjørtprinsessene

3:36

Vis diplom

Martine Holos

Ås IL

3:07

Vis diplom

Juliane Ebba Nordraak

DFI

2:46

Vis diplom

Elvira Haraldsen

Løpeskjørtprinsessene

3:27

Vis diplom

Astrid Skjevdal

Ås IL

2:39

Vis diplom

Ingeborg Elise Ruud Andresen

Askim

3:01

Vis diplom

Ulla Buran

Team Buran

3:02

Vis diplom

Ingvild Elvenes

Privat

2:20

Vis diplom

Ida-Helene Lekang

Ås IL

3:01

Vis diplom

Thea Porsholt

Soon CK

2:44

Vis diplom

Elmine Tomter

Askim IF

2:59

Vis diplom

Sara Raja

Privat

2:55

Vis diplom

Maja Raja

Privat

2:37

Vis diplom

Klasse: BJ 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henriette Bakken

DFI Friidrett

2:17

Vis diplom

Mina Lystad

Privat

2:51

Vis diplom

Ingrid Elise Kullerud

Varteig IL

2:52

Vis diplom

Margrethe Ruud Andresen

Askim

3:06

Vis diplom

Mia Tveite

Ås IL

2:33

Vis diplom

Emma-Kristine Lekang

Ås IL

2:30

Vis diplom

Helene Nessa Brean

Ås IL

2:35

Vis diplom

Amelie Timraz

Privat

2:34

Vis diplom

Eugenie Tomter

Askim IF

2:40

Vis diplom

Aurora Høsteland Solbu

Ås IL

2:47

Vis diplom

Klasse: BJ 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Strandrud

Ås IL

3:02

Vis diplom

Sandra Sundell

Ørje IL

2:10

Vis diplom

Aurora Mjøen Grøndalen

DFI

2:16

Vis diplom

Maria Mikaelsen

SkiLøperne

2:23

Vis diplom

Beate Lysne

SkiLøperne

2:13

Vis diplom

Klasse: BG 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Toftner

Privat

Vis diplom

Magnus Kleven Moe

DFI

Vis diplom

Trym Bunæs

Ski Icehawks

Vis diplom

Gunnar Bjerva

Ås IL

Vis diplom

Sander Torgersen

Ås IL

Vis diplom

Torjus Heir

Ås

Vis diplom

Sigurd Rødseth Eikje

Ingen

Vis diplom

Mads Wittrup Hansen

Ingen

Vis diplom

Dag Theodor Guttormsen

Nn

Vis diplom

Mathias Molle

Molle

Vis diplom

Victor Strøm

Ås

Vis diplom

Mattias Coard

NA

Vis diplom

Vemund Ruud Andresen

Askim

Vis diplom

Mikkel Rokvam

Nes Turnforening

Vis diplom

Holger Haslie

Vis diplom

Olve Elvenes

Privat

Vis diplom

Vegard Ganstad

Privat

Vis diplom

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

Vis diplom

Eero Martomaa

Kalevan Rasti

Vis diplom

Kristian Rogne

Privat

Vis diplom

Herman Evjen Johnsen

Ås IL

Vis diplom

Henrik Gillebo Gjertsen

Privat

Vis diplom

Aksel Kingsten Husum

Ås IL

Vis diplom

Magnus Eikemo

Ås IL

Vis diplom

Eivind Eikemo

Ås IL

Vis diplom

Mathias Olstad

Privat

Vis diplom

Odin Hymer

Ås IL

Vis diplom

Kristian Hopland

Nordby IL

Vis diplom

Ida Myrvang

Privat

Vis diplom

William Timraz

Privat

Vis diplom

Wilmer Husby

Privat

Vis diplom

Elias Østerås

Østerås Myke Produksjoner

Vis diplom

Jakob Ruud

Privat

Vis diplom

Sivert Finnøy

Privat

Vis diplom

Isak Torgersen

Privat

Vis diplom

Eirik Haugem-Krogstad

Sarpsborg Orienteringslag

Vis diplom

Magnus Haugen-Krogstad

Privat

Vis diplom

Adam Raja

Privat

Vis diplom

Klasse: BG 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

2:48

Vis diplom

Håkon Heir

Ås IL

2:14

Vis diplom

Petter Strandrud

Ås IL

2:55

Vis diplom

Andreas Kure

Ås IL

3:00

Vis diplom

Sondre Lundqvist

Ås IL

2:31

Vis diplom

Klasse: BG 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Thorshov

Ås IL

2:15

Vis diplom

Conrad Akre

Frigg

2:08

Vis diplom

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

2:20

Vis diplom

Erlend Tveite

Ås IL

2:22

Vis diplom

Iben Kongsten Husum

Ås IL

2:35

Vis diplom

Eirik Eikemo

Ås IL

3:00

Vis diplom

Frode Hymer

Ås IL

2:06

Vis diplom

Ola Høsteland Solbu

Ås IL

2:27

Vis diplom

Linus Risnes

Aktiv Skøyteklubb

2:12

Vis diplom

Nicolas Pettersen

DFI

2:09

Vis diplom

Klasse: BG 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonathan Nordraak

DFI

2:47

Vis diplom

Peter Schmidt

DFI

2:21

Vis diplom

Klasse: BG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Casper Haslie

-

Klasse: UJ 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

12:07

+0:00

4:50

Vis diplom

2.

Christine Kure

Ås IL

12:11

+0:04

4:52

Vis diplom

3.

Tiril Lilleheier

Ås IL

12:14

+0:07

4:53

Vis diplom

4.

Helene Solberg

Ås IL

15:09

+3:02

6:03

Vis diplom

Klasse: UJ 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Ladstein

Kolbotn

15:07

+0:00

6:02

Vis diplom

Klasse: UJ 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nesje

Oppegård

11:25

+0:00

4:34

Vis diplom

2.

Kaja Ladstein

Kolbotn

14:24

+2:59

5:45

Vis diplom

3.

Julie Øiesvold

Drøbak

21:37

+10:12

8:38

Vis diplom

4.

Malene S. Fongaard

Ås IL

21:38

+10:13

8:39

Vis diplom

Klasse: UG 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Hopand

Nordby IL

10:54

+0:00

4:21

Vis diplom

2.

Halvor Sletten

Ås IL

11:16

+0:22

4:30

Vis diplom

3.

Ole Jakob Høsteland Solbu

Ås IL

11:18

+0:24

4:31

Vis diplom

4.

Ingemar Yri Risberg

Ås Il ski

11:25

+0:31

4:34

Vis diplom

5.

Sander Porsholt

Soon CK

11:44

+0:50

4:41

Vis diplom

6.

Erlend Molle

Molle

12:44

+1:50

5:05

Vis diplom

7.

Karsten Ladstein

Kolbotn

15:06

+4:12

6:02

Vis diplom

8.

Sondre Molle

Molle

18:54

+8:00

7:33

Vis diplom

9.

Martin Strøm

Ås

18:54

+8:00

7:33

Vis diplom

10.

Leon Nilsen

Nordby

28:08

+17:14

11:15

Vis diplom

Klasse: UG 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Mjøen Grøndalen

Privat

9:28

+0:00

3:47

Vis diplom

2.

Nils Tveite

Ås IL

9:37

+0:09

3:50

Vis diplom

3.

Vegard Aarstad

Ås IL

9:56

+0:28

3:58

Vis diplom

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

10:59

+1:31

4:23

Vis diplom

5.

Marius Aalde

Ås IL

11:15

+1:47

4:30

Vis diplom

6.

Melvin Lystad

Privat

11:44

+2:16

4:41

Vis diplom

7.

Stian Nesje

Oppegård

12:53

+3:25

5:09

Vis diplom

8.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

13:30

+4:02

5:24

Vis diplom

9.

Erlend Solberg

Ås IL

13:31

+4:03

5:24

Vis diplom

Klasse: UG 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Linus Fiske

Ås IL

9:51

+0:00

3:56

Vis diplom

2.

Emil Kullerud

Varteig IL

13:13

+3:22

5:17

Vis diplom


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2013, 03:16:33

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

276

Antall startet:

269